Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

basado
2. máj 2009

kde ste kto......... ☹

gabuliik
2. máj 2009

Čaute.Basado dík za tip.Pozerala som to tam.
My sme boli dnes gratulovať synovcovi k 18tke 😕 🙂 .2,5 roka som nič nepila,lebo som nemohla ale ani mi to tiež nejako nebere ako Vladke,no a dnes do mna nalial švagor 3 striky 😀 .Ale len také malé,bo mi to fakt nechutí 😝

basado
2. máj 2009

mne to tiež nechutí ale len 1-2 som si dala 😀 to možem, potom mi je z toho zle 😝

vladkaz1
2. máj 2009

ja ani nekostujem, naco .. 😀 radsej si dam cokoladu alebo chlebicek hmmm mnam zasa som hladna sakra, kupila som si dnes tu vlarku v kauflande ale taku kauflandacku znacku mna je to dobre tak drzte palce nejem chleba rosky , dufam ze to dodrzim, ale dala by som si cesnakovy drezing na to ,mam v ladnicke smotanu tusim si idem spravit to mozem nie? 😅

basado
2. máj 2009

no už by som si asi nedavalaaaaaaaa 😀

vladkaz1
2. máj 2009

😀 😀 😀 juj mam chut ale nedam si to ja cely den nemusim jest ale vecer som pazrava 😅 😖 asi len samotnu vlarku co? too radsej nebudem jest nic 😝

vladkaz1
2. máj 2009

kde ste strasne vam to trva nemam s kym kecat ,,, 😀 😀 😀

basado
2. máj 2009

no šak sme tuuuuuuuuuuuuuuu

vladkaz1
2. máj 2009

😀 sak mi nikto neodpovedal, juj co mam robit tak sa nudim ... muz kuka hokej mala spi a ja neviem co zo sebou

basado
2. máj 2009

oki šak by sme mali ist spinkat 😀 😔
zajtra budem varit kuriatko na kapuste, mnam už a tešííííííím 😝

lyongirl
2. máj 2009

čafte, ja som požrala pred chvíľou tóóóľko čokolády 😀
Ináč kukám super film no JOJke - Zberateľ kostí a idem ho dokukať, kým ešte vládzem. Som zvedavá, čo budeme mať za noc, lebo Riško si myslí, že je noc už od 17tej, akurát som ho o 20:30 zobudila, okúpala a dala napapať a spí nanovo, normálne nechápem, ale to asi preto, že celý deň spal len hodinu a to tiež 2x po pol hodke...
MM zaspal s Alexom asi tiež....to im je, všetci chlapi si spia...

vladkaz1
2. máj 2009

😀 😀 Domi , no sak mas asopn klud... Aj mala bola uz zla dala som ju do postielky a dadaj a spala 😅
Musim ju pochvalit dnes 3 X cikala do serblika a raz sama od seba ze chce ist cikat tak sa tesim....

basado
3. máj 2009

čaute my sme boli dneska vonku, bolo super
vladka mala je šikulka, moj maly sa začal pytat ked už mal po 2 r 😀

stankatt
3. máj 2009

ahojte, tak pocko dnes super 🙂
tak ja si dnes dam vinecko 🙂

lyongirl
3. máj 2009

baby idem sa opýtať, zdá sa vám blbé, ak sa tak malé bábo ako je náš Riško vozí v šporťáku? Ak sa dá dať úplne do lahu a zakryje sa nánožníkom? V zime to je iné, ale už je teplo. Čo vy na to...?

lyongirl
3. máj 2009

no kde ste kto?

bubadlo27
3. máj 2009

domi, ja si myslim ze je to uplne jedno, ci ho udes vozit vo vanicke, alebo v sportaku, hlavne teraz ked je uz teplo 😉
maly bude aj tak len lezat a urcite ho zakryjes aj dekou, alebo niecim, ja som presne kvoli tomuto zhanala nejaku vlozku do kocika, aby mi maly nelezal hned na to potahu 😉
ale my sme uz vacsi 😉 a ked bola tera taka kosa, co fukal vietor, som ho supla lem do fusaku a bolo 😉

lyongirl
3. máj 2009

už som išla vypnúť PC, ale reku ešte mrknem 😉
bub a ty už malého vozíš v šporťáku? A akú vložku si dala? Teraz pozerám, že Maťko už má 7 mesiačikov, fúúú to ale letí, normálne nechápem 😀
Mne sa to zdá blbé na ten šporťák, ale keď mám vaničku, tak sa mi nedá voziť Alex na skejte. Pôvodne som chcela iný kočík, ale to je blbosť vrážať ďalšie prachy do kočíka, hlavne ak sa mi páči taký drahý ako PP GT3. A na náš je toľko inzerátov za babku, že sa mi neoplatí predať. Mám ešte aj objednanú šatku, takže posledne sme vyhodili toľko prachov, čo pri Alexovi vôbec...ten nemal ani šatku, ani polohovacie lehátko a kopu ďalších vecí, čo Riško má.

bubadlo27
3. máj 2009

domi, ja som ho hodila 😀 do sportaku asi od marca, sice by sa este zmestil do vanicky, bolo super ze bola aj polohovatelna, takze mohol aj sediet a kukat sa, ale uz mi bol na vlacenie tazky on samotny a nieto este s vanickou. Dotoho este aj na malu musim davat pozor aby sa nezrypala so schodov 😉
Ja mam totiz ten dvojickovsky kocik v pivnici, lebo sa mi neznesti dovytahu ☹

tak teraz ho sice vlacim na rukach, plus vak s nevyhnutnymi vecami a este k tomu aj malu,a le uz som si zvykla a obcas zoberiem len klasicky sportak a potom nemam vobec problem

o tom kociku som citala, mne pride straaasne velky a tazky, ale inak sa mi paci

a vlozku som kukala v sani pod poliklinikou, ma taku klasicku Emitex , hlavne aby tam boli diery na popruhy, ale len v jednej farbe a to v bielej a to by som nic nerobila len furt prala 😀

lyongirl
3. máj 2009

no, ty kým ich naložíš do kočára máš čo robiť...

Mne sa šporťák nedá dať úplne do lahu, je tam mierny uhol, nie veľlý, ale predsa to nie je rovina, tak rozmýšlam, čím to vypodložím. A to PP neviem koľko váži, ale náš kočík má 12 alebo 15kg, takže to je tiež obor,ale nenosím ho, iba ho skladám do auta a vanička je veru uf a s malým ani nehovorím, to samotná konštrukcia je lahšia.

No idem hajať, lebo ledva pozerám, nie som nočný vták 😀 . Alex na mňa ešte pred chvíľou kričal, že už mám ísť spať... 😅 , Rišo pri ňom zaspal skôr ako on 😀 .

Dobrú nocku 😉

vladkaz1
4. máj 2009

Domi vcera som ti poslala taky dlhy prispevok a on tu nieje, ma porazi uz sa mi to nechce od znova... ale keby si dala to tvojho sportaku prenosnu tasku alebo nejke vystuzenie? Mne sa to nezda blbe , asi mi troska vadi take malicke babko priputane tymi popruhami.... no neviem ci nepotrebuje svoj priestor a tak...

vladkaz1
4. máj 2009

a kde ste???? mala mi spi uz dlho varim este polievku uz som aj oprala ten potah na novom kociku aj to tala do kopy no povem vam bola to fuska..

stankatt
4. máj 2009

cau Vladi 🙂 , dala som krpca spat, snad bude aspon 30min 🙂 , doobeda spala 1,5 hod 🙂

zanetuska
4. máj 2009

Alex dnes po dlhej dobe spal 2,5 hodiny a terarz spi zase asi je potom vsetkom vystaveni strasne si sucha oci asi od toho vetra aj mal vcera okolo ociek opuchnute a ja vypekam torty a zakusky, mam na sobotu velku objednavku a na zajtra 2

vladkaz1
4. máj 2009

Zani mnam ty pecies? ja nemozem mam dietu ale dala by som si taku samrholu 😀 ja furt snivam len o tom jedle 😀 😀 😀 mala sa zobudila hned ako som napisala prispevok tak som musela ficat , teraz dosiel MM z prace vcera som robila zasa langose na dnes no skoro ich zozral ostali tam asi č a to som ich spravila 15 som nevedela co varit , dnes budem vecer robit ryzu s nejakym masom... 😖 neviem co varit

zanetuska
4. máj 2009

ano vypekam....aj ja by som mala zhodit velmi vela, ale kym kojim tak to neriesim...ale aspon 3 kila do soboty, ideme na 80 muzovej babke a gate su trochu pritesne...my sme dnes poziedali odsoboty a nedelea zajtra urobim kuraci paprikas zase na 2 dni 😵

tehulka4
4. máj 2009

caute maminky...musime sa pochvalit..od dnesneho dna mame prve 2 zubky na spodu a predne...ale mam taky pocit, ze to ao vyvadza znamena dalsie 2 zubky do 3 dni...no uvidime...ale musim povwedat ze ma riadne prekvapili...necakala som ze tie mrchy tak rychlo vyjdu..sice tlacili sa nam uz asi od 2 a pol mesiaca ale tak mame to uzz trochu za sebou..a v sobotu som si objednala ten golfac inglesina zippy...tak uz sa neviem dockat kwedy pride.. 😉

zanetuska
4. máj 2009

gratulujem k prvym zubkom......aj ja mam kocik inglesinu a som s nim spokojna 😉

ka3n
4. máj 2009

Zanetka ahojcek..ako sa mate? maly ma uz zubky? Matusko ma uz dva dolne asi mesiac, sedi uz pevne a strasne sa berie na nohy, robi kroky,..no akokeby uz chodil. 🙂)

lyongirl
4. máj 2009

čafte, ja idem hľadať inšpiráciu čo variť na zajtra....popíšem viac večer, teraz nie je času 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre