Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
11. nov 2009

a sorry za chyby, pisem po tme 🙂

vladkaz1
12. nov 2009

cafte ,kde ste kto .. tak zajtra ma nasa susurinka 2R 14.25 uz bola na svete .. jaj budem zajtra na to mysliet 😀 😵

bubadlo27
12. nov 2009

🙂 vladi nemozes len mysliet, musis aj tlacit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ak sa sem nahodou nedostanem, tak jej zelam veeeeela stastia, zdravia a lassky, aby ta posluchala 🙂

bubadlo27
12. nov 2009

dominika, si sa minule pytala na ten kasel, nasla som toto 😉 a inak pisu, ze to neni moc vhodne kombinovat 🙂

http://www.mucosolvan.sk/sk/main/About_cough/Co...

bubadlo27
12. nov 2009

tak zas len sama so sebou ☹

vladkaz1
12. nov 2009

Caf ja som len na skok sak tu nik dnes okrem teba mna nebol .. hahaha nevadi no co uz ne?
Dakujem ti velmi pekne za malu 🙂 ,si ma potesila 😵

bubadlo27
13. nov 2009

vladi , teda aj dnes jej zelame veeela stasticka a zdravicka, nech poslucha a nech ti pomaha s malym 😉 🙂

lulinak
13. nov 2009

Ahojte,.

Aj ja želám Lucke len všetko dobré,veľa zdravíčka a nech poslúcha rodičov.

gabuliik
13. nov 2009

Čaute baby.Včera som sa sem nedostala ,bo muž mi došiel o 8,30 domov z roboty ,že mu je na odpadnutie.Tak som sa musela ešte starať aj o nho.Takže som s malou ani nemohla ísť,tak som len volala dr. a išli sme tam dnes.Nič jej nenašla,dnes sme bez teploty.Dala som jej vyšetriť moč.Keby mala do pondelka ešte teplotu,tak máme prísť aj na krv.Flaky zo zubov zmizli.
Bubi ,dík za info ....

Priznám sa už toho všetkého mám po krk.Nevládzem.Ja som chorobu ani poriadne nevyležala,tak čakám,že volakedy ma to zas zlomí.... Ale čo už,to je údel ženy.

Vladi,malej mooooc gratulujeme a posielame pusinku ...! 🙂

vladkaz1
13. nov 2009

dakujem vam velmi pekne za Lucinku, no uz to mame za sebou .. veru uz som lezala na sestoned.
😀

bubadlo27
13. nov 2009

tehu, bola si dnes plavat? 😉 🙂

stankatt
13. nov 2009

ajojte 🙂
Vladi Lucinke vsetko naj 🙂

vladkaz1
14. nov 2009

Stani velmi pekne dakujeme 😵 , mala dnes vstala so zavalenym nosom chuda odsavali sme aj ked je to boj ale vzdy pomoze .
Ideme nasim ,aj prechadzka padne vhod 🙂

brinzulka
14. nov 2009

ahojte tot mi prislo...skoda, ze tak neskoro...bodlo by par dni dopredu...ale kto stihnete a mate chut a cas:

Predmet: zubna hliadka

ahojte dnes o 15.00 je v kine hviezda predstavenie zubnej hliadky...budu tam pesnicky o zubkoch...a bacil emil a bacilka milka....ak chcete aby sa vase deti nieco naucili o zubkoch a cisteni tak si najdite cas a pridte 🙂

-ak prinesiete staru detsku kefku....vymenia vam ju za novu
- budeme aj farbit zubny povlak....a vela ineho...
- ak poznate este niekoho o kom myslite ze ma zaujem pls povedzte....mile a poucne...vhodne hlavne pre male deti

lyongirl
14. nov 2009

bubi - díky za článok o sirupoch 😉

brindzulka - super, ale už máme iný program a náš tata robí, tak by sme sa tam sami aj tak nedostali, ale môže to byť fajn...škoda

gabuliik
14. nov 2009

Čaute. 🙂

Brinzul,mohla si dať vedieť skoršie,išla by som.Ale toto bolo dosť na rýchlo.No čo už.

vladkaz1
14. nov 2009

NO aj ja by som veru sla ... no skoda .. 🙂
Gabi co nove?

gabuliik
14. nov 2009

No moja nič.Sme bez teploty,čulý a zdravýýýýý 😀 .Síce neviem dokedy,ale zatial je to ok.Normálne to nechápem.Som z toho totál vedla.2,5 dna vsoké teploty a od včera ništ.V pondelok budú vysledky toho moču,tak som zvedavá.Ale dúfam,že tam nič nebude.
ozaj,nemáš skúsenosť s konopnou masťou?Som sa dočítala,že je to dobré aj na atopák ...

vladkaz1
14. nov 2009

konopnu som teda riadne dlho zhanala a nezohnala ,bola len na nete a potom nam zabral ten holtov krem tak som ani nemala potrebu uz objednavat ale baby ju chvalia naozaj ..

gabuliik
14. nov 2009

hmm,ja som rozmýšlala,že by som ju cez net objednala.Lebo včera som mala s MM mániu čítania na nete a dozvedeli sme sa ,že atopák môže prejsť až do astmy.A to by sme nechceli a tak sme pátrali a našli sme tú masť.Uvidím dokedy bude zaberať ten holtov a potom to asi skúsim objednať.

vladkaz1
14. nov 2009

no ved uvidis ano o tej astme som aj ja citala veru 😝

tehulka4
14. nov 2009

cute maminecky...my zasa nejak nestihame...☹ kurnik sopa a to som na materskej..fakt ja absolutne nic nestiham, teda stiham,a le este menej nez ked sme boli bez maleho..a pochvalim sa vam..vcera prisli malemu veci z nEXTU som normalen vytesena ako keby boli predcasne vainoce.. 😀 😀 😀

vladi, aj ked trochen oneskorene, aj my sa pridavamae a prajeme Lucinke vsetko len to naj naj naj..a posielame boztek..CMUK

bubi, boli, len v poslednej dobe aj to plavanie stihame LTT..a myslim, ze som ta videla z auta..bola si peso na kare? takej cierno zelenej?

vladkaz1
14. nov 2009

Hmm Tehu som sa cudovala ze uz sme dlho nekecali .. 🙂
Od kial si veci objednavala z nextu ?Boli ma krize idem off 😝

bubadlo27
14. nov 2009

😉 luci, ano bola som pesi a aj budem pesi chodit pokial pocasie dovoli 🙂 aj kocik sedi 😀

vladkaz1
15. nov 2009

baby to zas dnes nik?

brinzulka
16. nov 2009

baby...aj ja by som sla...ale dala som info tak...ako mi prislo a otvorila som si postu...skoda toho...vraj davali echo do skolok a po TT

krtko.
17. nov 2009

brinzulka,ja som tam bola.bolo tam dost deti.mne sa petka bála,stale chcela ist prec a v noci sa stale budila.asi sa jej snivalo o tom bacilovi-cecilovi ☹ este teraz ked poviem ze bacil -cecil tak ma strach na tvari ☹

lyongirl
17. nov 2009

kde se?
My sme zase soplaví, teda najviac Riško, potom ja a Alexovi zatiaľ nič, snáď sa bude držať a obíde ho to...

stankatt
17. nov 2009

cafte

gabuliik
17. nov 2009

Čaute.
Som bola dnes v Tescu.Majú tam výpredaj tričiek s dlhým rukávom pre decká za 2,5eura,aj teplákové súpravy.Volačo som pokúpila,ale ešte tam chcem zbehnúť,ale bez detí. 🙂
Monika nemala dobré výsledky z moču,tak musím v piatok odniesť ďalší na kontrolu.Tak som zvedavá ako sa vymotám s malým autobusom 😝 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre