• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
autor
ozaj este mam nove ze sme vsetci straaaasne opaleny
9. jún 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda ste sa opalili? no ja sa slnku branim, moc po vonku ked slnko prazi nebeham. Inak ako sa stelka drzala cely den na vzduchu? bola dobra, vy ste aj opekacku mali ked cely den ste boli?
9. jún 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano aj sme opekali, stelinka uzasna ale teraz mi mrnci na rukach a len jest a jest ale to je to ze je nekludna, aj muz nemoze zaspat a to je v posteli od 20:00
9. jún 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda ja tiez uz musim ist. Idem este prec a cosi povybavovat a urobit polevu an kolac. Ale vsak zachvilu pokecame nazivo. maj sa pekne a chod ukludnit deticky.
9. jún 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: papa
9. jún 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes tu zase enbudem lebo ideme ku svokrovcom, este posledny krat pred dovolenkou.
10. jún 2007 o 05:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci napadlo ma ze ta firma na sk nieje a kedze sme uz v europskej unii, bolo by lahke tu zacat z podnikanim tych vyrobkov
10. jún 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto?????
10. jún 2007 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lunika, ja som tu. aj ked odbehujem - prave davame vecernu kasu. mame skoro rovnako stare deticky akurat ja dievcatko a ty chlapceka. co ste dnes porabali?
10. jún 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj je tu niekto??
:grinning:
11. jún 2007 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zase len ja. mame novinku. dnes sa nam nieco zabelelo v puse, zatial nie je zubok vonku ale uz ho je vidiet :grinning: . aspon viem preco bola v poslednom case taka mrzuta. mitinka nechodili ste nahodou plavat do trnavy na kopanku do Kvapky?
11. jún 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj linduska, takze prvy zubok, tink o lyzicku? to je zlatunke ked dva zubky vybehnu
11. jún 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je mel ked vyzera ako skrecok :grinning:
11. jún 2007 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky uz sa tesim na stretko, blizi sa to. mel inak ta obdivujem - predpokladam ze prides s obidvomi detickami. ja len taktak zvladam toto jedno :frowning2: a zatial si neviem predstavit ako je to s dvomi detickami. moja mala napriklad nechce sediet v kocari, a to sme uz vybalili sportovy aby sa nenudila /od narodenia v kocari bud spala alebo revala nic medzitym/ a aj teraz vydri tak 20 minut a potom ju musim vybrat na ruky a kocar tlacit. ja neviem kde na to prisla. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. jún 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy mozem sa k vam pridat na stretko?
11. jún 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankatt, ja som sa tiez len tak nedavno pridala a kocky ma pekne privitali tak urcite nebudu proti :grinning: . cim viac tym lepsie. je to 18. teho o stvrtej na ihrisku Guliver v promenade - dufam ze som to dobre napisala. z ktorej cati trnavy si?
11. jún 2007 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj linduska ja som z prednadrazia a ty?
11. jún 2007 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankatt aj ja - z botanickej. to je nahoda. ako dlho tu byvas. ja nie som priamo trnavcanka, byvame na prednadrazi len 5 rokov ale som tu spokojna - jedine co my chyba je aspon jedno poriadne a nove ihrisko. inak zelene je dost, kamenac za domom, hlavne teraz ked je tak teplo tam chodim kocikovat. :grinning:
11. jún 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja byvam na safku od malicka tak to sme kusok od seba :slight_smile:
11. jún 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj linduska prosiiim pridi mame rovnako stare deti takze si budeme dobre rozumiet
11. jún 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lunika, pozeram ze nielen ty ale aj jankatt, ktora sa tiez chce pridat - vseky mame podobne stare deticky. velmi sa tesim a urcite pridem. dufam ze sa spozname.mas album? idem cheknut. :grinning:
11. jún 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel co je z nejlou nevies?? baby zajtra som v trnave kto chce hodit neoficialne stretko??? :grinning: :grinning:
11. jún 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj miruš ako žiješ ?
11. jún 2007 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aaaaa da sa nieje to tak ako ma :grinning: :confounded: a ty??
11. jún 2007 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nemám čím chváliť malý nechce spinkávať takže hrozné
11. jún 2007 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nasa v tomto hroznom teple :confounded: ani sa im chudatam necudujem ked nam dospelim je hrozne :unamused:
11. jún 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne je to hrozné :frowning2: ale tvoja aspon pije môj vôbec nechce čaj ani vodu nič
11. jún 2007 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj vy ste mali deticky co nechceli nic s flaskou mat spolocne? aj moje take byvali, ale aspon som ich nemusela oducat.
11. jún 2007 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja zasa si videla ta az hlta ako keby sme jej cely den nedali :grinning: :grinning:
11. jún 2007 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A baby vam sa nechce spat? alebo tak dobre spavaju vase ratolesti ze vam staci aj neskoro ist?
11. jún 2007 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok