Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zuzanky
7. jan 2011

@lenkahrehusova Ďakujem. Ja používam Roll on hmotu z tej stránky čo som sem dala a už mi to ide v pohode obaliť je lepšia ako marcipán taká tvárnejšia 🙂

katrin21
7. jan 2011

ahojte
baby, tak Blaško zubar ma zobral a vezme mi aj dceru 🙂 on bol predtym v Bohuniciach a som skoro odpadla , je to taky mlady chalan 😀 ale teda super dojem som mala...aj mi rontgen robil, aby skontroloval, ci niekde nemam skryte kazy a veru aj nasiel..celkove skóre tusim 6-7kazov, co som aj tusila, lebo moja predch. zubarka bola totalna lajdačka a zuby mi pri nej zacali uplne odchadzat.... no horor.. tak ma hned objednal na dva terminy, ze robi tak po 2kazy zvycajne, podla toho ale su.... a v piatok ma len protetiku, cize protezy, korunky... som spokojna, fakt super dojem som mala.
Teraz novych neberie, lebo ze mu pridelia nejaky obvod v TT, a este nevie ktory a ze potom vo februari sa uvidi, ze kolko bude moc t pribrat ludi, ci ten obvod bude moc velky, alebo nie..... 🙂
Tak este ten obvodny lekar mi zostava a gynekolog, ale ten ma cas.... 😉 obvodneho skusim cim skor vybavit..

katrin21
7. jan 2011

a k tortam, som sem asi davala moje dve jedine marcipanky z K2 co som robila, ale tak ked sa o tom bavite, tak dam este 🙂 pekavam od malicka a casto, ale marcipanove som robila len tieto dve tento ( vlastne uz minuly) rok 🙂

@kattkak a kde sidli? mozno pouvazujem 🙂

gabuliik
7. jan 2011

Ahojte.
Tak dnešný den za nami ... obrali sme stromček a MOnika s MMlom boli na nákupe.Ja s malým sme boli doma,lebo mal zas teplotu.Po sirupe znova ožil.Nechápem to ....
Zajtra ide MM do práce,tak budeme doobeda sami, poobede ak sa zas niečo nevyskytne pôjdeme niekde na vzduch ....
@katrin21 a kde to sídli ten Blaško ...ja už dlhšie uvažujem o zmene zubára , ten môj je otrasný ....

katrin21
7. jan 2011

sidli na Frantiskanskej 6, ale skus zaciatkom februara, teraz ta nevezme.. ja som ho mala vybaveneho cez znamych, aby ma zobral..... 😉

gabuliik
7. jan 2011

ved jasné,som to tu čítala ... tak uvidím ... možno ta budem ešte otravovať ,aby si mi dala na nho číslo ... 🙂

lenkahrehusova
7. jan 2011

@katrin21
aké krásne torty 🙂 Tá kvetinková je super 🙂

katrin21
7. jan 2011

dakujem 🙂 to bola moja prva...
A to auto bolo len tak z recesie pre priatela na narodky, lebo robi spediciu a pod.... 😉 moc sa ani nevydarilo, ale chutilo 😀

lucyso
7. jan 2011

@katrin21, krasne torticky🙂

kattkak
7. jan 2011

katrin21, dík za info o zubárovi, skúsim teda vo februári 😉
Dr. Mórová je na poliklinike.

zuzanky
7. jan 2011

@katrin21 Krásne sorty aj to auto sa podarilo teda mne osobne sa páči. Si proste profesionál. Ozaj neupečieš aj mne na narodky? Lebo ja si sama sebe nepečiem. 😀

katrin21
7. jan 2011

no, neviem, nie so profik, to bola nahoda, ze sa podarila....

gabuliik
9. jan 2011

Ahojte .....
Všetky víkendujete ....? 🙂

@marcelkatt, prajem krááásny dnešný krst malého Patrika ... 🙂

lucyso
9. jan 2011

Ahojte maminky.
dnes sme mali taky cudny den.... taky spavy:DDD..
Marcelka ako dopadol krst? ved co sa pytam, nie? iste dobre🙂.

gabuliik
10. jan 2011

Ahojte.
Tak my sme boli dnes u dr. ... Monika dostala v noci teplotu a hrooozný kašel.Tak sme pre istotu išli a dostala ATB, má zvačšené uzliny a zateká jej soplík.Teraz išla spať, má 38,2 ... pre istotu počúvala aj Andreja,ale tomu nič neni,tak len dúúfam,že to od nej nedostane ... Takže nás čaká další týžden strávený vnútri ☹

zuzanky
10. jan 2011

@gabuliik Monike želáme skoré uzdravenie Andrejko nech to nedostane 🙂

lucyso
11. jan 2011

Maminky máme prvý zúbok.. !!! 🙂 🙂 🙂 😅 😀

lenkahrehusova
11. jan 2011

@lucyso
super, gratulujem 🙂

gabuliik
11. jan 2011

@lucyso, gratulujeme ... konečne si sa dočkala ... 🙂 🙂 🙂

Ja mám dneska nervy v prdeli z malého.Je neskutočne zlý a nič nechce jesť.Už neviem ako na nho ... ale mám podozrenie ,že je to tým,že nemôžeme isť von.MM chodí z práce až o 16,30 čo je o ničom a dnes dokonca príde ešte neskôr,lebo som si vybrala novú pračku a ide ju omrknúť.

lucyso
11. jan 2011

ja mam dnes tiez na figu den. v noci sme skoro vobec nespali, som KO a na potovoru, dnes nechce Livia ani jest, stale je nervozna.. uz neviem ako ju mam zabavit.. katastrofa.

gabuliik
11. jan 2011

@lucyso, len ty máš ešte malé dieťa,tak to je normálne a možno je nervozna z toho zúbku ... je to ťažké .....
Len ten môj už má 2roky,tak by mohol mať viac rozumu ... ale asi chcem od neho vela,že? 😅
A ešte ma deptá toto počko ... ja chcem slnkooooooooo a teploooooooooooooooo ........

lucyso
11. jan 2011

@gabuliik aj ja chcem slnieckoooooooooooo.. taku peknucku jar.. stromy rozkvitnute, vsetko pekne zelene.. jaaaaaj...
uz nech to je.

gabuliik
11. jan 2011

no presne,jar by stačila aj mne .... leto príde potom ... 😀 Normálne ma z tohto počka chytajú depky.Keby bolo aspon nasnežené,že sa môžu deti sánkovať,ale nie toto ....

berus222
12. jan 2011

ahojte baby. neviete nahodou kedy je zapis do skolok v tt? ja viem, v kazdej je to inak, ale kedy to byva, na konci januara alebo vo februari? a plati to, ze ked dieta dosiahne v tom skolskom roku 3 roky, tak musi ist na zapis? a ako je to s tym, ked by som chcela dat maleho az od februara? staci sa s nimi dohodnut? dakujeeeeem

gabuliik
12. jan 2011

Ahojte.
@berus222 pokial sa nemýlim,tak zápis býva v marci,teda aspon tu u nás v Modranke,ale patríme pod mesto,tak si myslím,že aj v TT to tak bude.A ano je to tak,že ked dieta v školskom roku dosiahne 3roky a chceš ,aby išlo do škôlky,tak musí isť na zápis .A od februára 2012,že? Myslím,že sa s nimi bude dať dohodnúť ....

berus222
12. jan 2011

@gabuliik dakujem a mam ho dat zapisat aj ked bude mat 3 v maji a skolsky rok je len do konca juna?

gabuliik
12. jan 2011

@berus222 , no ak ho chceš dať do škôlky od toho februára 2012,tak ano.Ak ho chceš dať až od septembra 2012,tak ti stačí isť na zápis až na další rok.

gabuliik
12. jan 2011

Baby,choroba Monike totál ustupuje,už má len trocha kašel.Takže atb zabrali 100%. Kedže bolo a teda je vonku celkom fajn,tak som ich obidvoch zobrala aspon na pol hodku von na prechádzku.Dúfam,že im to neuškodí ... 😅

berus222
12. jan 2011

@gabuliik a este, co musia deti vediet ked nastupuju do skolky?

gabuliik
12. jan 2011

u nás bola len podmienka,že musia byť odplienkovaný a dokonca im do určitého času dovolili nosiť aj dudel 😀 .Teda naša nenosila,ale niektoré deti mali. No a nič iné.Jediné čo ešte musíš priniesť je potvrdenie od detskej lekárky ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre