• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
alebo latkovu plienku, si zvyknuta lezat ked kojis? ved to bude nenapadne, das sa na bok, na ktorom chces kojit a zahalis sa plienkou aj malej hlavku trosku.
4. jún 2007 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kojim len po leziacky, ved dako mi pomozete :wink:
4. jún 2007 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia mne ani nejde o to, že budú všetci na mňa kukať, ale ja by som sa zle cítila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
4. jún 2007 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pavlinka mne sa zda ze nam to moze byt tak jedno :wink: kazdy bude na deti pozerat
4. jún 2007 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj ked si lahnem pred teba ani enbude nic vidiet hahaha.
4. jún 2007 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
najprv bude prva skuska v promenade
4. jún 2007 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nad tou dietou vážne uvažujem, ale bojím sa že nebudem mať pevnú vôlu a nevydržím a potom budem sama na seba najedovaná. Som závislá na sladkom ale hrozne (a preto aj tak vyzerám :frowning2: )
ahoj melory si tam ece?
autor
treba si vymedzit sladkosti, napriklad ze si das ale len rano na obed a vecer a medzitym sa zatnes, sladkost je energia a tu potrebujeme
4. jún 2007 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem varit majte sa zatial.
4. jún 2007 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luminka som tu, lucia ja som dnes varila spenat a zeleninku a na vrch opecenu spekacku :grinning: ....chapes priloha zelenina....dieta zacina :dizzy_face:
4. jún 2007 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lunika ma 6 prispevkou, :slight_smile: takze ju oficialne viiiitam u nas. nech sa dobre citi.
4. jún 2007 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vítam luniku :slight_smile: , sa teším ďalšie decembrové bábetko :dizzy_face: Ivanko je zlatučký .
4. jún 2007 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby podme spat :pensive:
4. jún 2007 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu, len sa teším že sme sa tu po dlhej dobe stretli,
moja bambulka už tri a pol hodiny spinká tak by som aj ja mala ísť, lebo ráno nerozlepím oči

dobrú nocku :wink:
4. jún 2007 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievčatá za privítanie. velmi sa teším že sa stretneme ja sa dohodnem z mitinku sme už kamošky
tak dobrú pa
4. jún 2007 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lunika :grinning: :grinning:
5. jún 2007 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory dakujem za IP - az dnes som si ju precitala...bola som tam dnes rano a v tej detskej casti sa vobec nevyznam, ale Dr. Pokojnu som tam nenasla - zato som sa opytala u Dr. Salcerovej /kamoska mi ju odporucila tiez/ a tam boli tiez velmi super - babatko pridu pozriet domkov a daju mi koooopec rad :wink: . Este ale pojdem pozriet k Dr. Pokojnej - dufam, ze ju tam najdem - ale najprv tam zavolam :wink: dakujem :dizzy_face:
5. jún 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedvies tiez odporucam dr. pokojnu. kazde babetko pozna po mene a to jej sa jej neskutocne hodi. je to velmi mila a pokojna pani doktorka. vsetko vysvetli a nikdy neda najavo ze by sa ponahlala o moja terezka pri nej este neplakala :grinning:
5. jún 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej malej na pohotovosti urcila zlu diagnozu!!!! :angry:
5. jún 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mitinka a co jej diagnostikovala?
5. jún 2007 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze je zaparena a to nieje pravda mala silny vytok a ked som to dnes povedala svojej dr,.tak skoro spadla zo stolicky,.... :frowning2: ze ci je normalna ani sa jej na to nepozrela ked sme jej to ukazovali,... :angry: :angry:
5. jún 2007 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mitinka to si ma vyplasila. mala ma na chrbatiku fliacik / podla mna hemangion/ ale doki povedala, ze to nic nie je a samo sa to vstrebe. tak teraz nevime ci som sa nemala pytat koznemu. ale na deticky je mila to sa musi nechat.
6. jún 2007 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to hej je zlata aj malu popestovala a v cakarni tolkooooooo ludiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: ale diagnostika :pensive: :confused: radfsej by som sa pytala na kozne!!
6. jún 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mitinka linduska caute, ja sa tesim, ze pridete, a mitinka ty si na 100%... :dizzy_face:
6. jún 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory pozeram ze si doplnala album, sofinka je taka okana zlata. juj, krpec sa zobudil - idemem papat
6. jún 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ahoj mel jasne to si nenecham ujst :grinning: :grinning: prideme aj s lunikou :grinning: dufam ze pojde ideme teraz von a dohodneme sa zobereme ju na aute :grinning: uz sa nemozem dockat a hlavne vyplaty :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
6. jún 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo je tu niekto??ved sme skoro az na dne :frowning2: :grinning: :grinning:
7. jún 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ste tuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!
7. jún 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory stela je véééélmi zlatučké bábätko kde ste sa boli fotiť? krásne fotky
7. jún 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok