Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubaczik
15. apr 2007

mel,tak ja o takom cesnaku pocujem prvy raz 😕 nevadi,my aj tak spenat nelubime 😀 a vcera som bola v tom obchode,len sme nestihli nic kupit,dostala som bolesti,tak sme sa museli vratit ☹ ale uz viem,kde to je,tak ak mi bude lepsie,tak sa tam vratim..tak zas budem tyzden len lezat,tesim sa 😠

melory
autor
15. apr 2007

ahojte nas hugo vcera tak vracal, ze muz s nim skoncil v nemocnici ☹ maly je na infuzii...v piatok zjedol koprovu omacku v skolke a on je alergik na mlieko....je to hrozne. este ze mu moze byt s nim, no neviem ci aj spat, to sa dnes ukaze.o pol druhej v noci vystartovali, ale muza poslali domov...tak tam isiel zas rano o 6hod a je tam s nim.

lyzenka
15. apr 2007

ahoj melory,

chudacik malinky.....to mi je luto....tak nech sa cim skor uzdravi... 😔

bubaczik
15. apr 2007

boze,chudak..to v tej skolke nevedeli?trepu do nich hovadiny,aj maly peto bol nejaky divny 😕 tak mas co robit,mel,a kde je na detskom alebo na infekcnom?

melory
autor
15. apr 2007

v noci, ked sa muz vratil bez neho, citila som hrozne zufalstvo a bezmocnost. teraz, ked viem. ze su spolu mi je lepsie. .
su na detskom. este ze tak, na infekcnom som raz s nim uz bola, pre toto iste a tam to bolo hrozne.
cakame na vysledky, ci moze caj, nastastie nema horucky a hnacku, co vzdy k tomu mal.

bubaczik
15. apr 2007

ti verim,male dieta samo v cudzom prostredi,a s infuziou..musel byt vylakany..a mozno ked nema teploty,tak by si si ho mohla pytat domov,nie?

melory
autor
15. apr 2007

uvidime ako dopadnu vysledky a cely dnesny den, ale pochybujem, ze v nedelu prepustia.

bubaczik
15. apr 2007

tak dufam,ze vysledky dopadnu dobre,a mas pravdu,neuvedomila som si ze je nedela 😕

melory
autor
15. apr 2007

takze nic, muz musi ist na noc prec 😠 a tak ide dnes k nam moja mama so stredneho slovenska a bude tam s nim cely cas.
je to skoda, ze to nemaju zabezpecene...VIP izba je obsadena.
to mi tak bolo treba teraz take nervy prezivat.

melory
autor
16. apr 2007

nastastie je tam so starkou...dnes je na tom o.k.

evulaa
16. apr 2007

ahoj Melory:
🙂 🙂 🙂 Ty máš už dcérenku?
Blahoželám 🙂 k Stele, už som tu dlho nebola, takže sa toho udialo moc moc a ty máš už krásnu dcérku 😵 , teším sa spolu s vami

melory
autor
16. apr 2007

ahoj evi, dakujem, dakujem, veru vela sa tu toho udialo a ja uz ani neviem, ze som rodila, som uplne fit. po prvom to slo trosku pomalsie...a este k tomu druhe...no co ti poviem...lavou zadnou, tak sa to hovori, ze? stela je chutna. bola velka, mala 3900g. je to nasa buchticka baculata.

luciask
16. apr 2007

ahoj Melory.
no teda ako to zvladas s Hugom?

silviatt
17. apr 2007

Ahoj Mel.
Tak nakoniec si sa rozhodla pre Stelu? Super meno si si vybrala. Lepsie ako dorotka 😉 Aky si mala porod? Ja som nebola dlho na internete pretoze som nemala pocitac, ale uz som konecne kupila novy.

melory
autor
17. apr 2007

silvia mala som dobry porod, da sa povedat, ze bez komplikacii. mala mala 3900g a vytlacila som ju na druhy tlak - druhu kontrakciu, samotny porod bol 10 minut. tie najvacsie kontrakcie boli pol hodinku. pri hugovi styri 😒 cize musim povedat, ze fajn, nakoniec bez epiduralky a v topolcanoch. 😉

bubaczik
17. apr 2007

ahoj mel..ako sa ma Hugo?

evulaa
17. apr 2007

Ahoj Melory,
ja idem dnes na poradňu, teším sa, konečne uvidím drobčeka, neviem čo to bude ale ani to nechcem vedieť, veď buď to bude Hugo alebo Hanka, je nám to jedno.
Ty si rodila v Topoľčanoch? Tam sa rodí aj do vody, že? To si mala dohodnuté vopred, že , nečakala si až na kontrakcie, to sa asi nedá stihnúť. Ako si sa tam dostala? Čo ťa to vyšlo?

mitinka
17. apr 2007

ahoj miska ano my uz mame jeden na svete a teraz sa nam tlaci zubcek cislo 2 😀 😀 ale chvalabohu je len taka nespokojna ale nema ziadne teplota s cim som spokojna 😵 odkial si presnejsie?ak smiem vediet?dufam ze aj ty prides na stretko 7maja 😀 ?????hm???

melory
autor
17. apr 2007

evka ja som si vybrala doktora v topolcanoch cez kamaratku, chodila som k mojmu aj na poradnu aj do trnavy do nemocnice na CTG a prietoky. len raz som bola si pozriet nemocnicu a rozhodla som sa, ze ano, tu chcem rodit, povedala som to doktorovi, vola sa abutaima, ale aj s caradskym su spokijny, potom som ho telefonicky informovala o mojom stave a veru sla som az ked som mala kontrakcie, ty ako prvorodicka by si to stihla tiez. neplatila som nic, lebo som nerodila do vody, inak porod do vody je 5.000,- vlastne platila som otca pri porode 500,-sk. ty si mozes vybrat nemocnicu aku chces. bezplatne.

melory
autor
17. apr 2007

bubaczik huga mam od dneska doma.

sisstin
17. apr 2007

mel: Steluška je ti šíííííííííííleně podobná 😵 😝 😵 😝

misa3
17. apr 2007

Ahoj Mitinka.Som z Trnavy a o stretku nic neviem.Ake je to stretko a kde?

melory
autor
17. apr 2007

ahoj stretko je 7.maja o 10hod v promenade pri guliverovi

misa3
17. apr 2007

Ahoj.Je to stretko mamiciek?

luciask
17. apr 2007

No keby om to nemala tak daleko tak aj dojdem, nebude nieco v juni alebo v juli? Vtedy sa chystam do Trnavy. Melory super ze ams Huga doma, dufajme ze to svokra prezila bez ujmy na zdravi a psychike z nemocnicneho prostredia. Ja si ani neviem predstavit, zeby som mala byt s mojimi detmi v nemocnici bez cerstveho vzduchu, zavreta v nemocnicnej izbe.

melory
autor
17. apr 2007

melory • 2d • Dnes o 20:07
ahoj stretko je 7.maja o 10hod v promenade pri guliverovi

lucia moja mama bola v nemocnici...zvladla to, ale nepochvalovala si veru 😅
hlavne sa pripomen a urcite sa stretneme.

luciask
17. apr 2007

no ved ano my asi ku guliverovi budeme casto chodit aj minuly rok ked bolo pekne tak sme isli casto. Teda okrem casu ked prsalo. Sa tesim a dufam ze ked baby budu pri slovenskych detoch trosku viac slovenciny sa na nich nalepi.

melory
autor
17. apr 2007

pri hugovi moc nie, nieje zhovorcivy 😅 ale od ostatnych urcite, nas pozerava hlavne rozpravky po amglicky tak mu rec cudzia nebude.

luciask
17. apr 2007

moje baby tiez moc nerozpravaju starsia anjradsej o vlacikoch a hodinach, zo ZOO kde sme boli v sobotu si pamata najviac vlacik.

melory
autor
17. apr 2007

nas hugo zo zoo si pametal najviac zajace...pochopis?,,,zajace!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre