Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
6. aug 2009

Ďakujem Vladka aj nabudúce

vladkaz1
6. aug 2009

no bab ytu sa preberaju eurase tak ja chcem tak isto nech ich mam v kvetinaci miesto kvetiny idem na nakup dryhy odtrni si 20 E 😀 to by bolo

marcelkatt
6. aug 2009

Nechcem kofolu ani vidieť!!! 3x za sebou ma prehnalo...

vladkaz1
6. aug 2009

no moja sorac ale nabuduce si daj dzusik ☹ mne padla dobre
Bubi sme ti kyvali do okna sme sa boli prejst 😀

marcelkatt
6. aug 2009

Moje čo sa ospravedlňuješ, niekedy mi to problém nerobí.... asi mi bola studená

vladkaz1
6. aug 2009

😉 jaj nic sa mi nechce vylozim nohy a dam si colu hahaha 😀 mame tichu domacnost ja som ti hovorila ze je este ofucany 😀 😝 a ze Robko mlel do kola ..... a ja ze ho to bavi pocuvat no neviem mal mu povedat nie? ze nieco bavilo ale nieco nie ..

vladkaz1
6. aug 2009

tak musim dobru 🙂

marcelkatt
6. aug 2009

Dobrúúúúúúú nooooc aj Lucke do sníčkov pusinku

bubadlo27
6. aug 2009

dobru, a ked ste kyvali, ste ma videli? alebo len tak, ze sa vam xcelo 😀

lyz, veru mala by si, ja mam uz 8, teda 7 jednu som uz nezachranila,neviem co sa jej stalo, ale bola taka slaba od zaciatku ☹ , kvitnu mi teraz 2, a dalsie sa chystaju 🙂

marcelkatt
6. aug 2009

Sme si na Teba spomeenuli Bubi, nevideli sme, len tak reku... 😉

bubadlo27
6. aug 2009

to je ake pekne od vas 🙂 🙂
dakujem 🙂

vladkaz1
6. aug 2009

nemas za co my ta s macku stale spominame 😵 😵 sa musis zastavit niekedy

bubadlo27
6. aug 2009

a ty este nespis 😀
ja uz sa chystam pol hodinu, ale nejako sa mi nechce, lebo potom bude rychlo rano a zas sa budem nahanat s detmi, tak takto si aspon vychutnavam klud a cukriky 😝 😀

marcelkatt
6. aug 2009

ja dnes nezaspím asi... som spala do 18.30 od pol 4tej

marcelkatt
7. aug 2009

Ahojte, dnes tu nik nebol??? Teda.... No ja vám napíšem až v pondelok zrejme, ideme dnes do Prievidze k dedkovi, ideme sa svadbiť 🙂 sme pozvaní a tak uvidím aký bude malý... pekný víkendík vám všetkým. Inak Bubi, dnes zas bola havárka pred Tebou kúsok od križovatky...

lyongirl
7. aug 2009

čaute, kde ste všetkýýý
ja len na skok, idem makať - robiť papať, kúpať atď..., veď to poznáte

vladkaz1
7. aug 2009

ahojte ja nemam cas lebo som prisla este len z mesta a obchodu bola som kupovat dar mame na 50 tku porarilo sa aj segra si kupila nadherne saty v lifeline ...
No a idem varit zajtra cestujeme...
Macka nech vam to svadbovanie co najlepsie dopadne aj ked sa vam moc nechcelo tak sa budete dobre bavit..
packo baby idem varit plnene rezne aby bolo na cestu aj kuracie aj bravcove ..

stankatt
7. aug 2009

cafte, ako? mna dnes mm vyhana, tak tu asi moc toho nepopisem 😝

krtko.
7. aug 2009

vladi,ide na dovcu?

gabuliik
7. aug 2009

Čaute.Včera som tu nebola,tak Stanka prajeme Monike dodatočne všetko naj.... 🙂
Vladka kam cestuješ?

My zajtra oslavujeme ten 1 rôčik:.....

macka7
7. aug 2009

gabi vsetko najanaj malinkemu 😉

gabuliik
7. aug 2009

Ďakujeme...... 🙂

stankatt
7. aug 2009

Gabi peknu oslavu 🙂

stankatt
7. aug 2009

Maci tak ako soferka? som citala na FB 🙂

vladkaz1
7. aug 2009

Ahojte nejdeme na dovolenku len na predlzeny vikend nech si troska odpocinieme net budem mat takze pohoda 😀

marcelkatt
7. aug 2009

ahojte, my sme uz u dedka, Erik uz spinka, on tu vzdy velmi dobre spava, asi preto, ze aj ja sa tu citim stale doma. VLADKA dakujem za prianie, inak pochvalila ma nikis s katkou zato,ako si ma krasne namalovala. Uzite si aj vy vikendik, pozdrav Lucku a Borisa. PAPA a DOBRU NOCKU aj ostatnym maminkam.

vladkaz1
7. aug 2009

Jeee maci no dost ze si sa ukazala super ze si sa pacila som rada ale kym ste isli tak si musela byt aj rozmalovana .. 😀 😀 no my zajtra rano ficime nemozeme spat len mala spi predstav si dnes vonku ziadna nehoda napisem ti pikosky na skype co nove ...tak sa zajtra v plnom prude zabavajte .. a aj si nieco najlej mojko nie ze budes na sucho 😀 😀
gabi s celeho srdca gratulujme Andrejkovi nech vam robi radost dalsich x rocikov 😵 😵 😵

kukona1
8. aug 2009

baby neviete čo by pomohlo mojej malej...už týžden má hnačku a krče v brušku..dávam jej živočíšne uhlie,skúšali sme aj smektu...to mi pripadá jak sadra 😀 malá to vobec nechce...na pohotovost sa nám ,,neoplatí,,íst lebo som sa s jednou pani v lekárni ráno bavila,ona má ten istý problém so 4 ročným synom,včera boli na pohotovosti,bolo tam vela ludí s rovnakým problémom a že je nejaký vírus..
inak sme skúšali aj ,,dofilus,,ale to jej nejako nezabralo,lebo to musí užívat 3-4 mesiace ,to nám pred 2 týždnami odporučili na pohotovosti..ale hnačku to nazastaví...

anesim
8. aug 2009

Dať smectu, ale niekoľkokrát za deň, aspoň 3 balíky, ja ju malej dávam do trošičky vody - asi polovičku z poldecového pohárika, a dávam jej to lyžičkou, síce je to niekedy boj , ale dá si povedať, že ináč by išla do nemocnice, alebo ja si dávam endiex - sú to také tobolky, ktoré sa dajú vysypať, tak možno by pomohlo to 😉 a určite keď má už tak dlho hnačku, dávať kulíška, je proti dehydratácii

basado
8. aug 2009

kukona mala by si jej dat dietu, žiedne mliečne vyrobky jogurty, mlieko a pod. uvar jej ryžu, zemiaky ale mala by to jest tiež suche, 🙂 mohla si ist s nou k dr, ked si vedela že to ma už dlhšie, určite by jej spravili vyter, alebo sa skus opytat v lekarni tam ti určite poradia 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre