Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mitinka
11. jún 2007

ja uz idem 😀 😀 dobru noclu 😀 papa

luciask
11. jún 2007

aha tak som vas stihla akurat na konci no teda. A co do Trnvay ides? iba sa pospacirovat?

loulou
12. jún 2007

ahoj mamičky neviem ci mi tu niektoré poradíte, ale chcela by som vediet ktorý detský lekári su podla vas dobrý. s tou ku ktorej patrím ja mam zle skúsenosti. dakujem za vase názory

mitinka
12. jún 2007

ahoj loulou 😀 ja ti neviem poradit vsetci su asi rovnaky 😀 teda podla mna 😉 ty si z tt?? 😅

loulou
12. jún 2007

ano som z tt ale moja je fakt hrozna

mitinka
12. jún 2007

ja mam Kadlickovu 😉 az ti to pomoze je sice fajn ale ako vsetky 🙂 nevidim v nej rozdiel 😀

mitinka
12. jún 2007

jani???nejako si sa vytratila 😀

jankatt
12. jún 2007

uz som tu stahovala som fotky z tel, ahoj loulou ja mam pokojnu a je dobra ja som s nou spokojna

loulou
12. jún 2007

mitinka ja patrím tiež kadlickovej ale to co som s ňou prezila ja, to nedovolím aby prežilo aj moje bábätko

loulou
12. jún 2007

mitinka ja patrím tiež kadlickovej ale to co som s ňou prezila ja, to nedovolím aby prežilo aj moje bábätko. A ty Jankatt mas koho

jankatt
12. jún 2007

loulou skus pokojnu alebo rodakovu.pokojnu mam ja a rodakovu kamaratka su ozaj dobre

loulou
12. jún 2007

vďaka za radu jani

jankatt
12. jún 2007

nemas zaco

lyzenka
12. jún 2007

Ahojte,

Pokojna a Rodakova su na Poliklinike na Druzbe?

melory
autor
12. jún 2007

ja mam pokojnu a je skvela.

bubaczik
13. jún 2007

loulou a aku mas?lebo moja tiez sla do dochodku a dali nas k nejakej a nemala som s nej dobry pocit..neviete da sa zmenit lekarka? 😕

melory
autor
13. jún 2007

da sa zmenit lekara bez dovodu, proste sa odhlasis u svojej a nahlasis u druhej

mitinka
13. jún 2007

presne tak mel ma pravdu ja mam tiez kadlickovu ale zaobchadza s timi detmi ako keby to boli handri 😠

melory
autor
13. jún 2007

kadlickovu si chvalia, ze rychlo pracuje, ale mne to prislo, ked zastupovala nasu dokinu, ze len letmo presla pohladom po hugovi a uz jej bolo vsetko jasne.....to sa mi vtedy nezalo.

mirka ahoooooj, ako sa mavate? my mame ceresnove hody.

bubaczik
13. jún 2007

no nasa sa vola križanova..a nemusim tam u nej byt pol roka? 😕 inak mel,dnes som videla huga 😀 bola som v skolke,aj s kociarom,tak vsetky deti boli okolo mna 😀

mitinka
13. jún 2007

ahoj meeeeeeeeel 😀 to je super my zasa malinove 😀 😀 😀 plna zahrada 😀 😀 😀 bubaczik nemusis mozes tam byt aj 10sekund 😀

bubaczik
13. jún 2007

no to ma tesi.. 😀

bubaczik
13. jún 2007

inak asi dojde na stretko aj rainbow.. 😀 uvidime..ja idem spat,bo mi maly zaspal,a som unavena,od rana sme behali po tt 😅

mitinka
13. jún 2007

tak dobru nocku 😉 😀

melory
autor
13. jún 2007

maliny su este lepsie,m juj hned by som si dala povedat

palvinka
13. jún 2007

ahojte je tu niekto? u nás sa spí 😔 , tak mám chvíľu čas.

linduska1
13. jún 2007

palvinka, my sme akurat vstali. este si tu? aky mate den?

melory
autor
13. jún 2007

trnava do teho 😉

linduska1
13. jún 2007

tak zase mizneme do maxu - trochu sa ochladit. tolko k trnavskemu pokecu. nazivo nam to pojde urcite lepsie 😀

melory
autor
13. jún 2007

tam je teraz fajn, niekedy ma zober so sebou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre