Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
13. máj 2007

super hned nam je to jasnejsie, a foto mozes hocijake, ved to je jedno

keikei
13. máj 2007

ahoj babulky 😉
ďakujem za privítanie 🙂
čo robkáte?

keikei
13. máj 2007

zas mám smolu na vás, nikde nikoho ☹
tak sa majte krásne, papapapá 😀

melory
autor
13. máj 2007

dnes sme vsetky asi varili!!! 😀 😀 😀 teda aspon ja...a bolo dnbes krasne, ze? hned som sla na zmrzlinku.

luciask
14. máj 2007

No Melory, ja osm v nedelu nevarila, ae v sobotu osm pripravila lasagne a kolac a brali sme to ku svokre a spravili prekvapko aby nemusela varit. Totiz my sme jej ani nepovedali ze prideme, tak bola trosku v soku. No ale mala pekne prekvapko na Den matiek. Inak mne bolo vcera cely den spatne od zaludka a dnes uz chytam aj hnacky tak to bude vesely den aj s hlavou bolenim.
Co dobre si varila vcera?

melory
autor
14. máj 2007

vcera som piekla markrely, hned som zatuzila po mory a po dovolenke

luciask
14. máj 2007

no teda a planujete niekam k moru ci nie? Dnes som na diete ale inak mam aj ja rada ryby.

melory
autor
14. máj 2007

lucia chceme ist k moru, ale ta dieta je k plavkam nevyhnutna 😅

luciask
14. máj 2007

Ale ty dietovat predsa este nebudes, ved kojis. Chcete ist na konci sezony? No ja nedietujem z dovodu ze sa nezmestim do plaviek, to mi je tak jedno ale z toho ze mi je zle.

melory
autor
14. máj 2007

nemozem drzat dietu ale zas nemusim sa prejedat a mne by tak chutilo.

luciask
14. máj 2007

no mne tiez pocas kojenia velmi chutilo a potom sa to aj odzrkadlilo ale co nedoprajes Stelke? hahaha

melory
autor
14. máj 2007

nie, nedoprajem, stale vela pijem a jem ako na pridel, rano na obed a vecer, a potom desiata a olovrant ale z mierou.

luciask
14. máj 2007

no tak to potom nemas asi problem s plavkami nie? no pit je dolezite, mne strasne chutilo mlieko a sme strasne vela museli kupovat aj pocas mojho tehotenstva aj pocas kojenia.

melory
autor
14. máj 2007

mlieko nemozem lebo ja z neho doooost velmi priberam, tak len mineralky

mam uz medzi 38 - 40 ale skor 40, ale aj tak moja 36 kde je???

luciask
14. máj 2007

no keby aj tu boli mineralky tak by som si dala. Len ked tu nie su. Ale ved Stella je este malicka a od porodu nemas daleko tak to pomaly dobehnes. Ved predsa neda sa vsetko zo dna na den stratit. Ci sa potrebujes zmestit do svojich letnych veci z minuleho roka?

melory
autor
14. máj 2007

to sa nezmestim ani keby co, ved som nabrala 25kg v tehu a nove veci niesu zle 😉 😉 😉
len ja sa lepsie citim ako tip top a urobim pre to vsetko.

luciask
14. máj 2007

no ved hej ide o ten pocit, no a veru nove veci nezaskodia. Len tie extra vydavky za ne. Ja som sa nastastie po porode zmestila hned do svojich veci, kedze som pri tehotenstvach velmi nepribrala.

melory
autor
14. máj 2007

ja som extremistka ja si doprajem a potom len dietujem, idem si dat kavu a dobehnem

luciask
14. máj 2007

no dobre, ved aj tak dnes kvoli hnacke nikam nejdem, lebo sa bojim ze to nestihnem na WC. Dufam ze poobede uz to bude lepsie a vybehnem s deckami von.

melory
autor
14. máj 2007

ponukla by som ti cucoriedky ale si daleko

luciask
14. máj 2007

cucoriedky su dobre proti prehananiu? Ja som pocula aj ze jablka zapekaju tak ale zase sa bojim jest hocico, lebo som aj vracala a na to moc ovocie nie je.

melory
autor
14. máj 2007

jablka nie to by som neriskovala, ale cucky zapekaju

melory
autor
14. máj 2007

ak mas virozu nepomoze nic so stravy len pekne suchare

luciask
14. máj 2007

no suchare su tu neni a tak skusim dnes toast.

melory
autor
14. máj 2007

nemate suchare? a ze amerika!!! 😀

luciask
14. máj 2007

no nie su ale vsak toast pomoze teda dufajme. A mam hroznu chut na kavu a uz druhy den nemozem.

melory
autor
14. máj 2007

uz som spat, boli sme v jednote kupit garnizu, velmi peknu 😵

mitinka
16. máj 2007

caute baby nejak sme klesli az na dno ,,regionov" 😀 😀 je tu niekto??

luciask
16. máj 2007

no som tu.
Melory prepac minule som ti tak rychlo zmizla. A tak mas novy zaves ci zaclonku na okne?
Inak uz sa mam super aj vcera som uz normalne jedla, musel to byt nejaky dvojdovy virus.
No Mitinka zanedbavas nas, tak to tu ide pomaly.Vsak o tebe ani vela neviem, musis nieco prezradit, kde to byvas?

mitinka
16. máj 2007

😀 v majcichopve a je tu stale sialena nuda so svokrou mam boje muz sa nechce stahovat mame minimum penazi a zivot bezi krasne 😀 😀 😀 inak v pohode 😝 😀 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre