Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
27. jún 2009

jaj cafte akurat sme prisli z bille no mo sa prekonava vie ze prepiskol tak sa snazi ale chvalit ho nebudem ma byt taky stale .. no a mala je urevana no hruza... len by sladke chcela jej nedovolime na vecer iba malekedy lebo nechce spat potom len snori...

stankatt
27. jún 2009

cafte, dnes sme mali firemny den vo Vlckovciach... sak neprsalo jak trtnute? sme isli domo 😠 😠 😠 😠 😠 jaaaaaaaaaaaaaaj jak nam mohlo byt dobre.... snad za rok 😉

stankatt
27. jún 2009

de steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee??????????????????????????? moja este nespi, rehoce sa jak blazen 😎 a hra sa s mm.... dnes je to na dlho 😝 a ja umiram na krize.....

tehulka4
27. jún 2009

no zeny, dnmes je to na dlho a hlavne na nervy aj u nas.tiez sa mlady rehoce ako keby bolo prave poludnie a pritom sme o 8 isli od nasich a uz mi v aute zaspaval..

basado
27. jún 2009

no dneska sme boli u našich.
ked maly vstal tak bol zly až až 😠 😠
segra hovorila že aj jej male su zle, no možno z toho počasia. proste na nervy, ked tie detska nejdu von 😨

basado
27. jún 2009

my sme mali navštevu do 9 , maly zaspali 9.10 😵

basado
27. jún 2009

zdravym krtko. 😵
už si tu dlho nebola, ja viem ani čas neni na to

basado
27. jún 2009

no asi si tu budem písat sama tak si idem lahnut 😔 😵
dobruuuuu 😔 😔 nocku

anesim
28. jún 2009

Neviete o koľkej otvárajú Naj park cez týždeň a kedy cez víkend?

vladkaz1
28. jún 2009

ja neviem aj ked byvam skoro oproti 😀

jevel
28. jún 2009

naypark - to je to v ŽOS-ke?
ak áno , tak viem , že cez prac. deň otvárajú o 15:00, alebo 14:30. ale skôr o tej 15 :00. cez víkend sa mi marí okolo 10:00.
Viem, lebo sme sa tam s kamoškou vybrali cez prac. deň doobeda a mali zatvorené 😅

jevel
28. jún 2009

basado - tak v škôlke mal Aďko rozlúčkovú opekačku?? my sme išli vtedy z mesta a môj Aďo tam bol mrknúť cez plot, že čo to tam je.

vladkaz1
28. jún 2009

Ano rpi zoske 🙂 aj mne sa zda ze az po obede vstupnee tusim 15 sk

jevel
28. jún 2009

vstupné netuším aké je. my sme tam boli pár-krát s tatom, ale ked sme nemali malú. mám v živej pamati, ako boli na autíčkach a som mužovi hovorila, nech ho poriadne drží a karuje, lebo nabúrajú. a o sekundu narazili a malý si rozbil pusu. 🙄 .

vladkaz1
28. jún 2009

☹ booze chuda male nasa mala susinka prave vyrevuje nahovaram MM nech ideme malovat otvoril vinko z talinska origos ze ci si nedame musim ho navnadit na malovku hihi aj ked nepijem tusim si dam strika

jevel
28. jún 2009

kašli na malovku - daj si strik. 🙂 . poobede vymalujete

anesim
28. jún 2009

Viem, že cez týždeň minulé prázdniny otvárali o 10, ale neviem ako je to cez víkend 😉 A dnes sa aj tak nedá nikam ísť 😝

vladkaz1
28. jún 2009

no stoji na drese.. dam si 😀

basado
28. jún 2009

vladka aj ja si dam. 😀 😀 😀
ale iba maly 😅

basado
28. jún 2009

ahoj jevel ano mali sme opekačku. bolo super 😵

tehulka4
28. jún 2009

vladi, a kto stal na tom drese? vinko ci mangel? 😀

vladkaz1
28. jún 2009

vinko nejak mi nechuti je ine nez nase .. tak som si len cucla ale mozno aj preto nechuti ze nepijem ale sampano lubim 😀

vladkaz1
28. jún 2009

kde ste?????? 😀 😀

basado
28. jún 2009

tu sme

vladkaz1
28. jún 2009

kde tu ? tu na obrazovke?

gabuliik
28. jún 2009

Čaute.Mne dnes deti odkvacli už o pol siedmej 😕 .Uvidím čo bude ráno. Andrejko bol od rána hrozne zlý,uplakaný a spal za celý den hodinku 😠 .
Vladka,omalované alebo strik? 😀

vladkaz1
28. jún 2009

😉 ani strik ani omalovane 😀 nechutilo mi a nechcelo sa nam 😝

gabuliik
28. jún 2009

Kde ste kto?

gabuliik
28. jún 2009

Baby ,potrebujem poradiť.Chcem sa zaregistrovať na facebooku a nejde mi to.Totálne nič mi to nechce napísať.Klavesnicu mám v poho,šak sem mi písať ide.

vladkaz1
28. jún 2009

ja neviem radit nemam to 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre