Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
11. júl 2009

jaj moja Lucka je huron .. 😀 😀 len po kom to ma 😅 Maci musim ti zaplatit ten prisvitny dudel co si u nas nechala lebo Lucka si ho uz privlastnila alebo ti kupim do zasoby novy k tym 20tim hihi 😀

vladkaz1
11. júl 2009

baby tak toto eeeeeeeeeee zas ste zdrhli? jaj idem asi hajat ma uz bolia aj ocka mala sa toci jak vrabec asi bude vstavat .. neeeeeeee to bude zas palcu ☹

vladkaz1
11. júl 2009

😀 😀 😀 moj MM este na mna trpezlivo caka 😅 😅 no ale asi nevie ze idem do vane a hajat 😀

brinzulka
11. júl 2009

vladkaz,....to si myslis len ty 😀 😀

vladkaz1
11. júl 2009

coo????? 😕 nechapem asi si uz desim na kable 😅

vladkaz1
11. júl 2009

sedim 😝

brinzulka
11. júl 2009

ze Tvoj mm Ta caka 😵 😵 😵 si myslis, ze ides spat...ale on asi nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝

vladkaz1
11. júl 2009

😀 😀 no asi ano ale nechce sa mi fakt 😀 😝

marcelkatt
11. júl 2009

Prepáčte mala som debatu s ocinom... Je u nás od dnes a tak sme kecali...

vladkaz1
12. júl 2009

oki v pohode macka dobre ranko ... do toho Nay parku by som isla s malu az poobede ked sa vyspinka kedy chces ist?

suziad
12. júl 2009

Ahojte, viete mi poradit kde v TT robia pekny melir za rozumnu cenu?? Mam tmavohnede vlasy a chcela by som ich nejako ozivit, zosvetlit, ale nemam vobec predstavu ako!! 😀

vladkaz1
12. júl 2009

suziad ja viem ze v tescu robia dobry melir ale je drahy ja som tam chodila ale este jak je kricok tak v starom ryme je kad. Marika ta je super ale tak isto je draha ja neviem este kde .. inam som nechodila

suziad
12. júl 2009

o tescu som rozmyslala, asi pojdem tam mam to najblissie, a doma by som to nezvladla napr. s tym melirovacim hrebenom 😝 , alebo keby mi to niekto prisiel urobit 😀

vladkaz1
12. júl 2009

no s tym hrebenom to nespravis dobre cez capicu ti to stece zas pod korienky su tam lacne capice na oko by to bolo dobre ale ten melir co sa volne predava ti strasne spali vlasy hlavne korienky najlepsie si zajst odbornicke .. predsa spravi ti efekt aky chces ked mas tmavsie vlasy daj si ho do bledo dediva casom sa to vyzmiva a budes ho mat bilely to by bolo pekne 😉

vladkaz1
12. júl 2009

sediva a budes ho mat biely tak som myslela 😀

krtko.
12. júl 2009

vladka,ja robim roky melir cez capicu a este sa mi nestalo ze by mi stiekol .melir neni riedky.ked ho das na vlasy tak zecne oxidovat-to znamena ze "napuci".a vlasy spali vtedy ked ho das pod alobal alebo pod fen.to sa robi v tedy dek to nechyta na vlasy.ale kazdopadne to musis sledovat.a este,melir sa nevyzmyva ale vyrastie,lebo je tam 18 percentny peroxid.volakedy sa vlasy palili preto lebo sa pouzival az 36per.peroxid.ale tem sa uz dlho nepouziva.ja len tolko

marcelkatt
12. júl 2009

Vladka, vobec mi nebudeš kupovať dudel... Čosi... Erik má dosť dudlikov, ešte aj nových. A až teraz som si všimla ako si chválila Erika... Ďakujem, no každé dieťa je v niečom iné šikovnejšie. Ty sa Lucinke tiež venuješ, je rozumná zas v niečom inom a je vnímavá. Erik síce ciká do nočníka, ale stále sa sám nepýta. Minieme jednu plienku denne to sa pokaká. Kakať nechce, iba raz sa mu podarilo do nočníka. Snáď sa bude čoskoro sám pýtať aspoň cikať. Je to ťažké odhadnúť kedy ho posadím na nočník. Niekedy sa vyciká po 30 min a niekedy aj 1,5 hodiny nič. A už druhú noc suchá plienočka. ráno potom štvrť šerblíka nacikal. Vladka, ak pojdeme do naj parku zavolám Ti, kde ste a ak budeš chcieť pojdeme spolu. Erik ešte spinká. skor ako o 14.30 asi nie. Ok?

vladkaz1
12. júl 2009

oki ja sa nehadam na vlasy som neni odbornik ale kupila som si melir v krabici a spod capice mi stiekol ze som mala pri korienkoch vlas. bodky a tak isto ked si dam spravit u kadernicky jasne ze ten vlas je lepsi nez ked si to robim doma neodborne nie?

brinzulka
12. júl 2009

my sme chodili do Linca k Maji na vlas 😉

marcelkatt
12. júl 2009

Ozaj Vladka, kúp tú farbu a nafarbíš obočko... Dobre? Potom dám €čka... 🙂

marcelkatt
12. júl 2009

Ja som bola párkrát na Pekárskej a bola som spokojná, no ostrihanie a melír 20€, uf...

brinzulka
12. júl 2009

marcelka..v SC nechas 30...asi maju uz BA ceny

marcelkatt
12. júl 2009

Ty klokso, 30€? Dosť... Fakt už nevedia, čo pýtať....

anesim
12. júl 2009

Ja som spokojná s kaderníctvom na Jeruzalemskej ( tuším ) ako sa ide od Hrubého kostola na Rybníkovú, na tej ulici sú dve, chodím tam čo je bližšie k Rybníkovej, v dome sú dve kaderníčky - chodím k Mirke, má toho dosť, teraz tam bola sestra a objednávala už na september 😲

marcelkatt
12. júl 2009

Dievčence, ja som sa zas tak najedla. Juj. Takto to brucho nezhodím veru... ☹
Stále si poviem, že už od zajtra budem menej jesť, ale ale... nikdy to nedodržím. Nie som nejaká moc obézna, ale vadí mi brucho.

marcelkatt
12. júl 2009

Anesim, tak zo musí byť fakt dobrá, keď má toľko objednávok.. A koľko pýtajú €?

timotej
12. júl 2009

Baby pridávam sa k téme ja som bola velmi spokojná na Pekárskej vedla Loj-maru. Majú tam super ceny ostrihanie, melír, farba 23 Euro. Ale všetko bolo za hodku hotové úplne šikovné baby sú tam teda ženy v stredných rokoch.

tehulka4
12. júl 2009

baby, ja sa pridavam k anesim, tiez tam chodim akurta nie k mirke ale ku gabike...ja mam vlasy dlhe, a ked mi robi melir a farbui vlasy, tak tam necham okolo 30-35 eur,..ale zasa je ozaj dobra..ja uz nikdy v zivote k inej nepojdem..bola som raz a total brutal mi spalila vlasy aala som ich ako helmu...a tiez sa pridavam k vladke, ze domace meliri su naprd, lebo tiez mi to tam nejak divno stieklo a moj nazor je ze cez ciapku nie su az take pekne ako cez alobal..

tehulka4
12. júl 2009

no a samozrejme aj strihanie a vselijake tie kury a masky na vlasy.. 😉

anesim
12. júl 2009

Ja som tam bola nedávno a za strihanie a melír som tam nechala tuším 28 €, ale som spokojná, chodí tam aj dosť mojich kolegýň, naozaj sa treba objednať dosť popredu, možno doobeda má toho menej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre