Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mitinka
17. mar 2007

mel tak drzim palce ved to je za chvilu 😀 😀 aj sa bojis??
😅

melory
autor
17. mar 2007

strach ani nie, len ta predstava bolesti ma nici. ked vies do coho ides....ako to boli, tak sa ti do toho ani moc nechce.
tesim sa, ze druhy byva lepsi, a ze snad uz nebudem priesvitna a aj si ma tam niekdo vsimne.

mitinka
19. mar 2007

ahoj mel no ako si dopadla??si tu vobec alebo uz rodis?? 😀 😀 😀

smokie
19. mar 2007

Ahojte baby...prosím Vás o radu....poznáte niekto doktora Péčiho - gynekológa...potrebovala by som o nom nejake infošky...Ďakujem 🙂

vlnka26
19. mar 2007

Ahoj smokie, ja ho poznam, chodim k nemu. Ked este zastupoval staru doktorku bol taky divny , ale teraz ked uz je sam sebe panom, je celkom fajn. Ja chodim len na preventivky takze je dobry, ale aky je ked mas nejaky problem, to neviem. Na vsetko mi ale odpovie ked potrebujem vediet. Inak je velmi mili a ked si nie je v niecom isty tak ta posle ku konktretnemu odbornikovi.

smokie
19. mar 2007

Ide o to...som vo 4 mesiaci a chcem zmenit lekara lebo s tym mojim nie som spokojná....takze potrebujem niekoho aj k pôrodu..kde má ordináciu ??

vlnka26
19. mar 2007

Je na 3.poschodí na poliklinike, oproti koznemu.

mitinka
19. mar 2007

baby nezda sa vam ze zmyzla mel?? 😀 😒

luciask
19. mar 2007

no mozno je uz v nemocnici a si ju tam aj nechali, vsak uz je v 39.-tom tyzdni. Dufajme ze je OK.

melory
autor
19. mar 2007

ahojte ahojte som spat, nechcu ma v porodnici, ze malej je v busku dobre.
mam prist v nedelu, s taskou, ale bojim sa toho, ze mam teraz silnu chripku a budem strasne oslabena, sopel mi tecie, hrdlo ma skriabe, no hroza, ledva zijem, nie to este rodit.

vitam vlnku a smokie 😉 😉

luciask
19. mar 2007

neboj vydrzis to, ja uz som ozaj myslela ze si ta tam nechali. Do nedele je este dlha doba a dovtedy sa das do poriadku,neboj.

melory
autor
19. mar 2007

snad ano, ved som v koncoch, ale dnes som sa uz konecne aspon vypotila.

luciask
19. mar 2007

no ved to treba si poriadne oddychnut a nacerpat sily, ja som bola tiez pocas tehu s prvou chora a vlieklo sa mi to velmi dlho a vsetky mozne lieky som skusala a aj takto trvalo pre mna 3 tyzdne.

melory
autor
19. mar 2007

vies co ja som zivel, oddych nepoznam a cele tehu som zila akoby som tehu nebola a to sa odrazi, ani nohy vylozene - malo spanku a tak ma ine sily donutili po postele na oddych 🙄

luciask
19. mar 2007

no ved ano ty sa teraz musis dobre vyspinkat, elbo pri malom uz to enbude take jednoduche. Moje baby nastastie vzdy dobre spinkavali, tak aj ja ti taku dcerenku zelam, taku co dobre spinkava acezden je vesela.

melory
autor
19. mar 2007

jeeej dakujem taku potrebujem.

luciask
19. mar 2007

no aky bol Hugo ked bol babetko? Papkaval a spinkaval dobre? On bude asi riadne prekvapeny ked z nemocnice donesies babetko a nebudes mat velke brusko, ze? Som zvedava ako bude reagovat na novu zmenu.

melory
autor
19. mar 2007

tesi sa na babo a stale bozkava brusko, huga som budievala na kojenie, spaval bol dobry kym nesli zuby

luciask
19. mar 2007

si ho budievala? No ja som bola rada ze si moje baby pospinkali a ked si potiahli bola som rada aj nerada. Na jednej strane dlhsi spanok, na druhej strane plne prsia, obcas zatvrdute, ale to sa neskor vyriesilo. No moja starsia sa nam trosku pokazila tiez pri zuboch a potom ked sme boli u babky na SK.

melory
autor
19. mar 2007

to moc nechcem vytahovat ale budila som ho po 5.hodinach na odporucenie svokry a to som ju oklamala ze budim ako kazala kazde try lebo ze sa mu z l e p i zaludok.

luciask
19. mar 2007

a to kto ti hovoril ze treba budit kazde tri hodiny? to je blbost. Inak to je super ze ti tak dlho spal ked bol malicky. Vtedy ste byvali so svokrovcami, ze si ju tak "pocuvala"?

melory
autor
19. mar 2007

nie byvame sami od zaciatku ale mama daleko, ona 5 deti tak som jej verila...bala som sa, juj a mohla som spat.

luciask
19. mar 2007

no ved teraz ju uz pocuvat nemusis. Ja mam tiez vsetkych od seba daleko a tak mi do vychovy nekecaju. Hugo bude u babky od nedele?

melory
autor
19. mar 2007

bude u nej aj ked ja som chcela takto : rano do skolky do 12hod a potom pre neho k babke a od babky by tatinko braval domov na spinkanie. pride mi to fajn. ale asi mi to neprejde, no na noc bude chodit domov to chcem urcite.

vlnka26
19. mar 2007

je melory ty si tu. Stale Vas citam uz od decembra, viem o vas vsetko. Myslela som si, ze uz rodis,ked si dnes nepisala, si tu skoro kazdy den 😉
Dakujem za privitanie, moc nepisem, ale vsetko sledujem

luciask
19. mar 2007

no ved tak je to najlepsie, nech je aspon s tatinom, nech sa neciti odstrceny, myslim ze by to horsie zvladal keby bol u babky stale. A ty ako nebojis sa sama v nemocnici daleko od TT?

melory
autor
19. mar 2007

jaj baby ved uz teraz mi je smutno, ze ked porodim bude leto a frmol okolo babetka a uz nebudem vysedavat a klebetit.

luciask
19. mar 2007

ale co budes klebetit niekde v parku s inymi maminami nie?

melory
autor
19. mar 2007

moja rodina je daleko a v trnave ma boli pozret raz aj to len dve svagrinky.
nasi prisli a pridu aj do topolcian. daleko? ano je to kus cesty, ale akej krasnej, lesy, polia zelene, krasny vyhlad, cez radosinu... 😵 😵 😵

luciask
19. mar 2007

no ved ano ak ta neboli pozriet ani v TT tak to je potom jedno. Inak vasi pridu za tebou do Topolcian, no super, asi sa tesis, ako casto chodis k vasim, odkial si to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre