Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

palvinka
18. jún 2007

ahojte,
tak aj u nás sa už spinká. Aj ja som rada, že sme sa spoznali 😵 , a dúfam, že čoskoro bude ďalšie stretko 😉 .

lunika
18. jún 2007

cavte aj ja som rada že sme sa spoznali boli ste super a tiež sa teším na dalšie stretko

jankatt
18. jún 2007

ahojte takze ste sa mali super tak som sa chcela pridat ale nemohli sme mala mala teplotku a tak som sa tesila

melory
autor
18. jún 2007

ahoj janka, zeby zuby a ci viroza?

jankatt
18. jún 2007

ahoj mel idu nam zubky

melory
autor
18. jún 2007

jasneee, mne sa zda ze aj stele,,,,je to mozne, stale slinta = uz treti den a celu rucku si dava do ust

jankatt
18. jún 2007

to moze byt moja mama hovorila ze sme mali v 4 mesiacoch zuby, ta moja dava vsetko do ust a aby nebolo malo dnes citala

melory
autor
18. jún 2007

vidis a ked je v lehatku dviha hlavu ze by sa posadila

luciask
18. jún 2007

no som aj ja rada ye sme sa stretli i ked tak na rychlo, kedze moja slecna musela byt samostatna jednotka a boli sme trosku pozadu ale je super vidiet tvare s ktorymi komunikujeme i ked takto na dialku.

sisstin
18. jún 2007

mel: 😝

jankatt
18. jún 2007

tak to mas sikulku bud rada aj nasa je taka dnes bola v ohradke a chodila kolom dokola a ucila sa zdvihnut ked spadla...mala stelka ja zlatulinka

melory
autor
18. jún 2007

hugo bol pozadu troska ale stela vynika

sisi 😀

luciask je super ze na sk a skoda ze tu nezijes

jankatt
18. jún 2007

ale ved to dobehol nie

melory
autor
18. jún 2007

ale ano az moc...v jednom roku nam doktorka uznala hyperaktivitu ale teraz sa mi zda ako chodi do skolky ze je o.k.

jankatt
18. jún 2007

obcas sa doktory mylia a mozu byt akykolvek dobry,mel ty si z ktorej casti tt?

melory
autor
18. jún 2007

z prednadrazia od decembra

jankatt
18. jún 2007

a kde tam aj my sme odtial ...

melory
autor
18. jún 2007

o.k.

luciask
18. jún 2007

vsak stretnut sa este mozme este som tu zopar tyzdnov.

melory
autor
18. jún 2007

dobre a co to kupko?

melory
autor
18. jún 2007

janka i.p./

luciask
18. jún 2007

no sak mozme ist niekedy este len neviem kedy niekedy na vecer alebo skoro rano ked deti enspia(aj tak obcas hej a obcas nie) len aby sme to zvladli tam. Ale vsak trojka tam stale chodi nie?
maju aj rano ale od desiatej otvorene? Alebo poobede zlavnene vstupne? lebo mne tam male neobsedia.

melory
autor
18. jún 2007

co viem, tak otvara sa az 22.6. ale to je cobydub

luciask
18. jún 2007

aha no tak mozno kuknem na stranku mesta trnavy a tam by asi malo byt viac info nie?

melory
autor
18. jún 2007

asi ano, je zlavnene ale tusim po 15hod

melory
autor
18. jún 2007

idem hajat, mozno zajtra nakuknem, papa ak by ti vadilo ze mas foto na stranke napis mi teraz ja ho dam prec, ale bola by to skoda

luciask
18. jún 2007

to je jedno, este som to ani envidela.

melory
autor
18. jún 2007

tak kuk

luciask
18. jún 2007

no kukla som ze som tam jedina bez dietatka, no to som ja ale mater.

mitinka
18. jún 2007

luciask 😀 😀 😀 neboooooj 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre