Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zabkatt
27. máj 2009

ajoj no konečne som vás ako tak dočítala. Manžel volal akurát že ked dáme niečo do vačku tak nám to spraví dotyčný že budeme mať úver aj so štátnou prémiou 😀 😀 😀 klop klop aby som to neuriekla, takže ak to víjde tak sa ssťahujeme do domčeka🙂))))) Už som malému kúpila aj obrázky macka poo do detskej izbyčky, tak si prajem aby to vyšlo. Tým pádom by sme platili mesačne 5000a nie 8000sk🙂)) Už len aby to vyšlo🙂)) Konečne by sme mali svoje, aj ked musíme to tam poprerábať a to tiež zhltne dosť koruniek ale aspon robíme na našom🙂)) Tak držte palce. O týžden idem na ten tovar tak rýchlo rozmýšlajte čo by ste potrebovali. 🙂))

vladkaz1
27. máj 2009

zabka ozaj a co volala si mu?

lyzenka
27. máj 2009

čaute baby,

používa niektorá z vás látkové plienky? ste s nimi spokojné? Chcela by som ich malému aspoň dve-tri kúpiť - už pomaličky odnaúčať od PAMPERS a celkovo od plienok a myslím že od tých látkových sa skorej naučí cikať do šerblíka...alebo?

ajka30
27. máj 2009

Ahojte kocky, ja som tu nova, doteraz sme s kamoskami frcali na trnavskej porodnici, ale bolo by nacase sa presunut do mamiciek... 🙂 Nemam moc cas citat historiu ( asi chapete, maly ma 11 dni), o com je rec?

vladkaz1
27. máj 2009

lyzenka ,ja som zacala pouzivat asi Tyzd. som max . spokojna este mi pridu pliencky na noc .. take lacnejsie na den a postupne dokupim...
Urcite budem celkovo latkovat aj pri druhom.. mala ma strasne exemi dermatitidu a velmi nam to pomaha..
Ajka ahoj jasne ze sa mozes pridat 😉 , idem mrknut tvoje foto a gratulujeme ja si vas tam citam sem tam ,lebo som to tak isto prezivala uz chcem rodit a niekedy ma az na srdiecku zahreje ked baby napisu uz sa mi narodila...

lyzenka
27. máj 2009

vladka, hej?

a aké presne používaš? odkiaľ si objednávala?

lyongirl
27. máj 2009

ajka - vitaj medzi nami mamičkami 😉 , šup sem, v pôrodnici už nemáte čo robiť 😀 . Ináč krásne meno má tvoj synček 😉 , ako ten môj 😀

lyzenka ako sa máte? My sme všetci soplaví, najviac ja, beriem ATB, no letím, Alex ma volá zo spálne

vladkaz1
27. máj 2009

Ano ja som monentalne objednala spod ruky len opratu ale aj par krat pouzitu nech skusim , mam 2 vrchne gatky jedny lacnejsie za 5 euro a druhe drahsie za 12 ale kupila som ich za 9 nove tak sa mi oplatilo
potom mam objednanych 5 plienociek od jednej kocky 2 nove SWB a SWB vkladacku tu mozes este zosilnit na noc sacov vlozkou a velurovy povrch ...na ne nedavas vrchne gatky to uz je v tej plienke zabudovane ale su aj drahsie akolo 15 euro aj viacej..
Nove budem objednavat zo stranky www.latkoveplienky.sk ,alebo www.plienka.sk,mam vybrate bamboo za 280 a su super save na noc slovenska vyroba , to nam staci mala chodi uz na serblik lacnejsie necham na doma a drahsie na noc a na von.. inak na doma davam aj klasicke konopne stvorce no latkova plienka poskladana na draka pre vacsie deticky.. to vsetko sa docitas na tychto strankach ako skladat plienky .. chce to len cvik
Pod do vybavy a kukni temu latkove plienky moderne zdrave eskologice vela sa dozvies a baby ti aj poradia.. ako mne..
Som si myslela ze ako s tym bude roboty .. ale opak je pravdou teraz mi nalozila do plienky ... a pekne som splachla s separacnym .p do kosa a plienku len zaprala v ruke namocila s prachom a uz to pustilo aich periem tak kazdy druhy den pekne ich necham odmocit... nemam s tym extra robotu ...

anesim
27. máj 2009

Neviete, Naj park pri Žoske je už otvorený? Ak áno, tak neviete, vstupné zostalo tak ako bolo min rok ? Tuším to bolo 50 centov? 🙂

lyzenka
27. máj 2009

lyon - ahojte, no ja som tiež nejaká osoplená a malý má zvýšenú teplotku - kvôli zúbkom....vy sa čoskoro uzdravte a prídite k nám... :O)

vladka - ďakujem za info....len som chcela vedieť aký typ presne máš - babylucy, bambooo alebo také nejaké.. 😉

vladkaz1
27. máj 2009

ja mam tie PULL LITTLE Lab,baby lucy pul ,tie uz mam doma,Ellas hause na patentky to je fisova2X ,,SWB kapsovku a SWB s velurovym povrchom..tie budem mat na von tie 2 swb to jej dam ako jednorazovku a do vnutra napchas co chces..podla toho ako dlho chces aby ti vydrzala..tie mi pridu asi v piatok
No a maju mi prist bambino mio 5,budem objednavat este 3 bamboo, a hlavne sacie vlozky a bamoo stvorce aspon 5 lebo zatial davam ako sacie len stvorec konopny. Staci???
jednu sponku snapy mam a 20 stvorcou klasika 20 taky mensi rozmer.. ale ja to objednavam uz aj pre druhe mi to zostane viacej uz nebudem..
Tebe staci na noc nejake dobre kapsovky aby co najlepsie nasali a cez den davaj na serblik

zabkatt
27. máj 2009

ajoj no ako? Čo porábate?
ajka30 vitaj máš ip.
my sme dnes nič nové. Boli sme vonku bolo fajn nie jak tie horúčavy. A ozaj risuje sa nám ten dom celkom dobre🙂)) klop klop

gabuliik
27. máj 2009

Tak čaute.Zubára mám za sebou 😀 ,ale nasratá som jak pes!Žiadny kaz,len zubný kamen mi dával dole a hádajte koľko som zacvakala .... 17,92eur!!!!!!!Skoro ma jeb...Kukala som na tu sestričku jak puk.Čhápete to?Šak mi nič nerobil,len ten kamen a on si vypýta také nekresťanské prachy.A už mám po melíri. 😠

vladkaz1
27. máj 2009

no moja to si platila asi aj za prehliadku nie? inak ja nepojdem ale mala by som ist mam 1 kaz tak nech sa mi to nezhorsi

stankatt
27. máj 2009

cafte, Vladi sama si si nasla, ze mas jeden? 😀 😀 😀 😀 😀
gabi to nasere.... jaky melir mohol byt.... ale zas mas na rok pokoj... 😉

stankatt
27. máj 2009

ajka vitaj 😉

vladkaz1
27. máj 2009

Stanka 😀 nie sama bola som na prevet. komtrole ale nedala som si ho spravit bojimsa jak cert 😝

gabuliik
27. máj 2009

Ale ved prehliadka je zadara pokial viem.Ved chodím pravidelne.Fakt to nechápem.Keby mi robil zub,tak nepoviem nič.Ale za oškrabanie kamena to nasere ..... 😠

vladkaz1
27. máj 2009

😅 ja som za prehliadku platila 😕 ,ale zasa ja som nebola 7 rok u zubara 😅

stankatt
27. máj 2009

Vladi, to ti povedal, ze mas kaz a ty si mu hned zamavala papa? 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
27. máj 2009

no ja som mu povedala ze si ho nechem nechat spravit, ze nemam cas a on ma namotaval .. tak ze sa objednam a zrusila som to 😀

stankatt
27. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
27. máj 2009

😀 som ja ale co? ale bojim sa no co spravim aj inekcia boli nejdem tam ani za svet az ked bude zle

stankatt
27. máj 2009

ked ta neboli... ja mam take zle zuby, ze keby som nesla rok, tak sa nedoplatim a umrem od bolesti... este 2tyzdne pred porodom so sedela v horucom kresle 😒

vladkaz1
27. máj 2009

nie mna neboli nic akurat ma sanka bolela ale to bolo s ucha.,,

gabuliik
27. máj 2009

Vladka,mám odskúšané,že lepšie je isť ked nebolí.Potom je to horšie 😉

Lulinak,robila som ten sirup.Mnam! 🙂

ajka30
27. máj 2009

Ahojte, vidim, ze tu to ide rychlym tempom nestiham citat
lyongirl- mas pravdu, pekne meno, manzel vyberal 🙂

vladkaz1
27. máj 2009

No ved ja sa odhodlam .... 😒

zabkatt
27. máj 2009

baby ja vám napíšem zajtra lebo muž pozerá fotbal cez net 😀 😀 😀 pa pa

zuzanikaaa
28. máj 2009

Dobre ranko maminky, dnes rano je krasne, uzite si dnesny den lebo od zajtra hlasia zimuuuu 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre