Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.
palvinka
18. jún 2007
ahojte,
tak aj u nás sa už spinká. Aj ja som rada, že sme sa spoznali x-) , a dúfam, že čoskoro bude ďalšie stretko 😉 .
lunika
18. jún 2007
cavte aj ja som rada že sme sa spoznali boli ste super a tiež sa teším na dalšie stretko
jankatt
18. jún 2007
ahojte takze ste sa mali super tak som sa chcela pridat ale nemohli sme mala mala teplotku a tak som sa tesila
meloryautor
18. jún 2007
ahoj janka, zeby zuby a ci viroza?
jankatt
18. jún 2007
ahoj mel idu nam zubky
meloryautor
18. jún 2007
jasneee, mne sa zda ze aj stele,,,,je to mozne, stale slinta = uz treti den a celu rucku si dava do ust
jankatt
18. jún 2007
to moze byt moja mama hovorila ze sme mali v 4 mesiacoch zuby, ta moja dava vsetko do ust a aby nebolo malo dnes citala
meloryautor
18. jún 2007
vidis a ked je v lehatku dviha hlavu ze by sa posadila
luciask
18. jún 2007
no som aj ja rada ye sme sa stretli i ked tak na rychlo, kedze moja slecna musela byt samostatna jednotka a boli sme trosku pozadu ale je super vidiet tvare s ktorymi komunikujeme i ked takto na dialku.
sisstin
18. jún 2007
mel: :-p
jankatt
18. jún 2007
tak to mas sikulku bud rada aj nasa je taka dnes bola v ohradke a chodila kolom dokola a ucila sa zdvihnut ked spadla...mala stelka ja zlatulinka
meloryautor
18. jún 2007
hugo bol pozadu troska ale stela vynika

sisi 😃

luciask je super ze na sk a skoda ze tu nezijes
jankatt
18. jún 2007
ale ved to dobehol nie
meloryautor
18. jún 2007
ale ano az moc...v jednom roku nam doktorka uznala hyperaktivitu ale teraz sa mi zda ako chodi do skolky ze je o.k.
jankatt
18. jún 2007
obcas sa doktory mylia a mozu byt akykolvek dobry,mel ty si z ktorej casti tt?
meloryautor
18. jún 2007
z prednadrazia od decembra
jankatt
18. jún 2007
a kde tam aj my sme odtial ...
meloryautor
18. jún 2007
o.k.
luciask
18. jún 2007
vsak stretnut sa este mozme este som tu zopar tyzdnov.
meloryautor
18. jún 2007
dobre a co to kupko?
meloryautor
18. jún 2007
janka i.p./
luciask
18. jún 2007
no sak mozme ist niekedy este len neviem kedy niekedy na vecer alebo skoro rano ked deti enspia(aj tak obcas hej a obcas nie) len aby sme to zvladli tam. Ale vsak trojka tam stale chodi nie?
maju aj rano ale od desiatej otvorene? Alebo poobede zlavnene vstupne? lebo mne tam male neobsedia.
meloryautor
18. jún 2007
co viem, tak otvara sa az 22.6. ale to je cobydub
luciask
18. jún 2007
aha no tak mozno kuknem na stranku mesta trnavy a tam by asi malo byt viac info nie?
meloryautor
18. jún 2007
asi ano, je zlavnene ale tusim po 15hod
meloryautor
18. jún 2007
idem hajat, mozno zajtra nakuknem, papa ak by ti vadilo ze mas foto na stranke napis mi teraz ja ho dam prec, ale bola by to skoda
luciask
18. jún 2007
to je jedno, este som to ani envidela.
meloryautor
18. jún 2007
tak kuk
luciask
18. jún 2007
no kukla som ze som tam jedina bez dietatka, no to som ja ale mater.
mitinka
18. jún 2007
luciask 😃 😃 😃 neboooooj 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli