Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
10. máj 2007

mne je to zas uplne jedno, tak kludne o 16hod

luciask
10. máj 2007

No Melory, kludne aj do parku aj na kavu, ja sa skor priklanam parku, lebo moja starsia je strasne vymyselna a aby sa mi nezacala v meste hadzat o zem, pripadne utekat pod auta. Na tie si musime v Trnave troska zvyknut, viem ze som prezivala soky aj minuly rok, ono kazdym rokom su vodici menej ohladuplni.ALe uvidime mozno sa dovtedy KAtka polepsi.

melory
autor
10. máj 2007

tak v tej cajovni je dvor a nemala by kde ujst. je tam dvor s terasou a detske ihrisko, cize idealne.

luciask
10. máj 2007

Jje ty myslis tu cajovnu co je v Dome hudby?

melory
autor
10. máj 2007

napriklad aj belarossu, to je jedno, ano aj tam je dvor, myslela som inu ale ta je tiez fajn.

luciask
10. máj 2007

a ktoru si myslela? ja nazvy moc neviem len lokality si pamatam. vsak kde je ta kaviaren, kludne popis. Ja by som skor nieco co je blizsie k Studentskej ulici, teda v meste ale smerom tam nie na Druzbu, lebo potom mam vela slapania domov a ked sa dcerka zaprie tak to bude hroza.

melory
autor
10. máj 2007

moze byt bellarosa kludne to je v ulicke k hrubemu kostolu, kde budes slapat? lebo ja az na prednadrazie

luciask
10. máj 2007

no ja ak poznas trnavu az smerom k Tibenskemu, alebo ak poznas domy za cintorinom.

melory
autor
10. máj 2007

jaaaj merkur?
ci za merkurom?

luciask
10. máj 2007

inak asi radsej tu druhu, ja neviem ako je v Bellarose ale kedysi sa tam aj fajcilo a mne to vadi, skor ak sa da vonku. A to nove miesto rada pozriem. hlavne ak je to take uzavrete, to mne vyhovuje.

luciask
10. máj 2007

no este asi 7 minutiek za merkurom.

melory
autor
10. máj 2007

dobre ja to vybavim na tom druhom mieste, to je blizsie, je to hned za jednotu, za tym parkoviskom smerom k halenarskej...proste v meste. tam sa sedi o.k. lebo nemaju kam ujst deti.

luciask
10. máj 2007

Aha cize medzi stadionom a Zakladnou skolou?

melory
autor
10. máj 2007

nie je to za jednotu za obchodnym domom, tam je velke parkovisko a za tym parkoviskom {ako by si sla k domu hudby} tak pred tou ulickou je pozdlz ulica halenarska a asi treti dom, je tam aj obchod tri sestry. to asi nebudes poznat, ale je tam fajn.

luciask
10. máj 2007

aha tam kde byvala tusim vojenska sprava alebo co? Nie je povedla ja klastor?

melory
autor
10. máj 2007

ano vedla je arcibiskupsky urad

luciask
10. máj 2007

Aha tak to je blizsie k univerzitnemu kostolu? ALebo je to v byvalom detskom domove? ten je uz opraveny?

mitinka
10. máj 2007

baby ale teraz aj marko trocha vyssie meskej veze je ,,restika,, tam robia pizzu a tak a je to tam super aj pre deticky ja tam s muzom chodim je to nove a neofajcene tam neviem ci sa vobec fajci lebo kusok dalej je tiez stary marko a to je desne tam je hrozne nafajcene 😠 ale tento novy je super 😉 😀 aj deticky tam maju smiklavky a tak 😀

melory
autor
10. máj 2007

hlavne nech sme vonku a nie v nutri a vonku je jedno ci sa fajci a ci nie

melory
autor
10. máj 2007

z detskeho domova je novy arcibiskupsky urad, bolo halo okolo toho, ze deti vyhnali prec

luciask
10. máj 2007

no teda na Marka mam svoje spomienky, doniesli mi sopsky so stiplavou paprikou, tak som sa s nimi hadala ze nech mi daju bud so sladkou paprikou alebo nech si to nechaju, ale vsak ja sa rada postazujem ked nie je vsetko ako ma byt.

melory
autor
10. máj 2007

😅

melory
autor
10. máj 2007

ja zase nie, radsej som ticho a uz tam nejdem

luciask
11. máj 2007

No ja som zase pravy opak, ja sa radsej postazujem a tym im dufajme aj pomozem aby nestracali klientelu. Ved ide iba o to aby sluzby ktore ponukaju boli na urovni.
Inak ten salat s tou stiplavou paprikou mi doniesli dva krat a na treti krat sa snazili tiez a povedali ze v obchode inu ako stiplavu nemali, ze preto mi to tam dali. A ja im na to ze radsej ju mohli vynechat ako ju tam dat, lebo ozaj bola riadne stiplava.

melory
autor
11. máj 2007

😅 mne je jedno

luciask
11. máj 2007

ved ano nie kazdy je ma na to hlavu sa stazovat, ja nemam rada, ked nedostanem to na co mam pravo. Ja som taka odjakziva, ze sa vzdy ohlasim. Tak dufajme ze sa za man nebudete hanbit ak nieco poviem.
inak ako deti dneska, posluchaju? My pojdeme zachvilu do parku, do takeho kde su stromy, nech sa nemusim potit na slnku, lebo am byt 28 stupnov.

melory
autor
11. máj 2007

my tu mame 27 😅 cize podobne, boli sme uz vonku, teraz mi deti spia.

luciask
11. máj 2007

no tak sa mas dobre ked obaja spinkaju. Hugo chodi teraz na pol dna do skolky? Inak som pozerala tu temu o babysatkach. JA som tu videla jednu maminu ako amla zabalenu malu do satky(asi 5 metrovej dlehj latky) a mala to na sposob klokanky, sa mi to velmi pacilo, ona hovorila, ze na to staci ozaj iba lahku bavlnenu latku a ze su rozne styly viazania a su aj niekde na webe ako to viazat. To keby som vedela ked som aj ja mala babetka.

melory
autor
11. máj 2007

stela je ale nespokojna musim ju chodit hojdat

luciask
11. máj 2007

Aha mas ju v koliske? Tu mavaju taku srandu, akoze domaca hojdacka a je to na baterky ale mne v tom starsia nechcela byt a mladsej som to nedovolila lebo som sa bala ze starsej sa to potom bude pacit. Inak tiez maju kolisky an baterky ze to trosku vybruje alebo hincuje, ale ja som take nemala,male nepotrebovali hincovat, nelakalo ich to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre