Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

braniska
28. sep 2006

melory, nohavice na halenarskej som kupila za 990 (mali aj bezove, tie som nekupila, iba cierne) a to tricko na trhovej - tam by mali dostat tovat za 2 tyzdne, tak sa tam potom chod pozriet...
akurat od zajtra ideme prerabat nas novy bytik a dali sme si aj robit kuchynsku linku. ak mozem poradit, firma osmosa sidli ked ides od mcdonaldu alebo billy smerom na druzbu hore kopcom, ale nezabocis dolava, ale doprava a je to v takej dlhej budove - su to unimobunky, tam presne urobia podla rozmeru, ktory potrebujes a za celkom normalnu cenu. inde v TT mame s manzelom obehane a vsetko je drahe, iba ak by ste chceli ist priamo do decodomu do topolcian, tam maju zaujimave akciove linky, zalezi, kolko chcete do toho vlozit. v osmose robia aj pre zabudovane spotrebice....drzim palce...
melory, dufam, ze sa vam vydari kupit bytik a zobrat s dobrym urokom hypoteku....tiez drzim palce.....papa

melory
autor
28. sep 2006

braniska dakujem, inac ja mam dake veci uz po prvom tehu a nieco som kupila od kamosky ale poznas zeny, rad mam viac veci a peknych veci.

kubko
28. sep 2006

Dakujem Braniska za velmi cenne informacie urcite tam zbehnem, nevies od kedy do kedy tam su, alebo nemas cislo na tu firnu Osmosa? Dakujem

melory
autor
28. sep 2006

nizsie je aj tt

kubko
28. sep 2006

babulky vy ste poklad cmuk 😵

braniska
28. sep 2006

ano je to presne ta adresa, len si neviem spomenut na meno ulice, je to tam, ako sa ide k firme levan (cistiaren).....su otvoreni od 10:00 do 18:00, len si treba dopredu zavolat, ci tam ten chlap je, lebo niekedy odbehuva mimo....

melory
autor
28. sep 2006

jaj viem kde to je v tych unimobunkach nad spartakovskou, tam som si davala obsivat koberec. je tam kopa firiem

kubko
28. sep 2006

super babulky uz mam aj cislo telefonu z ich stranky a zavolam si tam. Ste zlaticka. Urcite to najdem... Moc moc dakujem hned je den krajsi 😵

braniska
28. sep 2006

ano, je to tam hore nad spartakovskou, je tam vela malickych firmiciek a tato je tam tiez. zrovna v piatok tam ideme zaplatit zalohu a do 3 tyzdnov namontuju kuchynu...dufam, ze to vsetko pekne zapadne, uz dopredu sme si vybavili vela veci, aby sme potom nemuseli cakat....
keby ste nieco chceli vediet, mozno vam budem vediet nieco poradit, uz prerabame druhy byt, tak mame co to obehane....

melory
autor
28. sep 2006

my chceme kupit uplne prerobeny byt a 3-izbovy. radsej si zaplatim viac na hypoteke ako s mojim muzom nieco prerabat.

braniska
28. sep 2006

melory, pri dietati a ked manzel pracuje sa tazko preraba. my sice cakame, ale zatial sa to da zvladnut, chceme to stihnut este pred porodom. teda v novembri sa budeme stahovat nech sa deje co sa deje....a potom zacneme kupovat nejaku vybavicku, postielku a pod...

kubko
28. sep 2006

braniska super momentalne mame aktualnu kuchynu, ale ked budem nieco potrebovat, urcite sa ozvem. Dufam, ze ta nebudem otravovat 😉 Prerabat druhy byt to musite mat dobre nervy 😀 my teraz prerabame dom a aj v nom byvame, no des....

melory dobra volba, hlavne, ked uz mas deticky a budete mat male babenko ale my nemame na vyber, musime prerabat aj ked je nas domcek stary a treba tam toho vela prerobit, so rada, ze ho mame....

melory
autor
28. sep 2006

dufam ze aspon byvate sami

kubko
28. sep 2006

no byvame s mojou 60-rocnou mamou a manzel je s nej dost na vetvy. Je taka mila a dobra, ze to az lezie na nervy..... Ale snad si zvykne inu sancu nemame... A zas nechat mamu v 4-izbovom velkom dome tiez nie je stastne riesenie a ona by do cinziaku nikdy nesla.... Takze zatial to vydrzal 3 mesiace, tak dufam, ze to vydrzi este minimalne 30 rokov. 😀

melory
autor
28. sep 2006

🙂 zas vyhody rychlo zisti. povaruje, navari, pomoze...to mi sme sami ale aj sami na vsetko. tebe to bude tiez lepsie po porode.
dokoncievaju nam tu tu cestu k tescu a vsetko okolo toho. som z toho uz na nervy stale je tu hluk a prach uz vyse pol roka.

melory
autor
1. okt 2006

baby tak uz otvorili v tescu galeriu, bola som to tam vcera omrknut na chvilu. spievala zdenka predna - poviem vam ze ju mam veeelmi rada ale ako vcera falosne spievala - to sa nedalo. inac super butiky za :super" ceny!

palvinka
1. okt 2006

ahojte, bola som pracovne mimo tak som sa nemohla pripojiť k debate. No my tiež postupne prerábame domček. Ale všetko naraz sa nedá. O to máme väčšiu radosť keď máme niečo nové. Zajtra by nám mali priniesť novú gaučovku tak sa teším, dúfam, že sme vybrali dobrú farbu.
Aj my sme boli v tej galérii ale skôr sme iba cez ňu prešli, lebo sme boli na nákupe v Tescu tak sme nemali moc času na obkukávanie ale cez týždeň sa tam vyberiem pokukať. Vydela som tam aj dráčik tak možno niečo kúpim pre našu babulku 🙂 .

melory
autor
2. okt 2006

my sme sli kupit len par drobnosti a ked sme videli to mnozstvo ludi tak sme sa otocili a nehali to na inokedy. ano dracik tam je co je super k vianociam ale nemozem tou stranou chodit s hugom lebo by vsetko odtial chcel. poznam to z maxu.

my chodime pozerat stale byty. uz sa mam z hlavy pari.

palvinka
2. okt 2006

viem o čom hovoríš, my keď sme zháňali pred dvomi rokmi dom tak sme sa nabehali, a tých bytov je v ponuke určite viac. No ale vydrž, veď byt nekupuješ iba na chvíľu 😉 .

melory
autor
2. okt 2006

ved prave to ze to je na cely zivot teda kym nesplatime a prednadrazie ma zacalo odpudzovat.

palvinka
2. okt 2006

a prečo? Nad ktorými lokalitami ešte uvažujete?

braniska
2. okt 2006

melory, drzim palce pri zhanani vasho bytiku, ponuka je dost velka, len ci to bude podla vasho vkusu a potreby, treba sa chodit pozerat a vydrzat, uvidite, ze sa vam nieco postasti 😉
my sme zacali s prerabkou, teraz nam robia okna, ja sa tam moc nenarobim, kedze nechcem byt v prasnom prostredi a nieco zdvihat, tak aspon vybavujem potrebne veci....keby som mala uz deti, urcite by som chcela prerobeny (aspon tie najdolezitejsie veci, ako okna, kupelna a zachod vykachlickovane a murovane....)...
my sme sa s manzelom zastavili na chvilku pri tescu, ale nesli sme tam vobec, lebo tam bolo kvantum ludi a nemam rada, ked je niekde masa ludi....cize som nic nevidela....

melory
autor
2. okt 2006

pavlinka napriklad vobec nic nepozerame na lincianskej{lokalita} ani na kopanke {lebo chceme byt} druzba a podjavorinska by bola najlepsia. poculi sme ze na prednadrazi je to teraz pestrwe ze tam vycinaju skinhedi a hocijaky vagabundi a v noci to tam je nebezpecne. ale zas paradox je ze jeden na prednadrazi sa nam fakt paci na mozartovej.

melory
autor
2. okt 2006

braniska vy ste kupili byt v povodnom stave a teraz prerabate? my nemame nic nasetrene a my mame len co nam da banka na kupu bytu tak to potrebujeme mat hotove.

haku
2. okt 2006

ahoj maminy som rada ze som tu nasla niekoho z tt.citam ze asi vacsina rodin riesi rovnaky problem.aj ja s manzelom sme chceli velmi kupit byt alebo dom v tt ale boli to nehorazne sumy tak sme nakoniec kupili dom pri trnave ktory teraz opeknujeme roznymi sposobmi.napr teraz v sobotu nam menili okienka a na buduci tyzden pojdu nove dvere ak budete niektora potrebovat kontakt na sikovneho majstra rada doporucim.pa pa letim spinkat lebo zajtra plavame tak treba nabrat nove sily. ktovie kolko sa dnes bude chciet spinkat drobcovi tak to musim vyuzit.

palvinka
3. okt 2006

Haku my sme to riešili tak isto. Za tie peniaze čo by sme mali 3izbový byt v tt tak máme 5izbový dom pri Trnave. Aj my opeknujeme, ako sa len dá. Ešte že mám šikovného manželíka, dosť si porobíme svojpomocne. Pred dvomi týždňami sme dokončili jazierko a včera nám priviezli sedačku. Ešte dokúpiť doplnky, ako koberček k nej a nejaké vankúšiky a som spokojná. Veľa sme toho stihli ešte pred baby, lebo keď sa nám narodí tak už nebude na to všetko čas a ani peniažky. Aj keď ešte všetko nie je podľa našich predstáv tak bývať sa tu dá 🙂.

palvinka
3. okt 2006

Melory, čo sa týka prednádražia tak Ti neporadím, ja som v TT bývala pri merkúre. Prednádražie sa mi zdá dosť od ruky, predsaj z družby alebo podjavorinskej máš do mesta blyžšie, ale zas teraz na prednádraží máš max takže s obchodmi nie je problém. A čo sa týka vagabundov tak tí sú podľa mňa všade. Keď máš mať smolu tak s nimi budeš mať problém a je jedno či budeš bývať na družbe alebo na prednádraží. Neviem ako je to tam s možnostami pre deti. Na to by si mala prihliadať. Či sú tam detské ihriská a ako ďaleko budú mať deti do školy a tak. Teda ja by som aj tieto kritéria určite zaradila 😉 .

braniska
3. okt 2006

melory, je to byt v povodnom stave, taki sme chceli, aspon si to prerobime podla seba. samozrejme by sme inak prihliadali na situaciu, keby sme mali dieta, tam by bolo najvhodnejsie vhupnut rovno do prerobeneho. vela veci si robime aj my svojpomocne, nieco sa da, nieco nie a chceme to stihnut este pred prichodom na svet nasho stvorenia....
ja som z druzby, byvala som hned oproti poliklinike a to je na nezaplatenie, mohla som si zbehnut kedykolvek domov, teraz mam to asi 10-15min. pesi, co sa da... zaciatok prednadrazia je ok, druzba je tiez ok, podjavorinska su byty, ktore sa mi pacia, len zrovna nemali taki, aki sme chceli, aj na hospodarskej su pekne byty, teraz vsak neviem, aka je ponuka. skuste si dat kontakt do realitiek a oni sa vam ozvu....nam sa aspon ozyvali....

nejla
3. okt 2006

ahojte maminy,
prosim, ak by ste mali kontakt na niekoho kto predava prebal.pult, budem Vam vdacna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre