• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
no a ty co este strasis? ja soma kurat rozmyslala ze uz pojdem spat a ze by som sa mala hodit pod sprchu a tak sa mi nechce.
18. jún 2007 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mitinka akurat sa k tebe dohovaram s jankou cez ip
18. jún 2007 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cakam na muzicka z ryb ale uz tusim prisiel :grinning: ja uz som aj v pyzamku a uz len cakam citam vas a papam zmrzku :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2007 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze nas cakaj...ozaj preco nespime? lebo niesme zaspate! :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2007 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel akoze dohovaras???chcete prist??ja budem len radaa ale sem do zapadakova :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolo by to super zavolali by sme aj luniku :grinning: :grinning:
18. jún 2007 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano do zapadakova, vies pre nas je to relax
ahoj mirka ako uz si vybavila nieco
autor
ozi miri mas saty? bodkovane??? :wink:
18. jún 2007 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani ano super nam poradila uz dnes sme nabehli do poistovne a zopakovala som im co mi povedala a uz nam peniazky putuju na ucet :grinning: velka vdaka mas to u mna :grinning: :grinning: :wink: mel jasneeeee ja budem len radaaaaaaa :wink: :wink: :grinning: :grinning:
18. jún 2007 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no odchazim uz lebo je vela hodin,a le zajtra mozno nakuknem ideme inak do smolenic na piknik, pojdeme vlakom baby sa uz velmi tesia a spat autom s babkou.
18. jún 2007 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ona je rada ze mohla pomoct a pozdravuje
18. jún 2007 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa a dobru nocku luciask :wink:
Jani diky moc :wink: fakt mi to dost pomohlo lebo som bola aj s muzom na dne ked pytali taku ciastku :confounded: :angry: ale neplatime nic a este aj dostaneme peniazky na ucet a dame si to bez faktury urobit kamaratovi za lacne :wink: diky moc :wink:
18. jún 2007 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super a mozno este ti zostane na plienky
18. jún 2007 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne teda dufam :unamused: :wink:
18. jún 2007 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspon nepreplatis.........prideme a navstevu
18. jún 2007 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme ze nie :grinning: jasne mozte to bude super len nie teraz v sobotu ideme na pohreb susedovi co nam dnes oznamili ze umrel to som sa dozvedela za ked som prisla :astonished: :frowning2: ale aj tak som ho nepoznala :unamused:
18. jún 2007 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejej tu je debatka, ešte som tu niekoho zastihla?
18. jún 2007 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy na buduci tyzden to sa dohodneme idem uz spat este poplatim seky a pojdem dobru nocku papa
18. jún 2007 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ahooooj jani dobru nocku :wink: ano palvink a som tuuuuuu tu tu tuut :grinning: :grinning:
18. jún 2007 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo ešte nespíš? Ja som kukala zúfalé manželky :grinning:
18. jún 2007 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel???nejako nam usla,....az teraz som zbadala ze som si neprecitala o tych satoch nie nemam :frowning2: vsetko uzke to ozaj neviem pre koho vyrabaju ale nie pre mamicky :angry: :angry: asi pre anorekticky :slight_smile:
18. jún 2007 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie cakam si muzicka z ryb bol na nocnej a vobec cez den nespal tak uz ide domov tak ho cakam :grinning:
18. jún 2007 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mitinka a prečo práve bodkované ? :grinning:
18. jún 2007 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem nejak sa mi to zapacilo ide to do mody znovu :grinning:
18. jún 2007 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie šaty len tak alebo na nejakú príležitosť, tuším baby niečo hovorili, že máte ísť na svadbu?
18. jún 2007 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palvinka uz idem si lahnut nejak sa mi uz oci krizia som pozerala 112tku co ja nemusim a sa oci nevedia najst :grinning: :grinning: :grinning: ja by som nemohla byt ako moj muz robit na rychlej fuuuuuuuuj stale len krv a on si robi z toho prcu a mne je na zvracanie len ked to v telke vidim :pensive: :sweat_smile: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2007 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie tam sme uz boli ideme 14jula na promocie mojmu bratrancovi :rolling_eyes:
18. jún 2007 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pohlad na krv tiež nemusím, a injekcie a veci podobné tiež ani v telke ani v skutočnosti, ešte pred rokom som si ani nevedela predstaviť ako porodím, lebo fakt keď sme sa len s kamoškami rozprávali o operáciách a braní krvy a vecí podobných tak mi bolo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
18. jún 2007 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a idem už aj ja spať, lebo ráno sa mi nebude chcieť vstávať, keď si bude moja slečna v postieľke blabotkať :dizzy_face:
18. jún 2007 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ideme sa dnes kuuupaaaat :dizzy_face: tesim sa ako mala. konecne!
20. jún 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok