Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

palvinka
29. apr 2007

chcem sa opýtať k tomu plávaniu, v jednom kurze sú približne rovnako staré detičky alebo nie?

mitinka
30. apr 2007

lyzenka a do ktorej skolky davas?aj ja ju tam dam za 2 roky 😀 😀

mesiacik
30. apr 2007

Ahojte kocky, ja troska od veci 😉
Absolvovala niektora z Vas HSG vysetrenie v TT nemocnici?

misa3
30. apr 2007

V nasom kurze su deti od 6 mesiacov po 8 a pol.

veroncek
1. máj 2007

Ahojte u nás sú detičky od 9 do 14 mesiacov, sme super zohratá partia. 🙂

melory
autor
4. máj 2007

pozor, pozor, v trnave je viroza, neviem kde, ale u nas urcite ano a poriadne silna, sme uz ohrozeny vsetci ☹

bubaczik
4. máj 2007

mel u mna doma 😀 ja som taka chora,ani antibiotika mi nezabrali 😠

melory
autor
4. máj 2007

mne dali antibiotika na toho streptokoka a po douzivani antibiotik som totalne ochorela v tehotenstve a teraz sa mi to vratilo.

bubaczik
4. máj 2007

ja som v takom dezolatnom stave,ze uz ani kaslat nevladzem..este nikdy ma tak pluca neboleli..ale keby ze mam zapal pluc,tak by som mala aj teploty,nie?inak uz sme kupili byt

melory
autor
4. máj 2007

hura ze mate byt a kedy a kde sa stahujes? odchadzas z prednadrazia??? 😠 ako janka manikova?

bubaczik
4. máj 2007

tak dufam,ze do porodu uz tam budeme..bo moj muz si vsetko predstavuje ako Hurvinek valku 😖 a v ip dalsie podrobnosti 😉

luciask
4. máj 2007

no teda Melory,
uz som si myslela ze si nam niekde zmizla. Jaj stahovak v tehu nie je sranda, my sme tak stahovali pred dvoma rokmi a teda s dost velkym bruskom. Nebola to sranda hlavne ked sa mi starsia motala pod nohami. Dufajme ze to nie je prilis daleko lebo vtedy je to tazsie, ta stahovka.

bubaczik
4. máj 2007

lucia ja sa budem stahovat iba s kabelkou v ruke..ja nebudem robit nic,ja som to nevymyslela...

luciask
4. máj 2007

no teda to mas super, ked uzto am drahy tak dobre zorganizovane. Je to v ramci Trnavy kam idete?

bubaczik
4. máj 2007

na zatvor 😕

luciask
4. máj 2007

no to nie je velka dialka a da sa ist an viacej krat. My sme sa stahovali 6 hodin autom takze to bolo ine kafe. No zatvor je pekny, taky kludny. A mas nablizku aj obchody a polikliniku nie?

bubaczik
4. máj 2007

ja neviem ja trnavu nepoznam..ja kosicke ziena..mne sa paci tu na prednadrazi,ale my mame tu taky maly byt,az 60m2 😠

luciask
4. máj 2007

No to je ozaj malo na rodinku ahlavne ked cakate prirastok. To je akoze trojizbovy len taky maly? Na zatvore ste nasli cosi vacsie? To sa ti urcite bude lepsie byvat. A decka sa tesia alebo ani nie? Uz asi maju kamosov po okoli ze? a teraz to zacne znova. Ako budete riesit skolu? decka dokoncia na prednadrazi a potom sa stahujete? alebo pred koncom sk. roka a tak hned prestupia na skolu na Zatvore?

bubaczik
4. máj 2007

deti budu chodit nadalej na prednadrazie do skoly,maly nastupi v septembri uz tam..a my sa musime stihnut do porodu prestahovat,nebudem stresovat po porode aj maleho ☹ uz nech pride do noveho..a tam sme kupili 4izbovy 86m2 😀

luciask
4. máj 2007

No super tak to bude super, decka budu mat dve detske izby, jednu pre dievcata a jednu pre chlapcov? To je pekna velkost bytu. To su tie vysoke cinziaky nedaleko vuje? A decka bude drahy vozit rano do skoly alebo ako to riesite? a zo skoly tiez? ci si mobilna aj ty s autom?

bubaczik
4. máj 2007

tak to sme este nedoriesili 😕 a je to novostavba..nie veziaky

luciask
4. máj 2007

Aha takze do noveho, to asi ani nepoznam kedze teraz nie som v TT.

bubaczik
4. máj 2007

ja to tiez nepoznam..ale spoznam..

melory
autor
4. máj 2007

ja to poznam, ale co ma stve, ze mi odisla kamoska z internetu z prednadrazia a este aj na druhy koniec trnavy.

bubaczik
4. máj 2007

mel neboj,sak v lete dame stretko vsetky v meste 😀 zobereme aj tvoju kamosku 😀

melory
autor
4. máj 2007

bubaczik len smola je ze je uz v pondelok 😲

luciask
4. máj 2007

Melory a ty este zijes. Si tu velmi davno nebola. Ako sa ma Stelka? Poslucha, papa a rastie? Zatial si si zvykla na dve deticky bez problemov? Hugo a skolkarska strava je teraz v poriadku?

bubaczik
4. máj 2007

melory nechapem,co je v pondelok?

luciask
4. máj 2007

nie nahodou to stretko v parku?

bubaczik
4. máj 2007

ja o nicom neviem 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre