Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
11. júl 2009

Maci daj si foto apon vsetci uvidia ako som ti fajn spravila obocko 😀 pockaj poslem ti na Azet co som ta fotila

marcelkatt
11. júl 2009

dobreee moja 🙂

marcelkatt
11. júl 2009

Tak idem na AZET

vladkaz1
11. júl 2009

mas to tam a sak vies skopci si to do pC alebo len uloz a daj si sem do pasu foto 😀

brinzulka
11. júl 2009

na aspon ste tam mlade rocniky...my v senci v tych 12poschodakoch..nacikane, nafajcene,,,generacia 50-60tnikov a ich pubertalnych deti...maly ma na balkone pieskovisko a kazdy druhy den nam tam pristane spak...susedia nad nami sa budia o 21hodine...ale ja som vytrapila tetu susedu...asi hniezdim a prala som od vcera 10praciek..museli mat radost..ako nam to nadskakuje....najsamlepsie, ked vetram a sused fajci a dnu samy cigart.puch...

marcelkatt
11. júl 2009
marcelkatt
11. júl 2009

To aj u nás ak niekto fajčí ide to dnu... a máme papierové steny, všetko počuť. Dám si Vladka, hned.

marcelkatt
11. júl 2009

Mám dač s okuškami, či bez???

vladkaz1
11. júl 2009

jaaaj maci nenahanam ta neboj aby si to zle nepochopila len som dnes od mojej ricinky malej asi chytila naladicku som jak z vajec hihi certich neposednych 😀
No a co bryndzul ked moze nad nami suseda klapat rezne o pol 11 vecer tak co??? ja este hucim ked som nasrata jak hovado a nech si myslia ma tu ohovaraju ze len vyhukujem je mi to jedno 😝

vladkaz1
11. júl 2009

macka jak chces 😉 ktora sa ti viacej paci taj taku ale aj bez si pekna 😵

brinzulka
11. júl 2009

😀 😀 to aj mna pocut obcas...a ked bude babenec...budu mat disco ineho razu 😉

marcelkatt
11. júl 2009

Vladka, pohodka. Vobec som si nič zle nevysvetlila. Viem, ako si to myslela... U nás susedia v noci o druhej domáce kino na plné pecky...

vladkaz1
11. júl 2009

Brindzul aspon omladnu nie pri vas 😵 dojdes niekedy s nami pokocikovat oki? no Macku uz poznas aj mna takze supitoo sa pojde na prechadzky 😀

vladkaz1
11. júl 2009

jaj baby mam taku pazravu by som zorala aj MM hihi nooo uz ma chce vyhodit od pC pomooooc nedajteeee maaaaa 😀 😀 😀 😀

marcelkatt
11. júl 2009

Boris, ešte ee... Nechaj nám tu Vladkuuuuu... Prosííím...

vladkaz1
11. júl 2009

sak uz mi to tu chce obsadit bojkotujem to tu ale 😅 ... idem na zachod tak sa sem strci no nic keby som neodpisala zamkol ma na hajzliku 😀 aby som nemala pristup na PC 😀 😀

marcelkatt
11. júl 2009

Čo budete zajtra robiť? My pojdeme hádam niekam s krpcom, asi do naj parku.

marcelkatt
11. júl 2009

Choď ho potešiť a možno on zaspí potom 😀 😀 😀

vladkaz1
11. júl 2009

no mohli by sme ist spolu kedy chces ist????? no sak skomra 😀 😀 😀 ale nechce sa mi hihihi vcera mu muselo staci ale keby to cital ma dorazi...

brinzulka
11. júl 2009

kto si da milku? kym nekojim este ladujem...posledne dni obzerstva

vladkaz1
11. júl 2009

jaaaj nespominaj milku od teba sme dali detom a ja som ju potom dozrala jajj som pazrava jak svinusa hihi len si daj mojko este mozes sak si jak trnka len brusko ale velmi dobre si vypadala 😉 😵

brinzulka
11. júl 2009

myslis ten sud...co sa podoba na brucho a furt ma pomyleny vychod...ze nie dolu ale do pecene sa tlaci? A komplimnety...asi si vas budem podplacat...dobre to padne..

vladkaz1
11. júl 2009

😉 realita realita mojko ja som 2X taka ako ty a to som neni ani tehu 😀 ved za chvilu nebudes kinderko a sud sa premeni na nadherne mimco 😵 😵 potom mi das pochovat? 😵

marcelkatt
11. júl 2009

to nemože čítať, nono chlapy, prístup zakázaný, neviem kedy moja, ozvem sa ak pojdeme

vladkaz1
11. júl 2009

😖 oki ale daj vediet skorej oki? mam doma bomu taky bordel som nemala uz pol roka 😖 ide ma porazit len sa mi nechce uz dnes upratovat ozaj pokazila som yvsavac ale ani sa uz necudujem sak mi harasi 😝 😅

brinzulka
11. júl 2009

vladi...sak si upratovala...

marcelkatt
11. júl 2009

Vladka ved Ty máš furt upratanééé... čo má hovoriť ja? Tu je bomba nie u Teba mojko...

brinzulka
11. júl 2009

vladi: bordel v byte..stastne dite...
a este jedna: keby dietko chcelo mat stihlu mamu..tak to moze rovno radiatok obijimat...ono potrebuje nieco makke a oble..aby sa mohlo pritulit 😉

a vidis..marcelka Ta prezradila...puntickarka... 😀

marcelkatt
11. júl 2009

Táák je brindzulka.,.. Vladka má poriadok, jedine hračky aj to moj krpec horzhadzuje Lucke...

vladkaz1
11. júl 2009

ale sak ja viem ze som chora .. oki priznavam ale idem ma porazit ked vidim plny dez riadov ale Mm slubil ze zajtra umyje .. tak sa do toho nepustam dufam ze zaspim.. 😅
Ale Macka ved aj ty mas cisto ozaj musim nabonzovat ze Ericko mmackin vie ako este nie 2 rocny pomenovat par aut podla znacky 😵 😵 to je rozumne dieta ja obdivujem lebo Macka sa strasne venuje .. aj na serblik aj tak plienocku maju len na von a moja cika kade chodi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre