• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
uz o dva tyzdne zostavam doma na md. Teda!!!!!!!! Pri druhom tehotenstve som mala pocit, ze rychlo ubieha, ze sa babulku v brusku tolko nevenujem. No teraz!? Cas mi bezi ako blesk, uplne sa tesim, ze zase zostanem doma a otvorim si aj knizku. Nejak este nemozem uverit, ze o par tyzdnov sa budem dotykat maleho uzlicka :slight_smile:
3. okt 2006 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nejla nemozem uverit tomu ze ty zhanas predalovaci pult! kde sa ti podela komoda na prebalovanie? :unamused:
3. okt 2006 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejla ja mám tiež termín v decembri :slight_smile: ale mne sa to zdá ako večnosť. Teda aby som bola presná, niektorý týždeň mi ubehne že neviem ako a niektorý sa tááák strašne vlečie. Už sa neviem dočkať :dizzy_face: .
3. okt 2006 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palvinka, to je presne tym prvym tehotenstvom. ja som vtedy prezivala kazdy stuchanec, kazdy smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a mel: komodku davno nemam, ked som zacala zariadovat decke, tak sme ju predali, nezapadala nam k ostatnemu nabytku.
teraz ju chcem umiestnit do kupelne - tam je to super prakticke, zadocek sup - sup do umyvadla, namiesto tej policovej skrine.
3. okt 2006 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nejla ja som tu v bazary videla jeden prebalovaci pult s vanickou za 1500,- :frowning2: fotka tam tyusim nieje a ani neviem co stoji novy predava ho kala
4. okt 2006 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to nejla vyriesila tak ze som v ikea kupila take kovove šupliky aj s ramom na vrch mi namontovali peknu dosku.tu dostanes trebars v hornbachu alebo sa nieco pevne urcite najde aj doma. potom uz som si len v obchode s detskymi vecickami kupila tu najdolezitejsiu vrchnu cast to je zalezitost asi 300sk a nevim si vynachvalit pretoze v tych suploch mam po ruke vsetko co potrebujem a zaberie to velmi malo miesta. :wink:
4. okt 2006 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel dik, uz som kale pisala do posty
4. okt 2006 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, ako sa mate? Dufam, ze vase tehulkovanie je uplne bezproblemov a krasne si ho uzivate....

Chcem sa vam podakovat za typ na kuchynske linky Osmosa Trnava je bomba.
boze ja sa tak strasne tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
prave mi volali z tej firmy..
Predbezna vypocitana cena za celu linku (inak obrovsku 2 x 2,9 x 1,4m) je 55000 bez spotrebicov a drezu a to je v tej linke uplne vsetko co som chcela a aj veci, ktore som vynechala v predoslom kuchynskom studiu, lebo by ta linka nestala 80000 ale 90000. Taky zavesny system do ktoreho si mozem dat olej, ocot a tak stoji v studiach 3-4000 a oni ho maju za 1600 korun. Nemaju ziadne 30% priplatky za atyp, lebo si to vyrabaju sami, uplna bomba. Vcera o 17,00 sme tam boli bezplatne nam to hned navrhli a dnes o 13,00 mi uz volali cenu linky. Velmi pekne vam dakujem. Straaaaaaaaaaaaaaaasne ste mi pomohli ste poklady. Verim ze aj vysledok bude taky uzasny... Este raz dakujem za pomoc. Cmuk
4. okt 2006 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubko tak už Ti len popriať nech sa Ti dobre varí v novej kuchyni :slight_smile:
4. okt 2006 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubko, aj ja ti prajem, aby sa ti v kuchyni dobre varilo !!!! :slight_smile:
nam montuju linku koncom oktobra, tak som aj ja zvedava....
inak pekny prebalovavi pult mali na halenarskej asi tam pred 2 tyzdnami a nestal nejako vela, mozno by bolo dobre sa tam pozriet....
ako spavate ? ja mam v poslednej dobe kruhy pod ocami, co kazdu noc aspon 2-krat musim ist na zachod a este k tomu vstavam po piatej rano...som uplne mimo dnes...
5. okt 2006 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby uz sme si zajednali jeden byt {predsa na prednadrazi} na Mozartivej ulici, velmi pekny.
5. okt 2006 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory, to je super!!! chcete ho kupit ? napis nieco viac o tom bytiku - kolko ma izieb a pod...a preco sa vam paci :wink:
drzim palce, aby vam to vyslo.....je to aj o tom pocite, ci si tam viete predstavit dalsi zivot....my sme preto tento byt kupili, lebo sme si hned vedeli predstavit, co kde bude a ako si to asi prerobime....
5. okt 2006 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
paci sa nam lebo je tam prerobene vsetko okrem kupelne a tu si urobime ked nam padne za rok stavebne. su tam vymenene okna za plastove, strop je so sadrokartonu a bodove svetla, zarubne su nove krasne drevene, podlahy v celom byte plavajuce, balkon je zaskleny tiez plastakmi a v spalni su roldory. kuchyna je tiez uplne nova, robena na mieru po dlzke troch stran. uz sa tesim ako sa tam budeme roztahovat. byvame totiz v byte 30m2. ked sa prestahujem do 67m2asi tam budem robit mlynske kolo - ale az po porode.
5. okt 2006 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super, to sa tam mozete aj nastahovat....my ideme tiez zo 44m2 do 70m2 a som strasne zvedava, aky to bude pocit byt vo vacsom priestore.....robit mlynske kolo bude dobry napad, ale az po porode :slight_smile:
kedy sa tam planujete nastahovat, budete ho mat hned volny ?
5. okt 2006 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
on je volny uz teraz len zalezi na realitke a na financnom maklerovi ako to rychlo spolu zvladnu. ja by som tam chcela prezit vianoce. vy idete kam?
5. okt 2006 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme do 3-izboveho z 2-izboveho....uz v novembri by sme tam chceli byvat a tiez vianoce tam stravit a potom koncom januara mama termin, cize akurat to vyjde..... :slight_smile:
myslim, ze do mesiaca ste tam vratane vybavovaciek hypoteky....
5. okt 2006 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaj to by bolo super, velmi sa to zvrtlo a ani neviem ako sme sa rozhodli. vy si idete sami prerabat? to ja niesom na to. este malovat a zariadovat to je nieco na mna, ale s mojim muzom prerabat, ze okna a tak to nie. a aku zonu mate?
5. okt 2006 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky alebo tehulky...este to tu funguje?? :sweat_smile:
5. okt 2006 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

No, tu sa popisalo toho vela.
Dlho som sa neozvala, ale mam ten najkrajsi dovod.

26.9. (utorok) sa nam narodil krasny syn Matus (4490g; 55cm).

Porod bol uzasnym zazitkom pre mna a aj pre mojho manzela. Rodili sme prirodzenom cestou a to nam vsetci vraveli, ze bude sekcia, lebo nas prvy syn sa narodil sekciou. Ale zvladli sme to a maly "slonik" (ako mu vraveli v nemocnici) je na svete.
Bola to sice makacka, ale stalo to zato.

Zatial tolko.
Ked budem mat zajtra cas, napisem podrobnosti o porode. Rodili sme inac v Trnave a bola som nadmieru spokojna.

Janka a spol
5. okt 2006 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janka,
a viež že som na Teba dnes myslela, že ako si dopadla. Ináč ja som sa tiež narodila 26.9 ale o pár rokov skôr :grinning: .
Gratulujem k Matúškovi, nech ste všetci spolu šťastný :slight_smile: .
5. okt 2006 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj jani, tak to je super. janik sa urcite tesi. citis sa dobre po druhom porode?
6. okt 2006 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
chcela som sa Vás spýtať chodíte alebo ste niektorá chodili na cvičenie pre tehulky do nukleonu?
6. okt 2006 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som chodila do jamy a baby co viem do materskeho centra.
6. okt 2006 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale myslím že v jame to už nefunguje a v materskom centre sa robia iba tie predpôrodné kurzy a ten som už absolvovala.
6. okt 2006 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj tak to neviem ja mam teraz dost cvicenia s hugom a mam aj fit loptu.
6. okt 2006 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám fit loptu aj DVD cvičenie od Zory ale akosi sa neviem k tomu prinútiť :sweat_smile:, samú ma to nebaví, možno ak by som chodila do kolektívu tak by to bolo lepšie a aj spoznám nových ľudí. Ale určite budem musieť niečo začať, lebo termín sa mi už blýži tak aby som aspoň ako tak bola fyzicky pripravená.
6. okt 2006 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte, ako sa v Trnave hybe prenajom bytov??? A ktora lokalita je podla vas ta naj (samozrejme okrem centra, to je mi jasne). Ja som sice rodena trnavcanka, ale 4 roky som uz mimo, tak sa toho asi vela pomenilo :sweat_smile: Co hovorite na prednadrazie? :fearful:
6. okt 2006 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky, ako sa vam dari?
pozeram, ze mame novy prirastok, blahozelam...
a vam sa nechce cvicit? Ani mne a to nie som mamicka padajuca vycerpanostou, pri tolkych povinnostiach, co mate ako mamicky. Dnes sa mi chce straaaaaasne spat...
6. okt 2006 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja idem teraz na prednadrazie na mozartovu a dost som nechcela ale vraj je tam vela zelene a klud. som na druzbe dlho a je to tu betomova dzungla s hypermarketmi, nemam kludu uz dva roky. podnajom 1izboveho je 10000,- chod na www.reality.sk a tam sa ti podla vyhladavania ukaze ponuka. ale co budes platit podnajom mozes aj hypoteku.
6. okt 2006 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, chodim na tu stranku, vec sa ma tak, ze planujeme s drahym kupit jeden asi 2izb, byt v BA a druhy 2 - 3izb. byt v TT a chceme ich prenajimat. Preto sa pytam. Ja som nasla novostavbu na ul. Bedricha Smetanu a sa mi to celkom pozdava, tak som chcela vediet aj od vas, co tam zijete, ci je problem prenajat a ake su asi ceny a tak :wink:
6. okt 2006 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok