Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
17. jún 2009

Domi celkom fajn az na rucku a na to plastove okienko inak pohoda hlavne ze tebe sa bude pacit ale ako citam tak neviem neviem....mozno si zvyknes

bubadlo27
17. jún 2009

Alu, my sme Vojtovku cvicili iba kvoli tomu, ze sa pruzincovi zdala, ze mala viacej otacala hlavicku do prava 😒
aj ta rehabilitacna mi povedala ze uplne zbytocne ma vystresoval, a preto som to aj tak brala a skoncili sme do 2 mesiacov 🙂

berhka, mi budeme chodit, ale my budeme uz 2. a 10 kurz 🙂

domi kocik je pekny, si ho kupovala v TT? lebo sa mi zda ze ho poznam 😉

macka7
17. jún 2009

celkom fajn vyzera, ale musi to byt makacka 😠

tehulka4
17. jún 2009

bohaca, my este nespime.. 😠 😠 😠

vladkaz1
17. jún 2009

ani my 😔

bubadlo27
17. jún 2009

mala uz spi od odmej a bez plienky 😉 a maleho som teraz prvy krat musela normalne nosit na rukach aby zaspal, nechapem, co sa deje 😒

lyongirl
17. jún 2009

kupovali sme ho v BA

vladkaz1
17. jún 2009

☹ ja uz som ko musim si ist lahnut k malej place .. kym nezaspi musim byt pri nej .. inak som spravila 7 syrov a zostal 1 ja som zjedla polku a kilo hranoliek a nemala som ani jeden tak moj MM je od 3 poobede dosiel z prace 😠

gabuliik
17. jún 2009

Čaute.My už spíme od pol osmej,ale ráno sme vstávali o 5,20 😲 !!!!Som myslela,že ma trafí.A to dokonca vstávali tak obaja. 😠
Kočík,je fakt pekný 🙂

vladkaz1
17. jún 2009

no my sme vstavali o 5 tej ☹

alu78
17. jún 2009

Bubadlo27,
to pruzinec pri vysetrovani noziciek, sleduje aj hlavicku? To som si vobec nevsimla 😉
Mne sa zda, ze maly viac spi zasa na pravej strane, ale ked nik nic nehovori, asi je to ok.
My cvicime vojtovku k voli tomu, ze maly pri tahani do sedu nezdviha hlavicku, konikov pasie ale toto sa mu nechce.

lyongirl
17. jún 2009

alu78 - tu je ten kontakt na Pobiecku, ona by ťa to určite naučila, vždy sa nám venovala neobmedzene napriek tomu, že sme teda necvičili a na hodinky v živote nepozrela 😉
033/5938447

Ináč Riško je tiež trošku lenivý, teda podľa mňa nie, ale dr. sa na poradni tak čudno tvári a vždy sa opýta, či chodíme na neurológiu a že je lenivý, tak neviem, či nás tiež nepošle, ale ja si myslím, že je ok, Alex robil všetko oveľa, oveľa neskôr a bolo to stále v norme...

tehulka4
17. jún 2009

ALELUJA !!!! my konecne spime.. 😀 to moj mm tak sprosto naucil mrnusa ze sa naveceria a dokukavaju spolu panelak..a darmo ja vykrikujem a hadam sa s nim, ze ma maly potom strasne vela veci na premyslanie a ani za boha mi nezaspi a ze je tazky aby osm ho vlacila na rukach..presne to bolo aj dnes..uz si pripadam jak debil, najskor pohucim po starom, potom po malom, vyseriem sa na to, vypochodujem z izby a aj tak sa tam o 5 sekund vratim, a vezmem maleho, nech uz konecne zaspi...boooze, co som komu urobila ze mam takeho nechapaveho mm.. 😠

vladkaz1
17. jún 2009

jaaj mala prave zaspala dnes sa mi len plieskala o zem a pod... no otrasny den mam a musim zhanat kocik ked som si svoje predala jaaj nneviem co mam robit za tyzd. musim vratit kocik kamoske..asi ma porazi

tehulka4
17. jún 2009

vladi, a nevydrazila si ho?

tehulka4
17. jún 2009

ta co som tu dnes sama? 😉

jevel
17. jún 2009

ahojte

dnes som sa zoznámila s mackou 🙂 . Už dlhšie som po nej pokukovala, že či to nie je ona - z koňa 😀 (len ma miatli okuliare, ktoré na foto v pase nemá) . Takže už sa poznáme a zistila som , že naše deti chodia do tej istej školy.

Trnava je malá.
dobrú

lulinak
17. jún 2009

Čaves,aj my sme dnes boli od 5:10 hore,strašné čo sa tými našími drobcami dnes porobilo?Mne Miška zaspala okolo 21,lebo v škôlke spala a Lianku klasika na rukách okolo 21:30.Posledné dni je strašne urevaná ☹ ,len sa na mňa lepí a stále by sa pestovala,nervy má teda strašné na takého krpca.Chytí dudel a šmarí ho na zem,ale to je nič čo robí v postielke radšej nekomentujem.

lulinak
17. jún 2009

Neviete poradiť niečo na zastavenie nádchy?
A neviete poradiť kde sú dobré a nie príliš drahé plavky?Chcela bi som spodok taký kraťasoví.
Ďakujem.

vladkaz1
17. jún 2009

cafte prave sa mi ozval jeden pan na cisto novy britax za 100 euro .. ale modry ale asi ho zoberiem sakra je to taka pekna modra

bubadlo27
17. jún 2009

vladi ber, super cena 😉 😉

tehulka4
17. jún 2009

tiez si myslim, ze by si ho mala zobrat, ked je cisto novy a za taku sumu..parada..

tehulka4
17. jún 2009

v tej farbe je pekny..taka zvlastna modra, co modra ani nie..skor taka aqua...

bubadlo27
17. jún 2009

lulinak , ja som dnes videla celkom pekne plavky v peacooks, ci jak sa to pise v arkadii 😉
bola som tam prvy krat v zivote, ale plavky mali pekne, aj dobre ceny 😉

vladkaz1
17. jún 2009

ano baby ale je troch ajsnejsia na zivo asi ho zoberem sakra ... moj ma dorazi 😅 😅

bubadlo27
17. jún 2009

ber nevahaj a odkial je 😉

vladkaz1
17. jún 2009

baby tak nakoniec je cierny 😀 maju 2 😀 😀 😀

bubadlo27
17. jún 2009

co to???? 😉

vladkaz1
17. jún 2009

no cierny britax novy za 100 euro berem ne??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre