Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
5. jan 2007

mam po malom ale je chlapec a este k tomu zmny, ale vsak mam...a kde to byvas?

bubaczik
5. jan 2007

na prednadrazi...pri olympii

bubaczik
5. jan 2007

nakoniec sme susedky..ale nie nadlho..hladame vacsii byt

melory
autor
5. jan 2007

ja na prednadrazi pri cassale, ale len prvy mesiac

melory
autor
5. jan 2007

dnes si zacala tusim ze 27prispevkov a uz mas 77

bubaczik
5. jan 2007

tak tam niekde na cajkovskeho mi chodi maly do skolky...ja byvam hned tie prve nizke bytovky co su od maxu...

bubaczik
5. jan 2007

ja som nemala chut pisat,ja som len potisku sledovala o com si pisete...niektore nazory ma udivovali..ale aj ja som mala 20 a bola som naivna...ja mam ine starosti,ako pisat ze hop tu ma kopka tam ma kopka...je to krasne ale ak toho je plna strana,a furt dookola to iste tak ta to nebavi...moj nazor...starnem

bubaczik
5. jan 2007

a po druhe..mam pubertalnu dceru co je v kuse na compe...ale muz donese druhy notebook,tak uz bude casu dost...a aj skola vola...

melory
autor
5. jan 2007

moj ide na cajkovskeho do skolky od pondelka do malackej skupiny k ucitelke andrejke. co povies na skolku? ked uvidis dieta hugo a mne velke brucho tak sa mi pripomen.

bubaczik
5. jan 2007

maly tam chodi do pripravky...a ja tam nechodim..maleho nosi muz,ja musim lezat..

melory
autor
5. jan 2007

ale tak celkovo ci su tam nie dake horory

bubaczik
5. jan 2007

a nazor mam zatil dobry co ine mi ostava...riaditelka velmi mila osobka..ucitelky v pohode..pristup tiez

melory
autor
5. jan 2007

ako vyzera riaditeka? lebo bola tam mlada holka blond a ta mni dala prihlasku vyplnat a az doma som rozmyslala ci to nieje riaditelka

bubaczik
5. jan 2007

vies kazdy ma iny nazor...ja som bola rada ze ho zobrali...sem tam maly pride s tym domov,ze uz tam nejde,ale to su len deti..aj ked na ich nazor dam,ale aj ony potrebuju nejaky rezim...a tam mi aspon vsetko zje,spi...doma je z neho vegetarian,vymysla,nechce jest a spat ani nehovorim...dodnes ho uspavam...taku hodinku..

melory
autor
5. jan 2007

moj mi zaspal bez reci dnes nastastie, ja mojho dam len na doobedie

bubaczik
5. jan 2007

ta tak nejak...okolo 40rokov..ja si ju neviem vykreslit,ale ak ju zbadam tak viem,ze to je ona...a je tam taka mladucha,blondina,ale je to len ucitelka alebo take daco...

melory
autor
5. jan 2007

tak to bola ucitelka 😀 s riaditelkou budem asi v pondelok.

bubaczik
5. jan 2007

tak ja mu robim uspavacku5 a pol roka

bubaczik
5. jan 2007

a priprav si kopu penazi...ja tiez posielam v pond nejake....

melory
autor
5. jan 2007

to aj ja ale v novom byte nove zvyky, doteraz som musela pri nom lezat a on musel mat moje vlasy a drzat ich. teraz uz je to lepsie zaspi aj sam, ale musi mat flasku s kakaom, sirupom to je jedno ale flasku

bubaczik
5. jan 2007

takk len vydrz,ja som vzdy zmakla a ak moc plakal tak som sa k nemu vratila..a najvacsi uspech bol,ked zacal konecne spat vo svojej posteli...lebo dovtedy poznal iba nasu...muz sa jedneho dna nazlostil zobral maleho do obchodu z nabytkom a dal mu na vyber,ktoru postel chce...tak dovliekli postel,a maly tam spi...

melory
autor
5. jan 2007

ved uz je v detsej izbe nie?

bubaczik
5. jan 2007

no ano...ale ja ho musim uspat...trva to cca hodinu...lebo on si zacne spievat,recitovat..a sem tam to vzdam a spim s nim..ale uz sa tam nezmestim tak sa prenesiem do spalne...

melory
autor
5. jan 2007

nas vcera dlho spal poobede az do pol siedmej a mi veser zufali, ked zaspal hovorim muzovi aho super - zaspal, a on, ze vsak sa patrilo, ked je pol jednej.

bubaczik
5. jan 2007

no u nas je bezne zaspat okolo 22hod...a to uz som rad a cudujem sa..a ak zaspi skor tak sa bojim ci neni chory...

melory
autor
5. jan 2007

ale potom nemame zivot, mas sukromny, to je sialenstvo.

bubaczik
5. jan 2007

a prosim ta,co to je sukromny zivot?sak ja ani neviem ako som sa mohla dostat k 4temu tehotenstvu...

melory
autor
5. jan 2007

inac okolo troch detoch nieje ziadny zivot sukromny to je fakt... to uz mne pride ze pri jednom nemam.

bubaczik
5. jan 2007

ale tie dve su uz velke,sami uz maju nejake to sukromie...ale skratek...strach a hruza...sak ja mu to vratim...aj on bude mat ffrajerku...idem na chvilu pa,musim muzovi dovarit obed,a chodia odpocitavat plyn ci co ta sa idem aspon ucesat 😀zatial sa maj

melory
autor
5. jan 2007

papa zas inokedy sa tesim na pokec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre