Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

luciask
29. máj 2007

aha no tak chod pozerat. No ja jej uz davam aj nohavicky mimo domu lebo sa pyta aj tam tak dufam ze v lete uz bude uplne hotova, mava dni ked nema ani enhodu v noci takze mozem byt rada ze sa aspon cosi dobre naucila od starsej sestry.

melory
autor
29. máj 2007

to ti aj odbudlo aj pribudlo, ja mam znamu co jej vyhovuje, ze sa mala pocika do plienky, lebo raz za cas jej ju vymeni a cikat by musela chodit s nou....pochopis? ja nie!

melory
autor
29. máj 2007

idem uz kukat. luci tesim sa na stretko 😉

luciask
29. máj 2007

no to zalezi od veku, starsia sa naucila ovela neskor a pri Anicke ked bola este velmi malicka by som nestihala behat na obe strany, predsa len v tom case to male babetko potrebuje viac pozornosti. Anicku som ani nenutila, len sa sama rozhodla a teraz uz krici cikat ked potrebuje a niekedy ked je iba v nohavickach dobehne sama na zachod a posadi sa tam. Inak dnes v kniznici sme boli dva krat na zachode a v parku dva krat.Ako to riesis ked si v meste a Hugo potrebuje rychlo ist?

sjuzi
30. máj 2007

Dobré ránko babizne, mám otázku: nechodíte niektorá s decinom k Dr.Pivoluskovi na Kalinčiakovu. Chcem si pomaly dohodnúť nejakého pediatra a tento domček mi je celkom sympa, hlavne ho mám poruke aj pešibusom... Ďakujem za infošky.

melory
autor
30. máj 2007

luci tu niesi v amerike, takze je uplne nomalne ze "to" opre o najblizsi stom ci budovu, a nik sa nad tym nepozastavy

sjuzi nepocula som o nom, dokonca ani neviem kde sidli, ale ved skus, hlavne ked je poruke.

bubaczik
30. máj 2007

sjuzi dr.pivoluska je aj neurolog,a v tomto smere sme s nim boli spokojny 😉

melory
autor
30. máj 2007

bubaczik si este na starom ci novom....nas uz foto...idem kuknut!

melory
autor
30. máj 2007

nic??? ☹

luciask
30. máj 2007

no len mi je to blbe, ze kde na namesti, vsade kamen keby aspon travicka.Inak hej tu by som tym pohorsovala ale nastastie su vsade zachody otvorene pre verejnost.

melory
autor
30. máj 2007

u nas su vysadby aj v centre

luciask
30. máj 2007

no ja som skor myslela na namesti ci aj tam uz nieco je? ale viem ze na pesej zone su kricky a stromy.

melory
autor
30. máj 2007

to je kusok a on zas vydrzi-dobre zdrziaky

escada17
30. máj 2007

melory- kraasne mas tie fotky so Stelou, na psoednej vyzeras perfektne a mala -no nadherna 😉

luciask
30. máj 2007

no super, inak s chlapcami je to trosku jednoduchsie nie?
Mne Katka obcas odmieta do travy.

escada17
30. máj 2007

na poslednej teda... 😝

melory
autor
30. máj 2007

escada to fakt, ja sa tam sama sebe nepacim, som tam daka nevyrazna. stela skrcena a uplakana,,, 😒

escada17
30. máj 2007

e-e, praveze nevyrazna nie si, vyzeras velmi mladucko a sviezo- mne sa tak paci slovo 'sviezo"- a tak moderne...super, ozaj, by som sa netrepala az do Trnavy napisat, keby to nebilo d oci, taka stylova mamka 🙂

melory
autor
30. máj 2007

escada dakujem, raz mi anielik napisala, kdo by ta nespoznal, ved tvoj look 😵 😵

melory
autor
30. máj 2007

ja zas obdivujem take ako si ty, blond, postavicka ako lusk

escada17
30. máj 2007

moze byt, a sedi ti 😉 idem s malinkou von ( ze s malinkou 😀 ), uz sa vycikala, sama obliekla, uz nemam vyhovorky...pekny den zelam...a nie si ani nevyrazna, ani mala skrcena - ale uplakana je a je to zlatunkeeee, ved je malicka 😵

melory
autor
30. máj 2007

mne sa stelinka budi, tiez opustam

luciask
30. máj 2007

melory no malinka ti ako spinkava este dost cez den? alebo ju ams pri sebe?

melory
autor
30. máj 2007

prespi cele dni a noci

luciask
30. máj 2007

no tak to mas dobre, aspon si oddychnes aj ty. A Huga mas v skolke na pol dna?

melory
autor
31. máj 2007

ano hugo je do 12-tej a potom uz sme vsetci spolu, mne to zatial vyhovuje, ale od septembra uz pojde na cely den aj so spanim

luciask
31. máj 2007

No super aspon si zvykne na sestricku. Inak mne uz Katka obcas strajkuje ze nechce spat. Hugo ti este stale spinkava? Ja som to mala doteraz super, obe spavali naraz a teraz sa mi to volakosik zacina kazit ale co s tym uz narobim, ved rastu.

melory
autor
1. jún 2007

luci hugo spi poobede len ked zaspi sam pri telke alebo padne od unavi na gauci, ale tak, ze kakao a spat uz na neho neplati, zacne vyjednavat.

luciask
1. jún 2007

no asi ma caka to iste, tiez obcas zaspi pri telke. Ale este vacsinou je vo svojej izbe a zabava sa, a nikedy to Anicke nevadi a zaspi aj tak. Inak vcera vecer sa ulozila na zemi na chodbe, tak ju manzel prehovaral nech si lahne k sebe a nakoniec zaspala v detskej na zemi, v poslednej dobe sa jej tam paci a potom ked zaspi ju uz presuvam do postele.

vedvies
3. jún 2007

ahojte babenky,
neviete mi poradit nejaku pediatricku v TT? dobru s milou sestrickou? 😅
a neviete ci z porodnice mam ist k nej alebo ona pride k nam?
dakujem za radu - v TT byvame iba rok a pol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre