Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubaczik
21. máj 2007

mna tiez caka stahovanie..tento tyzden..len dufam,ze sa skor neprestahujem do spitala 😠

luciask
21. máj 2007

bubaczik, no teda aj ty toho mas, ale nastastie ams uz aj vacsie deti co nieco aj pomozu, tak mozno by ti v spitale bolo lepsie a prides domov uz do hotoveho.

melory
autor
21. máj 2007

ahoj janat, vbitam ta a chodievaj sem 😀 budeme ta cakat 😉 , ja mam na druzbe pokojnu a je super

luciask
21. máj 2007

Ahoj melory aky si mala vikend? Stelka a Hugo posluchali?

melory
autor
21. máj 2007

ale ano, bolo fajn, aj ked manzel pracoval, kolkateho si na sk?

luciask
21. máj 2007

priletim 14 ho juna, preco?

melory
autor
21. máj 2007

chceme to spojit so stretavkou

luciask
21. máj 2007

no ved ano ja som preto navrhovala toho 16-ho juna o stvrtej s dufanim ze baby uz budu prehodene na slovensky cas, lebo ten prvy den mozu byt este hodne unavene.

janat
22. máj 2007

babulky, čo je dnes s Vami? Či som tu nejako skoro? Vážne mi nikto nevie doporučiť toho pediatra z Tt? Počula som, že už musíme mať vybratého pred pôrodom, že sa na to pýta doktor, ale v Trnave vážne nemám šajnu. Bojím sa aby som nenatrafila na nejakého necitu.

jankatt
22. máj 2007

ahojte maminy ktora mi vie poradit ako to je so zivnostou a rodicovskym prispevkom,treba im to nahlasit? vopred dakujem

luciask
22. máj 2007

No ja ako dieta som tiez mala Mudr. Pokojnu, je velmi fajn deckarka, mali sme ju vsetci surodenci.

janat
22. máj 2007

luciask a môžeš mi dať na tú mudr. kontakt? a kde má ordináciu?

luciask
22. máj 2007

no ordinaciu ma na Druzbe na poliklinike a ja som tam uz hrozne davno enbola, ja nezijem uz v TT. Melory hovorila ze ona k nej chodi, tak skus napisat jej, bud tu alebo cez IP.

janat
22. máj 2007

Dobre. skúsim. Ďakujem pekne za tip

luciask
22. máj 2007

Janat a kedy cakas babetko?

janat
22. máj 2007

jankatt, ten rodičovský príspevok si musíš požiadať po ukončení materského príspevku na úrade práce a soc. vecí. Tam sa to budú zrejme pýtať, lebo toto nevypláca sociálka. Ja som eštelen nastúpila na materskú, ale na sociálke mi dali papier "Potvrdenie o nároku na materské na účely poskytovania rodič. príspevku", ten si treba vypísať a nechať to potvrdiť na SP a s ním potom ísť na úrad práce.

janat
22. máj 2007

Malého čakáme 19.6. ale podľa pohybov by to malo byť 8.6. Neviem, ktorý termín sa považuje za presnejší. Musíme ešte zvládnuť to sťahovanie, tak by mi skôr vyhovoval ten neskorší termín. Nie som asi normálna, ale celkom sa na to teším. Možno sa budem ešte preklínať, keď to už príde.

luciask
22. máj 2007

Ale nie zvladnes, ak nie tak bude stahovat manzel a ty pojdes do hotoveho.

luciask
22. máj 2007

Kde v Trnave sa stahujete?

janat
22. máj 2007

Ideme zo Zavara do Trnavy na Františkánsku. Ty si priamo z Tt?

luciask
22. máj 2007

No teda tam to mas pekne v meste, to idete asi do novostavby ze? ja som trnavcanka povodom ale teraz tam uz nezijem. Inak to ams super, promenadu so stromami hned za rohom, budes mat kde kocikovat v tieni.

janat
22. máj 2007

Ideme do novostavby a som rada, že nám to vyšlo. Od decembra sa s nami ťahala nešťastná šnúra. Tu nám ukradli spred baráku v decembri auto, tak sme neváhali a rozbehli hľadanie nejakého iného podnájmu. Tak sa to našťastie podarilo, ale zasa v takomto šibeničnom termíne. Veď som sa niečo narozčuľovala. Tak to tie úrady predlžovali, že to z konca apríla bude až začiatkom júna. Ale hlavne, že to vyšlo. A kde teraz bývaš?

luciask
22. máj 2007

no ja som dokonca ja mimo Slovenska, som v USA a tak mam este pol dna pred sebou. Do Trnavy pridem v juni na tri tyzdne, sa hrozne tesim.
Tesis sa na velku zmenu? Novych susedov a tak? Ty si povodne zo Zavara?

janat
22. máj 2007

Na zmenu sa hrozne tešíme. Ja som pôvodne z Chtelnice. To asi nepoznáš. My to dosť často meníme. Pred svadbou sme sa sťahovali do Vrbového, po necelom roku do Zavara a teraz zasa po necelom roku do Trnavy. Ale to je jediné riešenie. V tom Zavare sdochol pes. Tu nie je žiadny život. Ani si kam vyjsť. Ja som bývala pred svadbou v Ba a akosi mi to mesto chýba. Máš manžela z USA? Som prekvapená, že detičky majú slovenské mená. Žiješ tam dlhodobo?

janat
22. máj 2007

luciask budem nejakú chvíľu off. Ide mi seriál. Ak nezaspím, tak potom sa ešte prihlásim. Zatiaľ pa

luciask
22. máj 2007

maj sa co pozeravas?

melory
autor
23. máj 2007

caute baby co bubaczik.... 😕

mitinka
23. máj 2007

ahoj mel,... 😀

melory
autor
23. máj 2007

ahoj, teba som tu dlllho nevidela. co povies na to stretko 16.6.?

melory
autor
23. máj 2007

pozeram ze to je sobota 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre