• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
mel???nejak sa mel vytratila asi vypeka na stretko hahahahaha :grinning: :grinning:
15. jún 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mitinka ja som spoznala Petra na fotke v tvojom albume. s Evou rodina nie sme. ty sa nudís aj ja. teraz bývame prechodne u svokry, uz nech som späť doma
15. jún 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco prechodne??a kde byvate??ci mas tu svokru??ja tiez byvam u svokry ale stale sa s petom hadame kvoli bytu on nechce a ja strasne ved my sa so svokrou nemusime az moc,.... :angry: a on je mamickyn a nevie to pochopit,... uz nech sme prec,.... mlady maju byt sami a urcite by sme sa za take blbosti nevadili ako teraz,... :frowning2:
15. jún 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Po svadbe sme išli k svokre ale teraz sme dostali ponuku na dom. zatial bývam v Opoji ale vždy cez vychádzku som u nasich. ja svokru tiež nemusím
15. jún 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svokry su uz raz take,... ta moja ma pre istotu ohovara po celej dedine,... aka som ze sa nestaram o dceru a tak,... ale uz som si zvykla. a kedy mas vychadzky??? :grinning: pridam sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
15. jún 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kazdy den od 14 do 16 hod. budem rada ale uz musím ísť lebo bez mobil to veľa žerie
15. jún 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loulou mohla by som ta aj ja poznat pochopila som že si z majcichova či nie?
15. jún 2007 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa ty cez mobil fajn napisem ti ip. papa

ano lunika je mas,...ip :grinning:
15. jún 2007 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte neviem ale za chvílku ti brnknem že či áno ok?
15. jún 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneee :grinning: budem cakat :grinning:
15. jún 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooo co ste sa vsetky vytratili :frowning2: :frowning2:
15. jún 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nic idem uz uspavat šuška bodničku :grinning: :grinning: papa a vsetkym dobru nocku :wink:
15. jún 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute, varime sa vo vlastnej stave...v tychto teplach.
15. jún 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no uz som v Trnave , pomalicky si dievcata zvykaju ale su este stale dost unavene tak dufa ze do pondelka sa znormalizuju.
15. jún 2007 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, konecne sa nas tu vcera zislo viacej a nam vypadol internet. dost ma to dozralo. :angry: na tak v pondelok. :grinning:
16. jún 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy je tu niektora z vas?
16. jún 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani jaaaaaaaaa :grinning: :grinning: videla si uz foto??? :grinning: :grinning:
16. jún 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeej ake su zlate moja uz spi chvala bohu idu jej zubky a dnes bola mimoriadne mrzuta a ty ako?
16. jún 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaa da sa aj moja uz spi muz po 24ke prisiel o 19h domov a ten isiel hned chrrrr,... zajtra zasa ide na noc :frowning2: :frowning2: stale je v praci a dohromady ani nic nedostane :angry: niekedy mi je tak smutno samej,.... :cry: :frowning2: :pensive:
16. jún 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z toho i nic nerob ja som na tom horsie moj isiel dnes prec pride asi az v stredu stale je na cestach a ked dokoncim firmu (este na danovy) tak bude 3 tyzdne prec a tyzden doma :frowning2:
16. jún 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Uz aj ja budem onedlho tehotna ale najprv musím dobrát tabletky.Môj miško sa na to tak teší a ja ale mám strach že či tie tabletky tesne pred pocatim neublížia bábätku. :confounded:
17. jún 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petrusienka vidim ze nova :grinning: :grinning: trnavacka?? nemas v pase :wink: :grinning: ja si myslim ze neublizia ale este by som pockala na precistenie :unamused: asi take 3 mesiace skusobna doba :grinning: :sweat_smile:
17. jún 2007 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj petrusienka...ides sa k nam pridat,,,k nam mamickam? to je super, lebo byt matkou je uzasne.
17. jún 2007 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mitinka no co pomohla ti sestra?
17. jún 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANO POMOHLA MI MOC VDAKAAAAAA :grinning: VED ZAJTRA SA POROZPRVAME :grinning: :wink: UZ SA MOOOOOC TESIIIIM :grinning: :grinning:
17. jún 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jasa tesim vecer tu budes
17. jún 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo je tu niekto??ja som tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2007 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme uz doma, krpana okupana a nakojena spi. ktovie na ako dlho? :sweat_smile: bolo super a som rada ze som vas vsetky stretla a konecne videla na zivo. vsetky deticky su zlatucke :grinning: a dufam ze onedlho dame dalsie stretko :dizzy_face:
18. jún 2007 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel ty si sikovnica. uz sme tam aj v obraze xixi :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby mrzima ze som tak skoro odletela ale uz sa tak skoro do tt nedostanem,.... ale ked bude v najblizsej dobe stretko tak ho dame na skorsu hodku a urcite budeme do noci a deturence dame tatinkom a my pojdeme zurovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie to len tak ale mophli by sme :grinning: :grinning: :sweat_smile: vsetky ste UZASTNE!!aj to je slabe slovo :wink: a vsetky deturence su roztomile :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
18. jún 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok