Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
24. mar 2007

ahojte prisla som len na skok, som uz na try prsty otvorena, zajtra sa ide rodit, drzte palceky...tusim mi to uz nieje tak jedno ako vcera a to uz neviem co bude zajtra.... 😅 ...sme silne a zvladneme to. kontrakcie uz mam od vcera tak to vyzera na prirodzeny porod, len aby sme to stihli do topolcian, ak nie budem rodit tu.

jankamanikova
24. mar 2007

melory - vsetko dobre a vela stastia. Nech mas z porodu len pozitivne pocity a zazitky (tak ako mi pri druhom porode). Vsetko dobre a drz sa!

melory
autor
24. mar 2007

dakujem - dnes som precitila, ze to bude krasne, ze sa aj slecna tesi, a ze sme spolu silne 😉 tak mam taky dobry pocit. velmi sa tesiiiim.

luciask
24. mar 2007

no drzim palce a nech mas prijemny porod.

melory
autor
24. mar 2007

este vaham nad epiduralom, vraj zena lepsie tlaci ked ho nema 😖 neviem neviem...zajtra sa uvidi.

luciask
24. mar 2007

no ja som tlacila fajn, vsak mi hovorili kedy treba a islo to, vsak uvidis ci treba a ci nie.

jankamanikova
24. mar 2007

epidural si nedavaj, aspon nam skomplikoval prvy porod a preto musel byt akutne cisarsky ... Zvladnes to aj bez neho, neboj sa. Ved budete na to dve. A hlavne sa neboj, nabi s pozitivnou energiou a laskou a nech babenko citi, ze sa nan tesis a aj na porod. Joj, som zvedava ako bude vyzerat ...

melory
autor
24. mar 2007

som len zvedava ci stihnem aj daku volbu, alebo to pride tak rychlo, ze nebudem vedite kde je sever.
velmi sa tesim, ze sa muz rozhodol ma podporit a bude stat pri mojom boku.

luciask
24. mar 2007

no tak to je super, moj bol pri oboch porodoch.
janka myslim ze je to individualne s tym epiduralom, ja som mala velmi dobru skusenost s epiduralom. Ja mam strasne nizky prach bolesti a nevydrzala som.

melory
autor
24. mar 2007

janka som uz na try prsty otvorena 😵 snad to pojde lahko a hladko. dievcence vsetko to tu prezivam a dakujem vam za podporu, slecinka vas uz teraz pozna....a tesi sa na vas.

jankamanikova
24. mar 2007

Ja mam to iste s tym prahom bolesti. A epidural mi nepomohol, mala som este vacsie bolesti a púredlzeny porod, ktory skoncil senciou. Druhy porod vsak isiel prirodzene a tie bolesti som vydrzala a rodila sme normalne, a bolo to super. Az na tie bolesti, ale zvladli sme to. Manzel bol velkou oporou a velmi sme sa tesili. Ale je to individualna.

luciask
24. mar 2007

no presne tak je to individulane. iNak melory co ti teraz ide hlavou, teda asi 24 hodin pred tym nez drzis svoje dietatko na rukach. Spokojna alebo ustrachana, ako Hugo uz zbaleny k babke?

melory
autor
24. mar 2007

huga sme nehali u babicky , taky bol krasne rozumny, vysvetlil mi, ze on musi hajat u baby, lebo idem pre babo...bola som dojata, nerobil sceny, pochopil to krasne.

pri hugovi som mala strach, teraz som naplnena vzrusenim a stastim.

luciask
24. mar 2007

no ja si pamatam ake to bolo vzrusujuce lucit sa s bruskom a vidiet dietatko, pri prvej som si to ani neuvedomovala,lebo to bolo cosi nove a nevedela som co cakat ale pri druhej to bolo fajn uz som vedela ako to asi prebehne.

melory
autor
24. mar 2007

ano mam dojem ze toto bude lahsie ako pri prvom.

luciask
24. mar 2007

inak som zvedava co sa dozviem ked zajtra zapnem rano pocitac, to uz hadam bude mala aj na svete nie?

melory
autor
24. mar 2007

curly podava spravy, tak asi v aprilovkach 2007 to bude. ale o kolkej nik nevie. 4hod mi bude tiect infuzia, kvoli streptokovi a potom sa to snad rozbehne.

melory
autor
24. mar 2007

idem do sprchy a hajenkat nech mam na zajtrajsi slavnostny den sil.

jankatt
24. mar 2007

ahoj mel drzim pelce nech to uz mas za sebou a nech vsetko prebehne bez komplikacii budem na vas mysliet...

vka
25. mar 2007

MELORY DRžIM PALčEKY A PRAJEM VELA VELA SIL 🙂 🙂 🙂 🙂

mitinka
25. mar 2007

ahoj mel super uz sa tesim velmi ti drzim palceky zevraj to menej ten druhy boli lebo to ide rychlo 😉 myslim na vas dievcatka my sme vsetky bojovnicky 😅 😅 😀

curly1983
25. mar 2007

ahojte trnavacky 🙂

tak mel to uz ma za sebou 😵 😵 😵 Dnes o 13,25 sa jej narodilo dievcatko Stela, ma 3900 g a 51 cm 😵 😵 😵

bybi
25. mar 2007

mel, straaaasne moc gratulujem 😵 Dufam ze ste obe v poriadku a budete skoro doma 🙂

alena22
25. mar 2007

Gratulujem melory zelam vela zdravicka a nech ta skoro pustia 😉
tesime sa na foto

rainbow
25. mar 2007

melory aj ja sa pripájam, prajem tebe a tvojmu dietatku vela zdravíčka 🙂 🙂 🙂 😵

sisstin
25. mar 2007

mel: gratulaceeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

andrea.m
25. mar 2007

mel gratulatioooooooooooooooooooooooooooooooooon 😀 😀 😀 😀 😀

paska
25. mar 2007

mel gratulujem riadna baba 😉 😵

luciask
25. mar 2007

Mel vsetko najlepsie k tvojej dcerke, hviezdicke. Dufam ze sa skoro zotavite a pustia vas domenko aby si nam vsetko zreferovala.

mitinka
26. mar 2007

mel dufam ze to prebehlo v poriadku a rychle uz sa tesim a prajem vsetko najlepsie v zivote a to zle nech malinku obchadza aj som chcela meno stela 😀 pre malu tak hodne zdravia 😉 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre