Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mitinka
5. jan 2007

mel ja by som povedala ze slizka na to ze ju mam v rodine muzovej!!

melory
autor
5. jan 2007

mne sadla bola mi pri porode a klobuk dole bola najmilsia

bubacik to musis prist na stretko trnavske!
ako sa ti tu paci? v trnave ja som tu 10 rokov a da sa, tiez som z inokadial

bubaczik
5. jan 2007

zeby preto ma tam nechavali?nie,robili mi cerklage a vyvesili hore nohami...a ta vrchna uz nerobi,je na dochodku, a robi nikomu sestru...a prestahovali sme sa sem,moj muz je z tt,ja som sem velmi nechcela ale co uz...

mitinka
5. jan 2007

bubaczik neber to zle ja som len povedala ze klobuk dolu pred vsrtkymi ktore maju tolko deti tolko starosti ja zvladam ledva jedno aj to mam niekedy nervy ked place 😉 a ked hlavne mozes preco nie a chces co by niektore za to dali.ja mam taku smolu nam sa to stalo nahodou a doterz nevieme ako ja som na rodicovstvo este neni a preto ma slaktrafa byvame so svokrovcami a to je este horsie ani s muzom si nerozumiem svadba bola na rychlo do mesiaca ☹

melory
autor
5. jan 2007

bubacik som o rok mladsia 😀

mitinka
5. jan 2007

mel ty mas 31?to som ozaj este taky skratek(mama) ☹ 😅 ???????????

melory
autor
5. jan 2007

si mlada, ale dobre...mi to zas tak inac prezivame ale bubaczik mala tiez mlada misku

bubaczik
5. jan 2007

mitinka sak v pohode...ja by mala aj 5 deti,len kto ich vynosi?ale zatial s tymto ziaden problem,len musim lezat v posteli,aby som neskoncila v nemocnici...ale mam dobreho muza,on sa o vsetko stara,aj maleho nosi do skolky,taha nakupy a pod.ja im len varim...

bubaczik
5. jan 2007

ja som mlada zacala...a boh vie kedy skoncim 😀 😀 😀

melory
autor
5. jan 2007

takze si teraz doma? do konca tehu? to by sme si aspon pisavali.

bubaczik
5. jan 2007

mel ja sa tazko adaptujem,predsa som z vacsieho mesta...aj muz ma lamal 10rokov,ale dala som mu podmienku..a splnil,tak som sem musela prist..ale inak v pohode,okrem mojich susedov zo spodu...pripad na zamyslenie...

bubaczik
5. jan 2007

no ja som doma uz od zaciatku...a az do konca....

mitinka
5. jan 2007

tak to mas suúper ja to bohuzial nemozem povedat 😢 😢 ja stale hovorim je to vsetko starost aj vynosit niektore v bolestiach no ja chvalabohu som ani nevedala ze som tehu a v bolestiach porodit a este aj ked to raste je to starost ale hlavne radost u mna je to iba niekedy nie som este na to najprv sme si mali zariadit,potom nasporit az potom zobrat a byt tehu to by bolo akurat 25..... ale neviem vzdy ked je niekto doma mu ju dam a ked ma to chyti tak ju mam ja aj cely den ale to je malo kedy no co uz nejak to prezijem hlavne ze sa snazim 😒 ☹

bubaczik
5. jan 2007

ja som to tiez nemala ruzove,muz chodil do trencina na vysku ja som bola furt sama doma s detmi v ke...ale teraz mi to vynahradzuje...takze ja som si sama vychovala 3deti...a to mi maleho 3tyz po narodeni operovali...ale mala som tam mamu,babku..pomahal kazdy...a tu mam svokru,ktora nenahovori vela,svagrinu,ktora je v 26r panna,a svokra ktory si mysli,ze penizmi zmoze vsetko..takze ani teraz mi neni co zavidiet...iba mojho muza 😀

melory
autor
5. jan 2007

jaj to su haluze, veru 🙄 nemam rada koplikacie pri detoch, ja som bola 5x v nem,ocnici kvoli alergii na mlieko

bubaczik
5. jan 2007

ale ak sa chce tak sa da zvladnut vsetko

bubaczik
5. jan 2007

mel aj moja miska mala alergiu na mliko...az pokial som nezmenila gastroenterologa,ten to vyvratil....pritom som kazde kojila 2roky...aj tu z alergiou...nemam k tomu co dodat...

melory
autor
5. jan 2007

ja chodim do blavy k super doktorovi, ciznarovi.

bubaczik
5. jan 2007

tak ja ich tu nepoznam..ale on stoho vyrastie...dali mu sojove mlieko?ci co?

melory
autor
5. jan 2007

amo sojove, najprv nutrilon od roka a teraz narmalne krabicove od dvoch rokov. mne sa uz zda, ze ani nieje alergik, lebo na vianoce zjedol potajomky slahacku a nic mu nieje.

bubaczik
5. jan 2007

a v ktorom tyzdni ti zistili pohlavie malej?a na klasickom usg alebo na 4d?ja som sa objednala do toho hlohovca,tak uvidime...ale mne je to jedno...

melory
autor
5. jan 2007

mne v utorok v 20tt zistil na 3D ze diavcatko a na druhy den na usg tiez iny doktor ze dievcatko

melory
autor
5. jan 2007

vam by sa este hodil chlapec na zaver

bubaczik
5. jan 2007

skus mu davat syry....a daj hlavne na svoj materinsky instinkt...

bubaczik
5. jan 2007

ja by som radsej dievca...este jedneho takeho akeho mam doma,tak skoncim v pezinku...

bubaczik
5. jan 2007

uz sme z neho zufali vsetci...

melory
autor
5. jan 2007

chalani su iny to mam doma, preto sa tesim, ze bude dievca.
mam mu zacat davat probio vyrobky

bubaczik
5. jan 2007

no skus,postupne...jeden den mu daj nieco,pockaj den dva,co to spravi,a pokracuj dalej..aspon ja som to tak robila...a dnes pije mlieko z krabice....

melory
autor
5. jan 2007

petko ti ide v septembry do skoly ci este nie? MOJ IDE OD PONDELKA DO SKOLKY PRVY KRAT

bubaczik
5. jan 2007

je to moj nazor,niektore matky si sami vypestuju z deti alergikov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre