Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
7. jún 2007

lunika dakujem, fotili sme doma, 90% ja. mozno aj 100% 🙂

lunika
7. jún 2007

to aj tie kvetinky čo súú tam

melory
autor
7. jún 2007

jaaaj tak tie su na objednavku, to mi jedna velmi zlatunka holka z konika urobila, ja som jej poslala mailom foto a ona mi to po nociach zbuchala, ma pre to krasny cit. som z nich nadsena.

lunika
7. jún 2007

aháá super sú ozaj krásne a stela je vážne fotogenická. vééélmi sa teším na stretko

melory
autor
7. jún 2007

podla mna ma budes poznat, ja som dlho zila v centre mesta

lunika
7. jún 2007

no neviem uvidíme. a chcela som sa spýtař nieje to velká námaha mař dve malé deti?

melory
autor
7. jún 2007

ved uvidis sama

lunika
7. jún 2007

můjmu malemu idú zúbky takže stále plače už som zneho ustatá

luciask
7. jún 2007

lunika ja ti "poziciam" v pondelok tu moju jednu, tak mozes vyskusat.

lunika
7. jún 2007

aha 🙂 ale tú staršiu tá už asi tak neplače ako ten moj teším sa

luciask
7. jún 2007

no ale ona dokaze byt dobre tvrdohlava a zapriet sa a neposluchat, ma tri a pol roka. Mladsia je inak lepsia ona ma 21 mes. a nie je az tak tvrdohlava a zatata. S nou by ti bolo lepsie ale ked chces starsiu tak kludne, hahaha.

mitinka
7. jún 2007

caute baby no konecne je tu niekto 😀 😀 ved sme boli az na konci 😀 😀 cau lunika aj mel aj luciask aj linda aj pavlinka aj vsetciiiiiiii 😀 😀 😀

luciask
7. jún 2007

no sme tu len asi ty si vtedy ked ja este spinkam.

linduska1
7. jún 2007

mitinka, pozeram ze si opat raz zmenila foto 🙂 boli ste na vylete?

mitinka
7. jún 2007

😕 😲 zeby tak skoro??? 😀

luciask
7. jún 2007

no ja mam 6 hodinovy rozdiel v case, kedze v TT teraz nie som az na buduci tyzden pridem.

mitinka
7. jún 2007

aaaaale nie to sme boli na dni otvorenych dveri v boge 😀 a musela som emjee ma upozornila aj mel mi to uz vravela len som nemala cas 😀 😀 😅

mitinka
7. jún 2007

ahaaaa ja som zabudla 😀 tak to hej a kolko to je?? 😒 aby som ta niekedy vystihla 😉

luciask
7. jún 2007

no ja som tu obcas rano co je u vas poobede po asi druhej alebo potom az okolo osmej vecer ked baby poobede spinkaju.
To co je bogo? alebo co to spominate? A co s tym bol nejaky problem?

mitinka
7. jún 2007

to je firma vola sa BOGE 😀 😀 tam sme boli na den otvorenych dveri a mam v pase aj foto 😀 😀

luciask
7. jún 2007

ano a co je to za firmu ved to ani nepoznam vsak povedz nieco blizsie, to je v TT? Kde to je?

mitinka
7. jún 2007

😀 😀 😀 anop je na kraji trnavy 😀 robi tam tato moj tam sa robia nejake odliatky a tak,... 😀 neviem co presne ale nieco spominal ze spojky do aut ci co 😒

luciask
7. jún 2007

aha no nepoznam to ked som tam este byvala tak to tam asi nebolo, ja som si skor myslela ze to je nieco nove z turizmu v TT. Inak pozeram ze predavas o 106. Co druhe uz neplanujes?

mitinka
7. jún 2007

nieeeee az za nejakych 10rokov 😀 ale fakt,..... a to zasa budeme mat vsetko nove 😅 dufam,...

luciask
7. jún 2007

no teda velky rozdiel. A malu uz mas v golfacoch? ja si musim kupit nove lebo po navsteve TT a rozkopanych ulic sa mi predosle rozpadli.

mitinka
7. jún 2007

ano ja mam chicco ale je na h....!!! 😠 😠 cely rozpadnuty a to chodim len po chodnikoch,....baby ja odchadzam za chvilu je manzelik doma tak ide sa varit zasa ten japonec sa 😀 😀 idem upiect kuracie prsia a tie zalejem novou recepturou co davju v telke ten prasok rozslaham so slahackou a pecie sa mnam-mnam idem to urobit 1krat som zvedava 😀 drzte palce nech sa to podari a nech je to chutne 😀 😀 mozno sa tu este dnes stavim ,,ved predavam" 😀 😀 😀 😀 😀 papa

luciask
7. jún 2007

no tak daj vediet ake to je.

palvinka
7. jún 2007

mitinka na tom nemáš čo pokaziť. Ja keď nemám čas tak tiež občas také skoro-hotové jedlo uvarím 😉 . Je to rýchlo a je to mňam 😎 .

melory
autor
7. jún 2007

caute holky take chute o 23 ma fantasticke kura, ktore sa to robilo 😅

mitinka
8. jún 2007

halooo je tu niekto??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre