Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

luciask
3. apr 2007

melory, no ja mam kamosku a ta balila tusim do 3 mes. na siroko potom uz povedali ze netreba. Ja som nasiroko nebalila a su fajn.

melory
autor
3. apr 2007

ja mam zas znamu co musela do pol roka a vyslo jej to na cele leto

luciask
3. apr 2007

no to si neviem predstavit v lete, vsak to dieta sa musi v tych plienkach a nohavickach uparit nie? Inak zamyslali ste sa nad tym, ze preco treba balit na siroko? Ja i moja segra sme v zahranici v dvoch roznych krajinach a tu sa to vobec nerobi, tusim iba na SK a v Cechach. Preco to treba?

melory
autor
3. apr 2007

treba to aby sa spravne vyvynuli bedrove klby...vraj sme statisticky na tom najlepsie, co sa tyka vysledkov...a to preto, ze sa bali nasiroko.

vies ja by som aj nebalila, ale bojim sa....aby nahodou.

je to tu taky zvyk...a lekary su na to dost prisny.

luciask
3. apr 2007

melory ja by som si rada precitala nejake statistiky, lebo ozaj nikde vo svete sa to nerobi a nevidim deti zeby nejako cudne chodili.

melory
autor
3. apr 2007

😀 to si pekne napisala, je to otrava, ver mi, chudatka deti a mami tiez, ved deti si ani riadne nemozu nozky ponatahovat ani riadne poprdkat 😉

luciask
3. apr 2007

melory ale urcite keby som zila na Slovensku by som ani neuvazovala inak ako nez mi lekari povedia. Tu az ked vidia problem tak sa to riesi a davaju take umele nohavicky aby boli klbiky od seba. Ale ak je to kvoli 1 dietatu z tisic robit takuto prevenciu sa asi neoplati.
Inak ako Stelka ako si zvyka? Hugo ju este stale lubka?

palvinka
3. apr 2007

Melory Stela je nádherná. A aj my sme mali takú istú pôrodnú váhu ako Vy 😉 .

luciask
3. apr 2007

Pavlinka ahoj, a ako je na tom mala teraz? kolko ma mesiacov a vahua dlzku?

melory
autor
3. apr 2007

hugo ju lubi stale viac, ale je to od toho ako sa rodic k veci postavi, ja mu stale opakujem, ze stela ho lubi, ze sa na neho tesi a ked si umyje ruky dovolim mu, aby ju chytal a skumal.

pavlinka dakujem, no mame to babizne ako svet, ja sa smejem, lebo mojej sa supe kozicka, ze preska vo svikoch... 😅

luciask
3. apr 2007

no inak to je super taka ta vona maleho babetka, moje uz tak nevonaju. Skoda.
Inak super ze Hugo ju lubi, moje sa tiez maju radi ale aj tak si robia napriek obcas.

melory
autor
3. apr 2007

to je dobre ja som tuzila po surodencovi s ktorym by som si robila trosku zle

palvinka
3. apr 2007

Hanka mala pred dvoma týždňami (to mala presne 3 mesiace) 5600 g a 62 cm. Takže teraz nemáme ani tak baculku ako dlhaňu. Od pôrodu narástla 10 cm.

melory
autor
3. apr 2007

tak to ano ale s vecami je to horsie nie? lebo ja ked davam aj plienku na siroko tak potrebujem velkost 62 a ked bez tak 56

luciask
3. apr 2007

no ved ano pavlinka na zaciatku deticky ozaj velmi rychlo rastu. A este aj tak pochudne. Moja starsia amla v 6 mes 9kg, ona bola aj dlha a j buculka, ale potom do roka pribrala iba necele kilo.

melory
autor
3. apr 2007

babenky idem do hajan, inak v trnave je krasne pocasie, ale vraj z blavy ide dazd... ☹

luciask
3. apr 2007

maj sa pekne a dobru ncoku musis pekne oddychovat.

melory
autor
5. apr 2007

ahojte trnava - prajem vam krasne prezitie velkonocnych sviatkov, vela rodinnej blizskosti a vela vody a sibacov.

lyzenka
6. apr 2007

Ahojte Trnavacky,

melory, tusiim bude naozaj prsat!!! a to som doumyvala okna....este sa chystam jedno umyt a uz bude vsetko finito!!!!! a este take drobnosti v byte....

Juuuj, Melory, tak konecne si vychutnavas svoju Stelku, musi to byt fajne pocit.... 🙂

Tak vam tiez vsetkym prajem krasne oddychovanie....a malo bitky... 😀

melory
autor
6. apr 2007

lyzenka dakujem, ano druhe si este viac zena vychutnava, lebo vsetko vie.

melory
autor
6. apr 2007

co sa tyka okien sa mozem hambit, lebo ich umyte nemam, alebo zeby sa mala moja rodina? ze mi ich neumyli?

bubaczik
6. apr 2007

ahoj mel.tak ako malicka?ako spi v noci,

melory
autor
6. apr 2007

v noci prikladne len zamrnic, a budi sa raz dva krat

melory
autor
6. apr 2007

volam je moncici, lebo tak piska ako moncicak

bubaczik
6. apr 2007

tak to mas dobre..aj moje deti boli take dobre..dufam,ze aj tento bude si brat priklad od surodencov

melory
autor
6. apr 2007

uvidime dokedy!, do zubou???

bubaczik
6. apr 2007

ale nie,ja napr nevedela ze im idu zuby..to ked je dobra teraz tak by jej to malo vydrzat

melory
autor
6. apr 2007

hugo bol este lepsi a ked zacali ist zuby hotova katastrofa, vsetci susedia o tom museli vediet

bubaczik
6. apr 2007

tak neviem,ja som mala dobre deti..ja neviem,co to prebdena noc.. 😖

melory
autor
6. apr 2007

akurat sa na mna slecinka zacina pozerat a natahuje sa, uvidime co z toho, zrejme bude hladnaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre