Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
27. okt 2006

saska to sa rychlo na modrom konikovi nalepi to je tu potvrdene 🙂

mitinka
27. okt 2006

mel aj mne vsetci hovorili v tehotenstve ze som opeknela a je to doteraz

mitinka
27. okt 2006

baby viete ako mi je smutno ze nemam aj ja 3d 😔

palvinka
27. okt 2006

mitinka tak pri druhom naň pôjdeš 😀

mitinka
27. okt 2006

ja uz totizto druhy nechystam a za tym stojim vies tak to mi je zas velmi luto ☹

palvinka
27. okt 2006

nikdy nehovor nikdy 😀 . Síce ešte neviem aký je pôrod, ale ja by som chcela aspoň dve deti 🙂 .

mitinka
27. okt 2006

babynec nedame stretko v trnave??hm??na chvilu vypnut aj s detickami aj tehulky hm??

kala
27. okt 2006

babulky nechcete niekto kúpiť tieto veci čo máme v albume? keďže ste z trnavy aj cena by sa dala dohodnúť
mitinka ja by som súhlasila so stretkom

mitinka
27. okt 2006

kala staci iba povedat kedy a kde 😀 zajtra pozrem aj tvoje vecicky musim dat malu spinkat cmuk

melory
autor
28. okt 2006

kala kolko stal ten tvoj stroj na cvicenie ako novy? a aku dobu ho uz mas doma?

mitinka
28. okt 2006

kala zaco das tu sietkovu priehradku??kolko ma??

melory
autor
29. okt 2006

halo halo hlada sa kala 🙂 🙂 🙂

kala
29. okt 2006

melory stál 6500 sk len mám problémy s kolenom tak cvičiť nemôžem a mám ho cez 2 roky
mitinka dala by som ju za 1300 sk je ako nová v super stave aj dobre skladateľná

melory
autor
29. okt 2006

kala dohodnem sa s manzelom, ale uzrite by som ho potrebovala. lebo dost priberam.

kala
29. okt 2006

ok mel daj vedieť ja by som si ho nechala ale hrozí mi operácia kolena a tak nemôžem cvičiť

melory
autor
29. okt 2006

kala ty si chudla na tom stroji po porode?

kala
29. okt 2006

ja som na nom aj schudla a určite schudneš aj ty a ešte sa aj pekne formuje zadok a nohy

melory
autor
29. okt 2006

prave tie partie ma teraz zasiahli najviac, ked byvas v tt? ja pri tesku a idem na prednadrazie. si my znama...odkial sa pozname?

kala
29. okt 2006

neviem odkial ja mam z Trnavy manžela a pracovala som tam a chvílu sme tam bývali ako sa voláš normalne?pri tesku mam kamarátku má 3 ročného chlapca (MIŠIKOVÁ )+

melory
autor
29. okt 2006

pisem IP - internu postu

melory
autor
29. okt 2006

inac ja baby ani tak nepoznam moc po priezvisku skor po mene a ake dieta k nej patri 🙂

barunka
29. okt 2006

ahojte, prepáčte že sa vám tu miešam do debaty, ale neviete mi dať nejaké www stránky obchodov, čo máte v trnave??? nejaké obchodné centrá alebo také niečo??? ďakujem. (aby sme tam potom aj trafili 🙂 )

melory
autor
29. okt 2006

tu sa nesmu davat reklamy na obchody usim tak do IP.

melory
autor
29. okt 2006

barunka v trnave sa celkovo super nakupuje. 😀

barunka
30. okt 2006

melory, ďakujem...
chceme sa ísť mrknúť, vraj máte super detské obchody a tak...

palvinka
30. okt 2006

ahojte Trnavčanky 🙂 , dnes žiadna debata???

mitinka
31. okt 2006

haloooooooooooooo babynec kde ste kto??zamrzli v tej zime pocitace ze? 😀 😕

melory
autor
31. okt 2006

mne sa tiez zda, ze trnava do teho maju len chlapy na futbale! kedy to tu ozije? asi po dusickach 🙂

mitinka
2. nov 2006

babynec ved nejak klesame na dno co je ani dnes ziadna debata??? ☹

braniska
2. nov 2006

ja by som sa aj zapojila do debaty, ale casu je malo.....nic nestiham - vela roboty (ved uz len necely mesiac v praci), prerabka bytu a to este nemam nic kupene pre malinku !!!! ☹ Dufam, ze od 1.12. budem sa uz konecne sustredit len na kupovanie vsetk&ch potrebnych veci a teda aj zajst na internet a podebatit.....
inak ten obchod na kapitulskej je vraj najlepsi (tiez som to pocula), urcite sa tam pojdem pozriet......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre