Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
11. apr 2007

jj2202 takze rodis vo stvrtok? lebo on ma pristup vo stvrtok k porodom, ale mava aj cez vikend sluzby 😉

rainbow
11. apr 2007

vieš ja som bola aj predtým taký slonik, takže som celá taká gulatá 😅

jj2202
11. apr 2007

melory tak to neviem, co ked ma to chyti v utorok? musim sa s nim dohodnut. zajtra rano uvidim co povie.

melory
autor
11. apr 2007

tak teda ani si moc nepribrala? mne si sa nezdala moc silna, skor tak akurat.

jj2202
11. apr 2007

ja som plus 17, teda v nedelu som bola 😀

rainbow
11. apr 2007

pribrala som 11-12 kg, ja som bola predtým silnejšia, ale rok a pol pred tehu som prestala fuj fajčit, 😝 a dost som pribrala + na to tehotenstvo tak som ako velryba, ale potom sa teším ako budem chudnút, teda dufam 😲

rainbow
11. apr 2007

jajka, neboj v poslednej dobe nie sú zlé ohlasy na tt porodnicu, neboj zvládneme to tam, dnes na cvičení por.asistentka chválila sestričky, že majú velmi dobrý prístup a sú ochotné

melory
autor
11. apr 2007

potom sa ozvi ved to mas za kratko jj2202

rainbow ja som tiez prestala fajcit a to hned bolo +10kg, potom +10tehotenstvo, a +5 vianoce a zima a hned je to +25kg ale v porodnici som nehala 10kg 😕

rainbow
11. apr 2007

ved to dúfam,ked nás tí drobci naši budú prehánať, pri nich schudneme, ale ty vyzeráš super,aká kočka, ty ani chudnut nepotrebuješ

jj2202
11. apr 2007

pre istotu dam sestrickam cokoladku 😀

melory
autor
11. apr 2007

juj rainbow to som len bola dobre oblecena 🙂 ale vyzlecena no hroza...to preto tie saty na riflach!

inak takto ta prehanat vo vysokom stadiu na interne...to je klasia...a urcite ta prednostne nezobrali, to poznam uz,

rainbow
11. apr 2007

no ved prave, od rana mi tvrdne brucho, normalne som mala strach, tak som bola aj cvičit pred chvilou, snad pomože,aj moja doktorka hovorila, že ma neskoro poslali, a tá na ekg povedala, že to sa chodí v prvých mesiacoch, dnes ma to uplne odrovnalo

rainbow
11. apr 2007

jajka, záleží na koho natrafíme,ja mám nejaké čudné dni, od troch už nespávam, stále ma mátajú také predstavy, že nič nemám pripravené, nič nestíham, ale to prejde, dúfam 😀

jj2202
11. apr 2007

rainbow to poznam,...chvalabohu ma to troska preslo po tom ako som postielku a vybavu nakupila 😀

rainbow
11. apr 2007

nakupené mám, len poprat a pobaliť, ale stále niekde beháme 😒 , tebe sa to kráti, teraz chodíš každý týžden na kontroly ? sem štrbovi?

jj2202
11. apr 2007

strbovi idem zajtra prvy krat. dnes som mu volala....a hned ma objednal

rainbow
11. apr 2007

ja idem čechovi,tam poslala moja dokt., ale každý mi odprúča štefanikovú, ale že už má vela pacientov, už neberie, ale ved uvidím, idem na bud.ýžden, takže kvoli malovke ta odvolali z ba ? majú tak malo miesta?tiež si to mohli na inokedy naplanovať, že 😀 😀 😀

rainbow
11. apr 2007

mám čerstvé listy špenátu, idem spravit polievku, výdatnú dávku železa 😀 , tak čaute

jj2202
11. apr 2007

rainbow maluju porodnicu a vraj len zmluvne mozu tam rodit. no a nemam zmluvneho lekara, lebo moja dr. je mimo a nikoho ineho tam nepoznam... cudzieho si platit nebudem....

melory
autor
12. apr 2007

rainbow mna rodil cech pri malom a bol super 😵

misa3
12. apr 2007

Ahoj.Som tu prvykrat.Su tu aj nejake mamicky alebo ste tu len tehulky?Mam 8 mesacneho syna Jakuba.

melory
autor
12. apr 2007

sme tu aj maminky, najdes to pri fotke napisane, alebo ked pojdes sipkov na fotku tak sa zvacsi a ukaze sa ti pas.

mitinka
13. apr 2007

ahoj miska aj ja som mamina skoro 8mesacnej 😉
AHOJ MEL tak dufam ze plati to stretko toho 7maja o 10??pri guliverovi?? 😀 😀

melory
autor
14. apr 2007

jasne ja sa na to spolieham, mna spoznate, ...ked ma rainbow spoznala?
dnes ideme do dolnej krupej do parku na medvedi cesnak. je to nasa kazdorocna tradicia.

rainbow
14. apr 2007

ahoj mel, ja už mám medv.cesnak aj v mrazáku, robila som aj polievku..potom sa k vám pridáme s bubaczikom, ale my až tak neskor 😉 😉

bubaczik
14. apr 2007

to je co medvedi cesnak??? 😕 😕
no len ked ja sa k vam pridam pocitajte z velkou bandou 😀 😀

milhaus
14. apr 2007

kde kupim v tt lacnu a dobru stoličku na jedenie, hlavne lahko umyvatelnu a stabilnu?
napiste mi na ip ale aj adresu obchodu a orientacny bod kde to asi je lebo tt dobre nepoznam
dakujem

melory
autor
14. apr 2007

uplne som prekvapena ze ciapocku...fakt sme to mi nemali, nic sme si nenosili, ale v topolcanoch sa moze aj detske a co viem aj v trnave si baby obliekali do svojho, lebo nemocnicne bolo tvrde a deti to drazdilo.

misa3
14. apr 2007

Ahoj Mitinka.Uz mate nejake zubky,lebo nam nie a nie vyjst.

melory
autor
14. apr 2007

medvedi cesnak je divy cesnak rastie na jar a ma velke listy - zelene podobne konvalinke, preto pozor.
listy sa pridavaju do spenatu alebo do pomazanok a taktiez do polievok. je to super jarna kura na ocistenie krvy. je zdravy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre