Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zanetuska
23. apr 2009

tak vy uz mate vsetky langose za sebou, zajtra cakaju nas...... 😀 ale dame ich urobit babke......tie jej chutia lepsie, nie preto ze moje su zle len ked niekto druhy navari to chuti lepsie

vladkaz1
23. apr 2009

juuuj keby som si to mohla povedat aj ja 😀 Zanetka nenavari aj mne? Co som rano varila je uz zjedene 😅

basado
23. apr 2009

vladka tipovala som ti30- 32. . ja som dneska varila maso na štave s tarhonou, ale asi budem musiet vyvarit aj cestoviny

bubadlo27
23. apr 2009

ahojte,
ja som akurat dopiekla kolac 😝
na zajtra nemam navarene nic, len zemiaky tak malej nieco vymyslim 😀
vladka, ja ked navarim tak tiez to muz zje hned v ten den, ale kedze cez den ja nestiham varit, tak som obetovala vecer v nedelu a navarim aj tri jedla a s vacsy uskladnim v chladnicke a mam aspon s tym pokoj 😀
rozmyslam ci neurobim palacinky 😝

basado
23. apr 2009

bubadlo aj ja som nad nimi rozmyšlala že ich spravím,len pre chlapov je to taky zakusok. jedna znama mi hovorila, že ich robieva zo zlatym klasom , tak ich vyskušam tak ake budu 🙂

gabuliik
23. apr 2009

No čaute.Ste sa rozpísali ... 😀
Ja pri dvoch štuploch stíham tiež o držku.Ale dnes tiež stávkujem a neupratujem 😎 .Mangel totiž príde až okolo 21,tak som si povedala,že nebudem nič robiť.Uspala som drobcov,spratala hračky a šup sem. 😀
Inak,zajtra varím francúzske zemiaky. 😉

macka7
23. apr 2009

ahojte tak ja zajtra busem robit palacinky, lebo zajtra sa mi vrati moja Nastenka z nekonecne dlhej skoly v prirode uz sa jej neviem dockat kazdy vecer si poplacem za nou strasne mi chyba 😢

basado
23. apr 2009

macka ona chodí na 7 zš?

basado
23. apr 2009

tam chodí sestrina mala, tiež bola škole v prírode

vladkaz1
23. apr 2009

Ahojte ze 32 no teda 😀 😀 , sa prave rozmrazujem jaternice, ale mam len 3 tak to je pre muza na obed , uz musim ist zajtra na mlieko do bille, je za 8 sk a spravit vacsi nakup vizivu a tak....
No ja rozmyslam ze spravim aj cestovinku s omackou ,robim taku chili s fazulou parkami a je to zachvilu.
Inak ze stavkujem s upratovanim , hahaha 😀 😀 😀 prave som dodrhla byt 😝 ale som sa nudila mala spala je mimoriadne zla s tych zubov to je normalne cert a anielskou tvarou 😅 😵
Vcera som sa tu tak nahnevala v jednej teme, som im tam normal vynadala a to robim dost malo... 😅

macka7
23. apr 2009

na uceneho tovarisstva tusim to je 7 🙂

macka7
23. apr 2009

vladi co ta tak vytocilo?

gabuliik
23. apr 2009

Macka,presne to som sa chcela spýtať aj ja? 😀 Tak čo to bolo ....?

vladkaz1
23. apr 2009

tema v tehotenstvo, 35 tyzden nahmatate si hlavicku, precitaj si to ale cele, lebo akoze tie debaty no zbohom neni tam toho moc 😉 Ale mozno budete mat iny nazor ako ja 😀

vladkaz1
23. apr 2009

inak pridala som do albumu par novych foto xi kto chcete mrknite idem pokukat tych vase deturence 😀

vladkaz1
23. apr 2009

Jeeeezis baby vsetky mate take nadherne deticky posielam im tisic boskov 😵 😵 😵

macka7
23. apr 2009

vladka som to citala no niektore tie baby fakt len hladaju temy v ktorych by sa mohli vyburit 😠

aj ty mas pekne dievcatko 🙂

gabuliik
23. apr 2009

Som to čítala aj ja. Presne súhlasím s tvojim názorom..... Idem mrknúť tie fotky. 🙂

gabuliik
23. apr 2009

Krásne dievčatko.Fakt.Asi po mame,že? 🙂

stankatt
23. apr 2009

ahojte 😉 tak idem kuknut aj ja tu temu....
Vladi pekne fotecky... deticky su krasne- hlavne ked spinkajuuuuu 😀
Dnes sa mala tolko krat buchla.... Rat sa prekotila, ked sedela, 2x vypadla z tej vanicky od kocika ( mam ju nastastie postavenu na zemi- namiesto ohradky), a raz si buchla hlavu o spodok kresla....

vladkaz1
23. apr 2009

dakujeme, no aj Lucka je sidielko ,ale musim ju pochvalit lebo sa jej rozvazuje jazycok.. 😀
Stanka a nestalo sa jej nic?

stankatt
23. apr 2009

Vladi nie.... trochu placu a bolo, ona sa viac zlakla 😒 , ale zeby sa nejak poucila..... za 5min uz vymyslala zas....

gabuliik
23. apr 2009

Stanka,z toho si nič nerob.My padáme furt.A pokaždé na hlavičku ☹ .No a jemu nič neni.Pripadá mi to ako keby plakal niekedy aj naschvál.Lebo ked ho zoberem na ruky ,tak ostane ticho a usmieva sa. 😀

vladkaz1
23. apr 2009

😀 😀 Stanka no to su deticky aj Lucka to robi, idem odpocivat pa babule 😀

stankatt
23. apr 2009

vladi cao

stankatt
23. apr 2009

Gabi, ked den BLBEC, tak cely 😝 😝 😝 😝
Aaaaale zajtra bude lepsie- dufam 😀 😀 😀 😝

bershka
23. apr 2009

stanka. seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerus

bershka
23. apr 2009

stanka: no nič si z toho nerob. ja som včera drbla so sárkou so schodov 😢

stankatt
23. apr 2009

ale bershi nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaar, uz si zabydlena? 😎 Sak ocumujem sewcky mamicky po meste, ci ta nejak nespoznam...

ka3n
23. apr 2009

ahojcek..poznate niektora z TT mamicku Tanu? ona ma malu Kristinku, kt. sa narodila 10.augusta a byva na Družbe?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre