• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
autor
ale ja som v spolocnej co je inde, za hospodarskou, neviem ci by mi to urobili, ked som nie ich klient
25. máj 2007 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis??neviem skusim ti to zistit nejak a potom ti dam vediet ale neviem kedy skusim im zavolat az najdem nejake cislo :grinning:
25. máj 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel tak je to www.vzsp.sk a na toto cislo skus zavolat od 8:00 do 17:00 mas im tam nechat otazku tam sa opytaj ci mozes mat tento preukaz aj ked si poistena inde a oni ti zavolaju naspet :wink:
25. máj 2007 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze je to jedina poistovna ktora vydava tieto preukazy tak si myslim ze aj ked niesi u nich poistena tak mas narok ale to si len myslim :confused: skus alebo tam mozem aj ja zavolat ak chces :grinning:
25. máj 2007 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej zabudla som to cislo :sweat_smile: :grinning: :grinning: 0850 003 003 :grinning: :grinning:
25. máj 2007 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby vy tu planujete dovolenku? Kam idete, pozeram ze k susedom do Ciech. Prahu by som brala aj ja, je tam krasne a uz davno som tam nebola(pred 7 rokmi ked som si vybavovala viza).
25. máj 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luciask ja som tam este vobec nebola a pritom tam mam tetu s 2 sesternicami a tie uz maju tiez deti :grinning: :grinning: :grinning: teda nie su v prahe ale byvaju v haviřově ale to az tak daleko nieje ked chceme dovolenku :grinning: baby my sme dnes od rana od 7h mali vypatu elektriku a zapali nam ju az pred chvilou viete si predstavit co to bolo ked nic nejde :cry: :sweat_smile:
26. máj 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mali ste den bez pc, tv a ak nemate plyn aj bez varenia. Aj u nas sa tak uz stalo a to boli ine horucavy. Sme sa prestahovali na noc do pivnice(prerobenej) a spali tam lebo hore sa nedalo vydrzat.
No Praha je moja srdcova zalezitost, velmi sa mi tam paci. Na ako dlho idete?
26. máj 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my este nevieme ani kedy :grinning: ale asi niekedy zaciatkom augusta :grinning: mala ma potom narodky 1 :grinning:
26. máj 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda a ktoreho augusta sa narodila, moja mladsia je augustova, 15-ho.
26. máj 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja 23 ja som ju mala mat 16 ale nejak sa to tahalo az nakoniec urobili cisara a isla 23 :grinning: a este tam mohla byt bola by lev :rolling_eyes: teraz aj tak je prelomova a nevieme ake je znamenie :grinning: v jednom casopise je lev a v druhom je panna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. máj 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda to je asi jedno vsak z kazdeho s nieco trosku hodi, jamoc horoskopy necitam. Aj moja bola o tyzden po termine ale nastastie nemusela ist cisarskym. Inak to nie je sranda byt tehu v auguste, aj som ledva chodila. Prva bola januarova tak mi to vyhovovalo, ked mi bolo stale velmi teplo. Tak budes oslavovat? ozaj si nepovedala ako dopadli tvoje narodky, ten drink chutil?
26. máj 2007 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo tam moc toho rumu takze sme sa naladili stacilo by tam kludne menej rumu asi tak polovicna davka z toho co je pisane inak vynikajuci :grinning: dopadli celkom fajn necakala som ze ich pride tolko ale tak bolo fajn aj nalada :grinning: :grinning: chystame sa oslavovat cheli by sme dat upiect prasiatko a tak,... ale nebude velka oslava teda pre nas velka :confounded: budu tu krstny moji a muzovi 3 prababky nasi,svokrovci a muzov brat s mojim a este aby som nezabudla moj maly bratranec takze ojojoooooooj :grinning: :grinning:
26. máj 2007 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bude ako mala svadba, vsak si naratala dost ludi. No take fajn prasiatko by som si dala, to peciete sami, ci uz vam upecu? Takto nemas tolko starosti iba tortu alebo aj tu davas piect?
26. máj 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dame vsetko urobit len vyzdobu a navarit si musime sami robime to doma :unamused: tortu dava malej krsny piect urcite aj nejake dostane a prasiatko dame piect v slovenskom grobe :unamused: az nenajdemem nieco lacnejsie :wink:
27. máj 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bude teda oslava velka, moc to ale neprehanaj mala si aj tak nebude pamatat, jedine ze tvoja rodina je zvyknuta na take velke oslavy.
27. máj 2007 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni su zvyknuty ale viem ze mala si to pametat nebude ale budu fotky :grinning: niektory budu aj nahnevany ze su neni pozvany ale co uz nemame na to aby sme to urobili ako na svadbe :unamused:
28. máj 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo je tu niekto?? :slight_smile:
28. máj 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som tu lae odbieham od deti, no ved nech sa nehnevaju ale oslava prveho roku je skor oslava v rodinnom kruhu, nie nic velke.My sme oslavovali iba s krstnymi deti a starymi rodicmi.
28. máj 2007 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory: asi tě začínám dohánět s velkosti břuchu v těhotenství :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. máj 2007 o 19:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin no teda to mas dobre brusko, ozaj by som netipovala iba 20 tt. Ale to je asi preto ze si velmi drobna a na drobnejsich postavach to je ozaj viacej vidno, neboj po porode ani nebudes vediet ze si mala take brusko.
28. máj 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciask: no jen aby :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. máj 2007 o 19:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neboj,vsak iba nabrusku to mas inde nic moc, nie?
28. máj 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel?? :confused: :confused: :confused:
29. máj 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru neviem kde sa nam Melory schovala? alebo uz dovolenkuje? Ozaj boli ste uz na kupku v TT, ktore sa vam najviac pozdava aj pre decka?
29. máj 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute, "je po mne zhanka?"
najlepsie kupko je jednoznacne prirodne v kamenaci...na druzbe je moc umele, betonove a chlorove. v kamci su aj stromy aj trava a vyyyyborne langose. :dizzy_face: otvaraju vstky kupaliska v piatok na MDD
29. máj 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha takze cochvila. no aj ja som myslela ze tam len ci voda nie je moc spinava. Inak mne sa rataju tie stromy lebo ja sa nerada vyvalujem na slnku. No zhanali sme ta ved si tu uz dlho nebola. Mas nieco nove?
29. máj 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
3 komody a kreslo k pocitacu :grinning: inak ma cakaju doktory s detmi, hugo prehliadka a stepenie, stela poradna a zas na dalsi den nozicky.
29. máj 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda tak mozes nakupovat ked mas komody nove. pre decka a pre vas? tak prehliadky deti riesis jednym vrzom? Aj ja tak ale teraz uz Katka nema ziadne ockovanie az ked bude mat 5 rokov. Anna ma tiez uz tusim vsetky ockovania za sebou. Inak ja mam novinku, Anna sa zacala pytat na nocnik tak sme v nohavickach uz asi tyzden.
29. máj 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
supeeer tak to je spravne dievcatko, tak to ma byt a lete ju oducis, uvidis. ideme pozerat s muzom film ze davinciho kod, uz rok o tom pocuvam tak to mrkneme.
29. máj 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok