Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zanetuska
29. jan 2009

daj vediet ak osa ti to nakoniec podarilo..... 😉

macka7
29. jan 2009

ahojte uz som dnes odniesla cikanicu hurrrra.Zohriala som tanier a asi pol hodinu tam sedela a cakali sme potom uz ju to nebavilo tak spustila plac a pri tom sa aj pocurala.Super 😀

gabuliik
29. jan 2009

Macka,tak to gratulujem. Ja som to mala pri malej jednoduché. Vždy,ked som ju rozbalila,tak cikala. No uvidím čo ma čaká s Andrejkom 😅

petusaaa
30. jan 2009

ahojte, chcela by som s malym zacat plavat. a na vyber mam 3 moznosti. trnava, hlohovec, bohunice. co mi odporucate?dakujem 🙂

macka 😀

anesim
31. jan 2009

My sme chodil tu v Trnave abolo super, chodili sme raz za týždeň a boli sme na 4 alebo 5 kurzoch 🙂 Malej sa veľmi páčilo, skupinky po 5 detí - boli už staršie od 2rokov, malej sa veľmi páčilo, inštruktorky veľmi dobré, trénovali ( a možno ešte aj trénujú ) aj plavcov, bazén síce menší, ale pre deti to myslím stačilo a voda čistučká s nejakou úpravou, že mala slanšiu chuť, ale v očiach neštípala, po kúpaní sauna a potom kto chcel tak dieťatku dali masáža po kúpaní ešte sa pohrali, najedli, aby trošku vychladl. No myslím,že teraz sa dá až od 6 mesiacov 🙂

stankatt
31. jan 2009

Ahojte 🙂 🙂

zanetuska
31. jan 2009

anesim a kolko stoji prosim ta taky kurz, chodili ste na Kopanku?

stankatt
31. jan 2009

zanetuska taky kurz pre babatka je aj kvapocka, ale stoji 2500 Sk.... www.kvapocka.sk

gabuliik
31. jan 2009

Čau Stanka! Ako ? My nie moc dobre. Už druhú noc nespím. Každú hodinu sme hore. Dnes som myslela,že ani nezaspia. Štupli jedni. 😠

stankatt
31. jan 2009

zanet nie kvapocka ale kvapka 😉
idem hajat, Gabi zajtra napisem pa 🙂

stankatt
1. feb 2009

Gabi sak aj my sme sa nejak pokazili 😠 Ale nejak to vydrzime, hlavne ze sme zdravi 😉 😉 😉 Asi uz vyskusam aj ja behak... Dnes nas milacik vylial tatinkovi celu kavu.... v sekunde zhodila salku zo stola, kokos binec jak das... Uz treba davat na nu velky pozor, zacina moc vymyslat 🙂 A ten spanok... no hruuuuuuuuza. 😝

belanka
2. feb 2009

ak sa môžem pridať,tak o spánku viem svoje.moja dcérka sa takmer do 2 rokov budila minimálne 3x za noc.začala ako tak spávať až v 3 rokoch,ale bežne sa mi ešte zobudí na pitie al.chce cikať...tak sa držte

gabuliik
2. feb 2009

ahoj Stanka. Len v skratke,lebo Andrej mi sedí na kolenách,nechce spať.Dnes tú mrkvu vyplúval,zajtra skúšam dalej. Uvidíme čo to povie. Strašne zle dnes spal cez den 😠

gabuliik
2. feb 2009

Tak,už sa mi ho podarilo uspať.Aj to s plačom ale čo už.
Inak, s tou kávou paráda. Mne zatial zhodil len flašku s čajom,ale je umelá tekže v poho. Ale zas má zálubu v tom,že sa dotrepe k odpadkovému košu a ked tam trčí čo i len najmenší kúsok z toha saklíka čo sa tam dáva,tak ho ťahá a ťahá,..... až prekotí koš a mám čo upratovať. 😠 Dnes som tam začala dávať stoličku. 😀

stankatt
2. feb 2009

caf Gabi, sak ta tu nejak nemozem chytit 🙂 vzdy sa nejak minieme 🙂 , my sme dnes spali cez obed 1,5 hod- aleluja, potom niekto treskol s dverami na vchode a bolo 😠 ale aspon nieco. Dnes rano o 5tej papala a o 6tej uz bola vyspana, ale ja nie. ako som jej isla dat dudel, vstala som z postele so zavretymi ocami.... a otvorila som ich ked som dobre narazila celom do dveri.... taka rana jak das.... To sa mi este nestalo.... origos rovno do dveri.... celovica jak das, keby ma niekto videl si povie ze som neni normalna 😀 😀 😀 😀 😀

macka7
2. feb 2009

stanka asi byvas v panelaku ako ja 🙂 ja nemam vacsie nervi ked konecne zaspi a nikto zacne vrtat

gabuliik
2. feb 2009

Sa stáva 😀 . Ja som mala skoro podobný prípad. Nie do dverí,ale do skrine. Čo už. 😀 😀 😀
Mííňame sa míname. Furt nemám akosi čas tu byť dlhšie.Ešte ma čaká žehlenie 😖 . Asi to nechám na zajtra 😉
Ozaj,dnes prvýkrát jedol v stoličke. Vôbec sa mu tam nepáčilo. Neviem čo už je to za dieťa. Nejaký fajnový...

stankatt
3. feb 2009

Gabi ani mojej sa v stolicke nepaci... 😒 A ja som prave dozehlila 😉 Zas bola mala cez noc 100x hore 😠 Odkedy papame prikrmy, je v noci tusim nejaka moc hladna. Papala o 22,00 2,45a a 4,30 😒 😒

mmona
3. feb 2009

dobre ranko všetkym prajem. Musim sa pochvalit konečne som mu včera nahmatala prvi zub už bolo načase.

stankatt
3. feb 2009

Mmoni gratulujeme k prvemu zubku 🙂 a my este nic..

mmona
3. feb 2009

dakujem, aj to pride.

petulienka
3. feb 2009

Baby ahojte,

chodite niektora do Materskeho centra na vodarni? chcela by som zacat s malym chodit len samej sa mi tam nechce... hladam nejake mamicky co chodia. Ako to tam bezi? Plati sa tam nieco a ako casto tam chodite?

gabuliik
3. feb 2009

Čaute. Tak dnes sme tej mrkvy zjedli dosť. Len s tým problémom,že ked mal plnú pusu,tak si kýchol. Si viete predstaviť ako to vyzeralo 😠 😀 . No a aby toho nebolo málo,tak to urobil 3x za sebou....
Zúbok nemáme ani mi,ale už by bolo načase,ved zajtra máme pol roka. Malý pokrok nastal v tom,že sa staviame na štyri.

macka7
3. feb 2009

babenky kolko vam drobci vypiju mliecka?

stankatt
3. feb 2009

jej Gabi nova fotka 😉 , a to kychanie mala robi vzdy zasadne s plnou pusou. Dnes za cely den spala 2hod- a aj to na 3x. Som grogy....
My mame pol roka v piatok 😉

stankatt
3. feb 2009

macka davam jej 180 a malokedy to vypije vsetko. ale v noci jej dam raz 150 a nadranom 180 a nema problem, spapala by aj mna 🙂

macka7
3. feb 2009

mne nechce pit mlieko v spanku vypije 170,ale cez den zarobim 150 a vypije od 50-120 ja to nechapem.

gabuliik
3. feb 2009

Macka,z toho si nič nerob. Ja teda ešte kojím + dokrmovanie z flaše,ale v noci vypije omnoho viac. Len sa mi nechce chodiť zarábať,tak vstávam častejšie a kojím. Cez den vypije odo mna+Bebu asi 90.Ked som bola marod,tak bol nutený piť v noci len z flaše a to mu muž dal 150 a mal málo. Takže tiež neviem čím to je.
Asi to tak je,že vnoci sú hladnejší 🙂

mmona
4. feb 2009

gabuliik Andrejkovi všetko naj 6 meciačikom. Moj mali cez den vipije 18O a vnoci 210.

stankatt
4. feb 2009

Gabo Andrejkovi vsetko naj naj naj 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre