Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

luciask
18. jún 2007

no a ty co este strasis? ja soma kurat rozmyslala ze uz pojdem spat a ze by som sa mala hodit pod sprchu a tak sa mi nechce.

melory
autor
18. jún 2007

mitinka akurat sa k tebe dohovaram s jankou cez ip

mitinka
18. jún 2007

ja cakam na muzicka z ryb ale uz tusim prisiel 😀 ja uz som aj v pyzamku a uz len cakam citam vas a papam zmrzku 😀 😀 😀

melory
autor
18. jún 2007

takze nas cakaj...ozaj preco nespime? lebo niesme zaspate! 😀 😀 😀

mitinka
18. jún 2007

mel akoze dohovaras???chcete prist??ja budem len radaa ale sem do zapadakova 😝 bolo by to super zavolali by sme aj luniku 😀 😀

melory
autor
18. jún 2007

ano do zapadakova, vies pre nas je to relax

jankatt
18. jún 2007

ahoj mirka ako uz si vybavila nieco

melory
autor
18. jún 2007

ozi miri mas saty? bodkovane??? 😉

mitinka
18. jún 2007

ahoj jani ano super nam poradila uz dnes sme nabehli do poistovne a zopakovala som im co mi povedala a uz nam peniazky putuju na ucet 😀 velka vdaka mas to u mna 😀 😀 😉 mel jasneeeee ja budem len radaaaaaaa 😉 😉 😀 😀

luciask
18. jún 2007

no odchazim uz lebo je vela hodin,a le zajtra mozno nakuknem ideme inak do smolenic na piknik, pojdeme vlakom baby sa uz velmi tesia a spat autom s babkou.

jankatt
18. jún 2007

aj ona je rada ze mohla pomoct a pozdravuje

mitinka
18. jún 2007

papa a dobru nocku luciask 😉
Jani diky moc 😉 fakt mi to dost pomohlo lebo som bola aj s muzom na dne ked pytali taku ciastku 😖 😠 ale neplatime nic a este aj dostaneme peniazky na ucet a dame si to bez faktury urobit kamaratovi za lacne 😉 diky moc 😉

jankatt
18. jún 2007

super a mozno este ti zostane na plienky

mitinka
18. jún 2007

jasne teda dufam 😒 😉

jankatt
18. jún 2007

ale aspon nepreplatis.........prideme a navstevu

mitinka
18. jún 2007

samozrejme ze nie 😀 jasne mozte to bude super len nie teraz v sobotu ideme na pohreb susedovi co nam dnes oznamili ze umrel to som sa dozvedela za ked som prisla 😲 ☹ ale aj tak som ho nepoznala 😒

palvinka
18. jún 2007

jejej tu je debatka, ešte som tu niekoho zastihla?

jankatt
18. jún 2007

niekedy na buduci tyzden to sa dohodneme idem uz spat este poplatim seky a pojdem dobru nocku papa

mitinka
18. jún 2007

jasne ahooooj jani dobru nocku 😉 ano palvink a som tuuuuuu tu tu tuut 😀 😀

palvinka
18. jún 2007

a čo ešte nespíš? Ja som kukala zúfalé manželky 😀

mitinka
18. jún 2007

mel???nejako nam usla,....az teraz som zbadala ze som si neprecitala o tych satoch nie nemam ☹ vsetko uzke to ozaj neviem pre koho vyrabaju ale nie pre mamicky 😠 😠 asi pre anorekticky 🙂

mitinka
18. jún 2007

nie cakam si muzicka z ryb bol na nocnej a vobec cez den nespal tak uz ide domov tak ho cakam 😀

palvinka
18. jún 2007

mitinka a prečo práve bodkované ? 😀

mitinka
18. jún 2007

neviem nejak sa mi to zapacilo ide to do mody znovu 😀

palvinka
18. jún 2007

tie šaty len tak alebo na nejakú príležitosť, tuším baby niečo hovorili, že máte ísť na svadbu?

mitinka
18. jún 2007

palvinka uz idem si lahnut nejak sa mi uz oci krizia som pozerala 112tku co ja nemusim a sa oci nevedia najst 😀 😀 😀 ja by som nemohla byt ako moj muz robit na rychlej fuuuuuuuuj stale len krv a on si robi z toho prcu a mne je na zvracanie len ked to v telke vidim 😔 😅 ☹ 😝

mitinka
18. jún 2007

nie tam sme uz boli ideme 14jula na promocie mojmu bratrancovi 🙄

palvinka
18. jún 2007

tak pohlad na krv tiež nemusím, a injekcie a veci podobné tiež ani v telke ani v skutočnosti, ešte pred rokom som si ani nevedela predstaviť ako porodím, lebo fakt keď sme sa len s kamoškami rozprávali o operáciách a braní krvy a vecí podobných tak mi bolo zle 😝 .

palvinka
18. jún 2007

no a idem už aj ja spať, lebo ráno sa mi nebude chcieť vstávať, keď si bude moja slečna v postieľke blabotkať 😵

melory
autor
20. jún 2007

ideme sa dnes kuuupaaaat 😵 tesim sa ako mala. konecne!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre