Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
9. jún 2007

ozaj este mam nove ze sme vsetci straaaasne opaleny

luciask
9. jún 2007

no teda ste sa opalili? no ja sa slnku branim, moc po vonku ked slnko prazi nebeham. Inak ako sa stelka drzala cely den na vzduchu? bola dobra, vy ste aj opekacku mali ked cely den ste boli?

melory
autor
9. jún 2007

ano aj sme opekali, stelinka uzasna ale teraz mi mrnci na rukach a len jest a jest ale to je to ze je nekludna, aj muz nemoze zaspat a to je v posteli od 20:00

luciask
9. jún 2007

no teda ja tiez uz musim ist. Idem este prec a cosi povybavovat a urobit polevu an kolac. Ale vsak zachvilu pokecame nazivo. maj sa pekne a chod ukludnit deticky.

melory
autor
9. jún 2007

😵 papa

luciask
10. jún 2007

a dnes tu zase enbudem lebo ideme ku svokrovcom, este posledny krat pred dovolenkou.

melory
autor
10. jún 2007

luci napadlo ma ze ta firma na sk nieje a kedze sme uz v europskej unii, bolo by lahke tu zacat z podnikanim tych vyrobkov

lunika
10. jún 2007

je tu niekto?????

linduska1
10. jún 2007

lunika, ja som tu. aj ked odbehujem - prave davame vecernu kasu. mame skoro rovnako stare deticky akurat ja dievcatko a ty chlapceka. co ste dnes porabali?

mitinka
11. jún 2007

ahooooj je tu niekto??
😀

linduska1
11. jún 2007

no zase len ja. mame novinku. dnes sa nam nieco zabelelo v puse, zatial nie je zubok vonku ale uz ho je vidiet 😀 . aspon viem preco bola v poslednom case taka mrzuta. mitinka nechodili ste nahodou plavat do trnavy na kopanku do Kvapky?

melory
autor
11. jún 2007

ahoj linduska, takze prvy zubok, tink o lyzicku? to je zlatunke ked dva zubky vybehnu

mitinka
11. jún 2007

to je mel ked vyzera ako skrecok 😀

linduska1
11. jún 2007

kocky uz sa tesim na stretko, blizi sa to. mel inak ta obdivujem - predpokladam ze prides s obidvomi detickami. ja len taktak zvladam toto jedno ☹ a zatial si neviem predstavit ako je to s dvomi detickami. moja mala napriklad nechce sediet v kocari, a to sme uz vybalili sportovy aby sa nenudila /od narodenia v kocari bud spala alebo revala nic medzitym/ a aj teraz vydri tak 20 minut a potom ju musim vybrat na ruky a kocar tlacit. ja neviem kde na to prisla. 🙄 🙄 🙄

jankatt
11. jún 2007

ahojte maminy mozem sa k vam pridat na stretko?

linduska1
11. jún 2007

jankatt, ja som sa tiez len tak nedavno pridala a kocky ma pekne privitali tak urcite nebudu proti 😀 . cim viac tym lepsie. je to 18. teho o stvrtej na ihrisku Guliver v promenade - dufam ze som to dobre napisala. z ktorej cati trnavy si?

jankatt
11. jún 2007

ahoj linduska ja som z prednadrazia a ty?

linduska1
11. jún 2007

jankatt aj ja - z botanickej. to je nahoda. ako dlho tu byvas. ja nie som priamo trnavcanka, byvame na prednadrazi len 5 rokov ale som tu spokojna - jedine co my chyba je aspon jedno poriadne a nove ihrisko. inak zelene je dost, kamenac za domom, hlavne teraz ked je tak teplo tam chodim kocikovat. 😀

jankatt
11. jún 2007

ja byvam na safku od malicka tak to sme kusok od seba 🙂

lunika
11. jún 2007

ahoj linduska prosiiim pridi mame rovnako stare deti takze si budeme dobre rozumiet

linduska1
11. jún 2007

lunika, pozeram ze nielen ty ale aj jankatt, ktora sa tiez chce pridat - vseky mame podobne stare deticky. velmi sa tesim a urcite pridem. dufam ze sa spozname.mas album? idem cheknut. 😀

mitinka
11. jún 2007

mel co je z nejlou nevies?? baby zajtra som v trnave kto chce hodit neoficialne stretko??? 😀 😀

lunika
11. jún 2007

ajoj miruš ako žiješ ?

mitinka
11. jún 2007

ahoj aaaaa da sa nieje to tak ako ma 😀 😖 a ty??

lunika
11. jún 2007

ja sa nemám čím chváliť malý nechce spinkávať takže hrozné

mitinka
11. jún 2007

ani nasa v tomto hroznom teple 😖 ani sa im chudatam necudujem ked nam dospelim je hrozne 😒

lunika
11. jún 2007

presne je to hrozné ☹ ale tvoja aspon pije môj vôbec nechce čaj ani vodu nič

luciask
11. jún 2007

baby aj vy ste mali deticky co nechceli nic s flaskou mat spolocne? aj moje take byvali, ale aspon som ich nemusela oducat.

mitinka
11. jún 2007

moja zasa si videla ta az hlta ako keby sme jej cely den nedali 😀 😀

luciask
11. jún 2007

A baby vam sa nechce spat? alebo tak dobre spavaju vase ratolesti ze vam staci aj neskoro ist?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre