Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

luciask
4. jún 2007

alebo latkovu plienku, si zvyknuta lezat ked kojis? ved to bude nenapadne, das sa na bok, na ktorom chces kojit a zahalis sa plienkou aj malej hlavku trosku.

melory
autor
4. jún 2007

kojim len po leziacky, ved dako mi pomozete 😉

palvinka
4. jún 2007

Lucia mne ani nejde o to, že budú všetci na mňa kukať, ale ja by som sa zle cítila 😝 .

melory
autor
4. jún 2007

pavlinka mne sa zda ze nam to moze byt tak jedno 😉 kazdy bude na deti pozerat

luciask
4. jún 2007

neboj ked si lahnem pred teba ani enbude nic vidiet hahaha.

melory
autor
4. jún 2007

najprv bude prva skuska v promenade

palvinka
4. jún 2007

ja nad tou dietou vážne uvažujem, ale bojím sa že nebudem mať pevnú vôlu a nevydržím a potom budem sama na seba najedovaná. Som závislá na sladkom ale hrozne (a preto aj tak vyzerám ☹ )

lunika
4. jún 2007

ahoj melory si tam ece?

melory
autor
4. jún 2007

treba si vymedzit sladkosti, napriklad ze si das ale len rano na obed a vecer a medzitym sa zatnes, sladkost je energia a tu potrebujeme

luciask
4. jún 2007

no ja idem varit majte sa zatial.

melory
autor
4. jún 2007

luminka som tu, lucia ja som dnes varila spenat a zeleninku a na vrch opecenu spekacku 😀 ....chapes priloha zelenina....dieta zacina 😵

melory
autor
4. jún 2007

lunika ma 6 prispevkou, 🙂 takze ju oficialne viiiitam u nas. nech sa dobre citi.

palvinka
4. jún 2007

aj ja vítam luniku 🙂 , sa teším ďalšie decembrové bábetko 😵 Ivanko je zlatučký .

melory
autor
4. jún 2007

baby podme spat 😔

palvinka
4. jún 2007

máš pravdu, len sa teším že sme sa tu po dlhej dobe stretli,
moja bambulka už tri a pol hodiny spinká tak by som aj ja mala ísť, lebo ráno nerozlepím oči

dobrú nocku 😉

lunika
4. jún 2007

dakujem dievčatá za privítanie. velmi sa teším že sa stretneme ja sa dohodnem z mitinku sme už kamošky
tak dobrú pa

mitinka
5. jún 2007

ahoj lunika 😀 😀

vedvies
5. jún 2007

melory dakujem za IP - az dnes som si ju precitala...bola som tam dnes rano a v tej detskej casti sa vobec nevyznam, ale Dr. Pokojnu som tam nenasla - zato som sa opytala u Dr. Salcerovej /kamoska mi ju odporucila tiez/ a tam boli tiez velmi super - babatko pridu pozriet domkov a daju mi koooopec rad 😉 . Este ale pojdem pozriet k Dr. Pokojnej - dufam, ze ju tam najdem - ale najprv tam zavolam 😉 dakujem 😵

linduska1
5. jún 2007

vedvies tiez odporucam dr. pokojnu. kazde babetko pozna po mene a to jej sa jej neskutocne hodi. je to velmi mila a pokojna pani doktorka. vsetko vysvetli a nikdy neda najavo ze by sa ponahlala o moja terezka pri nej este neplakala 😀

mitinka
5. jún 2007

mojej malej na pohotovosti urcila zlu diagnozu!!!! 😠

linduska1
5. jún 2007

mitinka a co jej diagnostikovala?

mitinka
5. jún 2007

ze je zaparena a to nieje pravda mala silny vytok a ked som to dnes povedala svojej dr,.tak skoro spadla zo stolicky,.... ☹ ze ci je normalna ani sa jej na to nepozrela ked sme jej to ukazovali,... 😠 😠

linduska1
6. jún 2007

mitinka to si ma vyplasila. mala ma na chrbatiku fliacik / podla mna hemangion/ ale doki povedala, ze to nic nie je a samo sa to vstrebe. tak teraz nevime ci som sa nemala pytat koznemu. ale na deticky je mila to sa musi nechat.

mitinka
6. jún 2007

ano to hej je zlata aj malu popestovala a v cakarni tolkooooooo ludiiiiii 😀 😀 😀 ale diagnostika 😔 😕 radfsej by som sa pytala na kozne!!

melory
autor
6. jún 2007

mitinka linduska caute, ja sa tesim, ze pridete, a mitinka ty si na 100%... 😵

linduska1
6. jún 2007

melory pozeram ze si doplnala album, sofinka je taka okana zlata. juj, krpec sa zobudil - idemem papat

mitinka
6. jún 2007

😀 ahoj mel jasne to si nenecham ujst 😀 😀 prideme aj s lunikou 😀 dufam ze pojde ideme teraz von a dohodneme sa zobereme ju na aute 😀 uz sa nemozem dockat a hlavne vyplaty 😀 😀 😀 😅

mitinka
7. jún 2007

haloooooo je tu niekto??ved sme skoro az na dne ☹ 😀 😀

lunika
7. jún 2007

baby ste tuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

lunika
7. jún 2007

melory stela je véééélmi zlatučké bábätko kde ste sa boli fotiť? krásne fotky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre