Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
7. apr 2007

bubaczik bola si v tom obchode? ja som si tam dnes nakupila zopar dobrych veci.vytesujem sa lebo som zistila, ze z ocakavanej 44 velkosti sa vyklula 40-tka 😵

mitinka
7. apr 2007

caute baby prajem prijemne sviatky vela vody a malo bitky 😀 😀 😀 mel ja som tak pribrala od porodu ze mam teraz 80kg a do nicoho sa ani nevpracem hotova katastrofa dufam ze to niekedy zhodim na povodnu vahu 58kg 😢 😢 a nasa diduska uz ma prvyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy zubceeeeeeeeeeeeeeeeeeeek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak sa tesiiiiimeeeeeeeee 😀 😀 😀

melory
autor
7. apr 2007

mitinka super to sa jej bude dobre papkat rozok napriklad 😀
jaj ta vaha, co s tym, budeme chodit cvicit?

luciask
8. apr 2007

Mitinka,
neboj vsak schudnes, ja ma inak taky isty problem, ja som vzdy schudla pocas tehu a potom nabrala vahu kojenim. Ale este to nie je take hrozne, necitim sa zle, ale v lete dufam ze neico pojde dolu, ja po zime vzdy trosku pribereim a potom schudnem.
Inak blahozelam k zubku, my stale cakame na ocne zuby a stale sa nam skovavaju.
Melory,
no vidis necakane sa ti vyklula ina velkost. JA ti ani neviem aka velkost som na SK ale urcite som moc velka na to aby som si kupila cosi normalne. Tu nastastie nemam problem. Ako Stela, urcite sa z nej vasi vytesuju.

melory
autor
8. apr 2007

ale dnes som sa zas nepotesila ze rifle boli elasticke hej...ale tie co nboli som potrebovala o cislo vacsie...u vas tusim 12..a 14 cislo tu je to 40...42

luciask
8. apr 2007

no ja mam cislo 12 teraz ale ja som nikdy nebyvala chuda.

luciask
8. apr 2007

inak sestra po troch detoch ma tusim 56 kg ona hned po dvojickach vyrazne schudla, nemala nikdy problemy s postavou, vzdy chuda. Asi am geny po druhom rodicovi ako ja.

melory
autor
8. apr 2007

tak ja mam teraz tiez 12 ale len 165cm vies a niesom na to zvyknuta, zas je pravda, ze geny mam aj ja ine, a vzdy som za postavu si vydrela vela casu a namahy.

luciask
8. apr 2007

Ja som si tiez kupila vcera rifle a su trosku elasticke, mne sa v nich lepsie pohybuje, ze nie su take moc tvrde a lepsie sadnu. Ja mam zase vzdy problemy s vrchom, lebo som hore dost velka.

luciask
8. apr 2007

Mel ja som od teba nizsia, ale ako som spominala ja som vzdy byvala pevnejsia, ale zase mne to neprekaza, da sa tu najst vela peknych veci aj v mojej velkosti.

melory
autor
8. apr 2007

teraz v tt otvoroli super obchod a konecne maju vsetky cisla.
cize si aj vyberem. citala som a tom ako sa obliect...ked su rozne typy postav, ty by si nemala vobec nost rolaky ale tricka s vystrihom do V a k tomu dlhe gorale. 😉 vobec nie kosele volne ale vzdy stryhane na prsia a rozopnute pokial to ide 🙂

melory
autor
8. apr 2007

idem hajat papa zas inokedy, skoda ze je medzi nami ten casovy posun.

luciask
8. apr 2007

no ved pokecame na buduce uzi si zajtra sibacky

melory
autor
8. apr 2007

dakujem idem k svorke na cely den 😒

bubaczik
9. apr 2007

ahoj mel..nie este som nebola,nemam cas a ani odvahu..mala som mensi poplach v noci,tak len lezim 😒 ale urcite sa tam zastavim,sak v piatok mam ist na poradnu a netusim,co si obleciem 😒 a kde presne je ten obchod?v arcadii alebo v tescu?nazov nevies?

melory
autor
9. apr 2007

v arcadii na kraji ale ako sa vola neviem...je na boku.

palvinka
9. apr 2007

ahoj Mel, tak ako Stelka poslúcha?

melory
autor
9. apr 2007

ale ano...je dobrunka, len dnes som jedla salat a boli sme na navsteve celodennej u svokrovcov a veru mala sa spucala. inak je ozaj dobrunka a rastie nam pred ocami. velmi dobre papa aj spinka.

palvinka
9. apr 2007

super, tak nech vám to tak aj vydrží 😉

melory
autor
9. apr 2007

ak bude ako hugo tak o.k. a vy co?uz si ziada pozornosti viac?

palvinka
9. apr 2007

no jasné, vie sa aj chvíľu sama zahrať, ale najlepšie je keď ma má v dohlade.

melory
autor
9. apr 2007

a este lepsie je na rukach 😉

luciask
9. apr 2007

no ahojte trnafcanky,
deticky posluchaju a mamicky pismenkuju?

melory
autor
9. apr 2007

moj hugo strasne kasle uz neviem co s nim. ani zaspat nemoze, teraz k nemu odbehujem , maly chrustik.

luciask
9. apr 2007

no chudacik, a uz dlho tak? Ci zo skolky cosi doniesol?

melory
autor
10. apr 2007

vcera to bolo najhorsie az ho dusilo, mozno daky pel mu uskodil, neviem idu mu robit testy na pel, a malinka ma tiez zavaleny nostek...jaaaj.

melory
autor
11. apr 2007

dnes som na poliklinike porosila jednu holku ci sa mozem predbehnut a ona ze ahoj ja som rainbow - skoro som odpadla...ona ma spoznala z konika.

rainbow
11. apr 2007

ahoj mel, spoznala som ta. podla tvojich pekných tmavých očí 😉 , a videla som babetko na rukách a tak som si to spojila, mala je krasnučka 🙂

melory
autor
11. apr 2007

dakujem no nieje to nahoda? ze teba tam oslavim? mne to prislo super, bola som uplne zarazena. brusko mas gulatucke, take pekne, ze moc netrci, ale je pekne schovane.

jj2202
11. apr 2007

ahoj rainbow, tak nakoniec idem rodit asi do tt. na antolskej sa maluje....a rodit tam mozu len zmluvne. a kedze moja doktorka je mimo europy, neviem s kym podpisat zmluvu, ved tam nikoho nepoznam. zajtra rano mam ist strbovi, vysetri ma, usg urobi a dohodneme si bojovy postup 😀
ty tiez rodis v tt ze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre