Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
1. sep 2007

dobre mame teda plan 😀

jankatt
4. sep 2007

ahojte co ste sa vsetky odstahovali z tt 🙂

hedunecka
5. sep 2007

😀 😀 😀 jani asi hej 😀 😀 no ja sa xystam rodit ale akosi sa malej nechce von 😀

jankatt
5. sep 2007

ani mojej sa nechcelo termin som mala 23.12. a mala sa narodila 2.1.

palvinka
5. sep 2007

ani mojej sa nechcelo ale iba tri dni 🙂 .

jankatt
5. sep 2007

ahoj pavli ako sa mate

kubko
5. sep 2007

ahojte mamicky, ja som zatial mamicka cakatelka a chcem sa vas opytat, ci ste boli niektora na predporodnej priprave v Trnavskom materskom centre. Aj ma to laka, len neviem ci to za nieco stoji, referencie nemam ziadne, tak neviem

palvinka
5. sep 2007

ahoj Jani, máme sa fajn až na to počasie ☹ , v piatok začíname plávať.
Ozaj baby čo ste sa chystali plávať idete? A kedy? Možno sa stretneme.

palvinka
5. sep 2007

Kubko ja som tam chodila a bola som spokojná, chodil tam so mnou aj mužík, lebo som chcela aby bol pri pôrode tak sme vedeli obaja čo nás čaká, teda teoreticky 😀 .

hedunecka
6. sep 2007

tak to ste ma teda nepotesili..este aj prenasat??to snaaad nie 😠 inak ja som 2mesiace po cisarskom teda od otehotnenia a co citam tak niektore idu skor do nemocky kvoli jazve a ja nic..a to ju mam fakt cerstvu 😖

linduska1
6. sep 2007

aj mna by zaujmalo ci sa mel a bubaczik chystaju plavat a ked. my s nimi sice plavat nebudeme ale mohli by sme sa stretat v aklimatizacnej.
janka boli ste tento tyzden vonku? My ani nie, iba autom. Dufam, ze buduci tyzden bude lepsie pocasie a stretneme sa.

lyzenka
6. sep 2007

ja mám radšej v živote, keď ma hodia do vody a plávaj.... 😉 - myslím k tej predpôrodnej príprave.... :O)

bubaczik
6. sep 2007

no my sa chystame plavat,len sme sa este nenastartovali sa objednat 😠

linduska1
6. sep 2007

ja by som na pripravu urcite isla. mne to dost pomohlo. keby som vobec nevedela co mam citit, ako dychat a co kedy robit asi by som na pokyny lekarky dost dobre nevedela reagovat. Nechodila som do MC len do Nukleonu cvicit a tam s nami cvicitelka preberala kazdu hodinu porod, aj sme si nacvicovali a bola som rada, ze som tam chodila.

jankatt
6. sep 2007

ahoj linduska tiez sme boli len autom a u nasich na dvore mozme sa strernut a keby bola zima tak mozes dobehnut k nam alebo ist do maxu ale autom

melory
autor
7. sep 2007

my sme sa rozhodli ze plavat nejdeme. ja sama som plavkyna, cize deti plavat naucim, chcela som to vyskusat, ale casovo a s dvoma detmi mi to nevychadza.

co sa tyka jarmoku asi tento rok vynechame kvoli pocasiu, ak sa ustali a nebude prsat startujeme v sobotu.

bubaczik
7. sep 2007

ahojte..tak my tiez jarmok tento rok nenavstivime..mozno zajtra,ale nedavam tomu velku sancu..obchodnici maju asi velku radost ☹ a hlavne kolotočary 😔

linduska1
7. sep 2007

no veru. prsi od rana akokeby nemalo ani prestat. trnavsky jarmok je tusim kazdy rok uprsany ale tento sa prekonava. vcera sa este dalo aj kolotoce isli. ja som sa akurat vcera rozhodla ze musim malej kupit bodynka s dlhym rukavom a v kesslerovi. No obisla som polku mesta kym som zistila ze sa na kapitulsku nedostanem a musela som zaparkovat na jeruzalemskej a zbytok prejst pesi. ani by mi to nevadilo len terezka rumazgala a vobec sa jej v aute nepacilo tak som bola mierne vystresovana ked same vystupili. a dnes od rana trcime doma. ☹ ☹ ☹

palvinka
12. sep 2007

ahojte trnavčanky,
idem nás trochu posunúť, lebo sme boli až na druhej strane 😀 .
No čo hovoríte na jarmok? Boli ste? My sme boli v sobotu, prešli sme sa iba tam ako boli remeslá, inak s kočíkom to bolo na nervy 😝.

mitinka
13. sep 2007

halooooo baby caute konecne som sa sem po dlhom case dostala je tu niekto?? 😀

melory
autor
13. sep 2007

premna tento rok akoby ani jarmok nebol.
hugo trochu na kolotococh...a domov.

palvinka
13. sep 2007

mitinka tak čo ako v práci? Som minule išla okolo ale nebola si tam. A čo bývanie, dostali ste ten byt?

barborkau
14. sep 2007

Idem skusit, ci tu medzi vami nenajdem nahodou maminku 4-rocneho Matejka z Hlin, ktory bol dnes s babkou v Naj parku, velmi pekne sa hrali s nasim Kubkom 🙂

palvinka
16. sep 2007

barborkau Matejka nemoznáme, ale máme skoro rovnako staré slečny tak možno keď podrastú sa budú spolu pekne hrať 😉

ajka0077
16. sep 2007

Ahojte trnavské mamičky. Chcem sa spýtať, či náhodou neviete niektorá tel kontakt na 3D sono, ktoré tam u Vás robia. Nie som z Trnavy ale počula som, že tam chodí veľa budúcich mamičiek...Chcela by som sa objednať, no neviem....? ☹

lyly
17. sep 2007

ajka, ja viem len o 3D/4D v Hlohovci. ak chces poslem ti link do IP

mitinka
17. sep 2007

caute baby kto tu??mel poduska sa pacila? 🙂

melory
autor
20. sep 2007

mitinka mala martinka mi tri krat podakovala za podusku, objala ma 😵 ze sa jej velmi paci a hned bude na nej spat 😵

mitinka
22. sep 2007

jeeeeeeeeeeeeeeej tak to je super 😀 😀 😀 som rada 😉 😀 😀

palvinka
25. sep 2007

halóóóó trnavčanky čo je s vami??? Kde ste všetky? O Linduške viem že je na dovolenke a ostatné kde ste? Vždy sem prídem nakuknúť čo nové a tu nič tak to chcem trocha rozprúdiť. Píšte, ako žijete.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre