Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
19. mar 2007

som zo stredneho sk, a tu som sa vydala,
mama slubila ze pride na tyzden ku mne, ked pridem z porodnice, to sa este nestalo,tak to by bolo super 🙂

luciask
19. mar 2007

no bolo by super aspon ti pomoze s malym a tiez hugo bude mat trosku viac pozornosti od babky a bude to lahsie znasat.

melory
autor
19. mar 2007

chcem ho davat nadalej do 12 hod do skolky ze by ho muz vodil rano a mama bravala

luciask
19. mar 2007

no ved ano ja si myslim ze to musi stacit a takto bude aj s tebou a mozes mu vymyslat program. A tiez moze mat blizsi vztah k svojej sestricke ked bude viac casu travit s nou. Ja mam obe baby este doma a vyhovuje mi to tak.

melory
autor
19. mar 2007

po tyzdni snad uz budem schopna bravat ho aj ja...nechcem ho odstrcit prichodom sestricky, lebo ja ho velmi lubim. rozumiem si s nim, ako som objavila indigove deti, viac som ho zacala chapat.

luciask
19. mar 2007

to budes zvladat neboj sa. Ja som ich tiez po tyzdni mala sama a musela ich vsade bravat zo sebou. Sice an zaciatku to trvalo dlho kym som sa nachystala a poobliekala seba aj decka ale vsak to ams v lete, to netreba nejake extra chystanie, nie?

melory
autor
19. mar 2007

na to leto sa veeelmi tesiiim.

luciask
19. mar 2007

aj ja vsak sa mozno stretneme pri guliverovi.

melory
autor
19. mar 2007

ked pojdes na sk tak sa ozvi, nebudem tu sice moct vykecavat ale budem sem chodit si oddychnut, teraz sa lucim dobru noc papa

luciask
19. mar 2007

no ani ja sa enbudem tolko vykecavat ale do parku budeme chodit urcite.

hedunecka
20. mar 2007

babenky chcem sa spytat ci neviete odporucit nejakeho dobreho dr.k normalnemu porodu alebo k cisarskemu..ak mate nejake skusenosti tak napiste prosim..minule ma operoval primar ale k porodu/normalnemu/by som ho tusim nechcela..

melory
autor
20. mar 2007

porodnici su dobry cech, strbo, stepanikova.... 😉

jankatt
20. mar 2007

mna rodil deckov je to sice mlady lekar ale ja som bola velmi spokojna...ja som mala velmi tazky porod ale dopadlo to vsetko dobre...

hedunecka
20. mar 2007

cech ma operoval teda asistoval primarovi a jeho pristup ku mne bol priam neuveritelny..stale sa iba usmieval na mna taky kludny bol nie jak niektory..na nom je vidno ze ma zaujem ..tiez som rozmyslala nad nim..a stefanikovu som mala izbovu ta ma zase psyxicky drzala ale neviem ci by som chcela ist k nej rodit zevraj neni dobra pri porodox uz sa jej xudatko nechce sak kolko hodin tahala ja ked som ju videla az mi jej bolo luto..strbo???ako vyzera??jeden doktor sa mi hrozne sprotivol bol taky mladsi 30tnik mozno vysoky hrozne a mal okuliare ..no a deckov ma mal potom na izbe ked ma prelozili a tiez asistoval stefanikovej ked ma vysetrovala bol taky zlaty iba sa pozeral a usmieval..taky prijemny..ale bojim sa aby to nebol cisarsky lebo to neviem koho by som si vybrala aby ma pekne zasil asi potom toho lahkeho ked kozmeticky zasiva..

melory
autor
20. mar 2007

vraj aj deckov je fajn, ale cech vedie, a stefanikova je mila ale odborne neviem a ten vysoky bol hlavek ten je na dve veci na nic a o nicom

luciask
20. mar 2007

melory, tak uz planujes posledny tyzden co este chces postihat? Alebo uz je vsetko nachystane. Ja som do konca nebola nikdy pripravena, balila som posledne veci do kufra az na posledny den, ale vsak vzdy mi to drahy mohol priniest. Posledny vikend sme este vyuzivali tka ze sme isli do restiky a do kina, vedeli sme ze po porode sa nam tazko bude dat.

hedunecka
21. mar 2007

melory a ty ides kam rodit??nevies kolko sa v tt plati za vybavenie doktora pri porode??

melory
autor
21. mar 2007

kucia som kompletne podalena do porodnice, baby sa mi smeju, lebo ja mam aj take, ze manikura, fen, tuzidlo, sminky...hahahaha ale co uz somnou, a kozetika ani nehovorim, krem na to a na hento... 😅 mam to pri dverach a kazdy kdo k nam pride sa opyta, vy kam idete, a ked poviem , ze do porodnice sa len usmeju, hned sa zmeni atmosfera na dobruuu 😀

henka ja sa moc o trnavu nezaujimam, lebo sa tu vsetko kazi, uz aj epidural stoji 2800,- sk a to mala dotrez rodicka zadarmo a este ked si vyberes doktora ktory ti ju ma pichnut tak 1500,-sk no za lekara oficialne neviem ale davaju zeny aj 1000,- myslim, ze 3000,- je standart, ale su aj take, dcerka z dobrej rodinky co strka 10.000,- chapes!

vka
21. mar 2007

no melory tak ty si už jednou nohou v porodnej sale??? držim päste 🙂

melory
autor
21. mar 2007

dnes mi povedali ze pred porodom musim zobrat infuzku co na stve lebo zas budem na jednom mieste priputana, jaaaj.

vka
21. mar 2007

pre to malinkate vonavučke babulo vydržiš predsa všetko

melory
autor
21. mar 2007

ano co uz mi ostava...aj ked to uz poznam, preto sa mi do toho nechce, uz som si predstavovala, ako budem na fit lopte a ako budem chodit do sprchy, ale kdezeeee, zabudni moja mila mi dnes potvrdili... 😕 a myslis, ze ked mi ta zatka odisla za kolko ma to chyti?

vka
21. mar 2007

tak ty už nemaš zatku? zahram sa na vešticu do piatku je mala lilianka vonku či dorotka?????????,pa idem na bašavel do susedovcou vipijem aj na vaše zdravie 😅 😅 😅

luciask
21. mar 2007

melory, a preco ta budu davat na infuzku? To je standartne?

melory
autor
21. mar 2007

infuzku preto, lebo mam streptokoka.

luciask
21. mar 2007

aha tak ako ja, ale vsak to nie je take strasne, vsak z infuzkou mozes poprechadzat nie? Ja som, ked mi dali infuzku chodila na WC, sice to bolo pred operaciou zlcnika ale dalo sa pohybovat. Skor sa nemoze pri epidurale ale to si mozes pomoct nejakou dobrou knizkou, prip. kartami a aspon si este uzijete s drahym.

melory
autor
21. mar 2007

jaaaj tak taky porod nepoznam, ze karty, lebo ja som sa skrabala po stenach, epi som mala pol hodinku....zo 16hod. porodu a z toho 6hodin brutal bolesti. 😢

sisstin
21. mar 2007

ahojky mel 😀

melory
autor
21. mar 2007

sisstin teraz mi povedz co by si si na mojom mieste obliekla.....foto cerstve v albume 😀

sisstin
21. mar 2007

mel: stan, plachtu? 😲 😝 mel...vydrž..už to bude 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre