Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
4. jún 2007

ja mam pediatricku, ktora je nas poklad, je velmi jemna a citliva k detom a sestricka je uplne v pohode. vola sa dr. pokojna, uz z mena je jasne aka je. je na druzbe, a po porode prisla k nam, ja som jej len zavolala, ze mame babo a ona povedala kedy pridu.{so sestrickou} ozaj odporucam.

palvinka
4. jún 2007

súhlasim s mel, je to fakt úžasná žena. Ja som k nej chodila ako dieťa, a vždy som na nej obdivovala že hneď medzi dverami ma oslovila menom a s úsmevom. Na to koľko má pacientov tak má musí mať dobrú pamäť na tváre. Je to veľká výhoda, lebo veľa malých detí sa doktorov bojí, ale ona je fakt taká milá že ako malá som z nej nikdy nemala strach.

vedvies
4. jún 2007

jeeej dakujem babenky za radu...vidite, toto meno som este nepocula a myslite si, ze nas zoberie este? Mam ist k nej este teraz pred porodom asi, vsak?

melory
autor
4. jún 2007

staci jej zatelefonovat, dam ti do IP cislo. je na poliklinike v detskej casti na prizemi

luciask
4. jún 2007

no melory a ty si tu? co deticky zaspali a ty mas cas cosi precitat? ja uz za necele dva tyzdne letim ako sa tesim.

melory
autor
4. jún 2007

luci citam tak 3 prispevky dozadu 😀 a staci. velmi sa tesim, ze sa tesis na SK. lebo na slovensku je laska....neveris? kukaj S" LOVE" NSKO

luciask
4. jún 2007

no teda to ma nikdy nenapadlo. Ako deticky posluchaju? a co planujes na prazdniny? maju aj v skolke prazdniny ci ako to funguje?

melory
autor
4. jún 2007

ESTE NAM NIC NEPOVEDALI, ALE DNES SOM ZAPOCULA NIECO O AUGUSTE A O ZAVRENI SKOLKY....NO VIDIS, ZAJTRA SA POPYTAM

luciask
4. jún 2007

tak v auguste mozno pojdete k vasim na prazdniny?

melory
autor
4. jún 2007

ano planujem, je tam termalne kupalisko a mama mi tam vari, cize super. su tam aj bazeny pre deti

luciask
4. jún 2007

no ved aj ja sa tesim do TT mama bude doma a tiez pomoze s dievcatami a budeme proste oddychovat ale aj ona. A ked bude teplo urcite vybehneme na kupko, nevies do kedy byvaju otvorene?

melory
autor
4. jún 2007

do 18hod urcite su kupka otvorene

luciask
4. jún 2007

aha no to musime stihnut potom lebo ja sa nerada prazim, ja skor na vecer chodievam lebo cez den mi to slnko nerobi dobre. Skoda ze aj nie dlhsie su otvorene.

melory
autor
4. jún 2007

takze si bl;edokoza, co? je som zas tmavokoza a nevadi nam ani celej nasej rodinke sa piect na slnku aj pri mory cez den.

luciask
4. jún 2007

no to ja zase nemusim, a dost sa Slnka bojim, ono je hodne problemov s tym ja sa radsej pred slnkom schovavam, preto aj ten kamenac mi vyhovuje lebo su tam stromy.

melory
autor
4. jún 2007

tam je ozaj fajn

luciask
4. jún 2007

a tiez ze je ta voda tak od postupna tak sa mi hadam deti neutopia.

melory
autor
4. jún 2007

z toho mam vzdy haluz, ze aby som to zvladla. a ked pojdem s hugom do vody kto bude so stelou a podobne.

luciask
4. jún 2007

no ja sama nejdem iba s jednou naraz alebo este s dalsim dospelym.

palvinka
4. jún 2007

ahojte, no ja som na kupku nebola ani nepamatam. Min. rok som bola tehula, tak to som nebola a tuším rok predtým asi iba dva krát ☹

melory
autor
4. jún 2007

pavlinka tak vidim ze si dame aj stretko na kupku v kamenaci, co vy na to?

luciask
4. jún 2007

no nakoniec si spravime stretko aj na kupku.

palvinka
4. jún 2007

no s tou mojou postavou ☹ , a ani plavky neviem v akom stave mám. Práve som pozerala na tú 90-dňovú dietu, Mel aj Ty ju držíš? Všimla som si, že tam máš nejaké príspevky ale nechce sa mi to všetko čítať?

melory
autor
4. jún 2007

pavlinka nic nedrzim, len chcem schudnut a tak sa vsade objavim kde sa to da, stiehla som si tu tabulku co su v nej napisane zakladne pravidla a nezda sa mi to nevhodne pre mna

palvinka
4. jún 2007

Mel kôli tomu že kojíš alebo prečo nevhodné?

melory
autor
4. jún 2007

ze kojim, ale tam len okukavam ako stravu kombinovat

luciask
4. jún 2007

no baby ale prosim vas ved sa predsa mozete vykupat, ved co tam po druhych nie? Ja som sa tiez ledva do plaviek dostala ale da sa ale ja vas chapem, na Sk vsetci an kazdeho kukaju, ale mne to nevadi.

melory
autor
4. jún 2007

ja sa do plaviek nezmestim a preto som si kupila radsej dvojdielne u cinana

luciask
4. jún 2007

no ved staci, ja si tiez myslim ze radsej kupit dalsie a hlavne ak kojis tak sa ti dvojdielne asi hodia aj na kojenie nie?

melory
autor
4. jún 2007

inak to si tiez moc neviem predstavit, asi dake tricko cez seba alebo ako??? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre