Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

palvinka
27. jan 2007

Mel gratulujem 🙂

melory
autor
28. jan 2007

ahojte, ja som dnes rano zistila ze som uz v 8mesiaci tak uz sa mi aj peru plienky bavlnene. dnes si idem pre baldachyn a postielku a podlozku na prebalovanie....jaaaaj aby to uz bolo.

rainbow
28. jan 2007

mel, gratulujem k vodičaku 😎 , ja by som išla, ale som v práci, takže ja pojdem, asi až v marci ..,

melory
autor
28. jan 2007

dobre, ak neporodim do prveho marcoveho pondelka tak pojdem aj ja s tebou, ale nemala by som, lebo termin mam 1.4. a podla pohybov 18.3. tak stiham snad.

rainbow
28. jan 2007

mel, ja som v 6. mesiaci, ale stále si tie vecičky prezerám, vytahujem , rozbalujem, tiež už sa nevieme dočkat...

melory
autor
28. jan 2007

ano...to ano. to tak tesiii. ja tiez, ale dnes som sa uz rozhodla, ze nieco zacnem robit, aby som mala kludne srdiecko. to sa nezda, ale je toho dost.

rainbow
28. jan 2007

dobre, tak sa ešte dohodneme, ale stihneš, ak nie potom mi spravíš prezentáciu ty 😀 😀 😀 , počula som, že tam majú nejaké nové ružové kreslo???

rainbow
28. jan 2007

ale že je len jedno...

melory
autor
28. jan 2007

ruzove kreslo, a naco? aj ze to tam vymalovali do ruzova, mali nam dat radsej ruzove okuliare.

rainbow
28. jan 2007

no že to je nejaké nové, na ktorom sa rodí....ale to som počula,mel, ty už máš skusenost, ale ja budem mat premieru...už sa mi pomaličky vkrádaju bojazlivé myšlienky...

melory
autor
28. jan 2007

na ruzovom kresle sa rodi, jeeej to by bolo fajn....lepsie ako na tych 30.rocnych.

bubaczik
28. jan 2007

ahojte..co tak varit nedelnajsi obed? 😀 😀

melory
autor
28. jan 2007

akurat prazim cibulku na ryzu a kura je uz v trube, dnes je to bez polievky, lebo po obede vyrazame na navstevu...takze nemeska, ved som od 5hod hore. a uz idem vesat plienky...ako sa len tesiiim. 😀

rainbow
28. jan 2007

ahoj bubaczik, ved polievka sa varí, idem robit masko, a požehlit, fuj ale tam toho mám, a ty , čo varíš dobrého???

bubaczik
28. jan 2007

joj vy ste sikovne!!ja teraz vstala,deti este spia...a co budem varit?netusim..vcera som varila fajnu polievocku,zas ju budem jest sama,a ak vstanue osadenstvo tak sa rozhodnu...maju este pred sebou ranajky!!!mel,co ides vesat?vidim,ze mas dve terminy,ktore su riadne od seba..pockaj,ty porodis este v marci...

bubaczik
28. jan 2007

ja mam len jeden termin,dilino sa este nevyjadril...a este ani nepocital podla pohybov..ta ja sa tak uz tesim konecne do toho hlohovca,aspon konecne kukne na mna odbornik...

melory
autor
28. jan 2007

ja mam podla vypoctou termin 1.4. a podla pohybov 18.3. idem vesat plienky co som dnes vyvarala, lebo som rano zistila ze som uz v 8.mesiaci.

bubaczik
28. jan 2007

jaj,boze aj mna to caka..ale plienky su este v obchode 😀 ale ja mam este cas..aj ked to tak rychlo leti..kolko mas plienok?

rainbow
28. jan 2007

bubaczik, on ti ho menit nebude, mne teda povedal, že to nerobí, ale neviem skus sa ho opýtat, mna sa v stredu doktorka opýtala, že kedy som mala pp, ale nič o termíne nespomenula, len na papieri, čo mám z hlhovca mám 18.5. čiže to je o dva dni skor

bubaczik
28. jan 2007

ja som ani raz neporodila v termine!takze ja neviem...podla mojej skusenosti,budem rada ak vydrzim do konca maja...

bubaczik
28. jan 2007

ale rainbow ty netusis co za experta mam za doktora... 😠

rainbow
28. jan 2007

tu v tt?

bubaczik
28. jan 2007

ano v tt....no comment

rainbow
28. jan 2007

no je problém si najst dobreho doktora, ja som mala v galante, takeho mileho staršieho panka, ale mne sa zdal mily, ked som sa tam ukazala raz za 5 rokov, nebolo treba, ale teraz by som takeho potrebovala, čo sa vie prihovorit, oslovit menom, a nechce sa ta hned rychlo zbavit

bubaczik
28. jan 2007

uz pozehlene?ak skoncis tak skoc ku mne..ja mam tiez kopu..a ja tak nemam rada zehlicku...ja mam takeho neprijemneho lekara,ze ak mam ist na poradnu,tak mam stres...ani nerozprava,ticho cumi na usg,potom daco zamrmle a cav...nieco sa ho opytam,a kuka na mna,ze co som taka mudra...ale od 7mesiaca uz budem chodit do nem k tomu co ma bude aj rodit,dufam,ze nejakeho svokrovci vybavia,lebo ich strasim ze pojdem rodit do ke..vazne mam obavy z tej trnavskej nem..aj ked to na mna pride mi bude jedno,len nech to mam uz konecne za sebou..ja chcem mat istotu,ze je male v poriadku,a mozu ma odrodit aj na pesej zone 😀

melory
autor
28. jan 2007

baby v tej nasej nemocnici je to o stasti, na akeho doktora natrafime, na aku sestricku a podobne. proste okolnosti.

lyzenka
28. jan 2007

ahoj melory,

gratulujem k 8.tehumesiacu... 😀

melory
autor
28. jan 2007

lyzenka dakujem, tak sa tesim, ze to uz je u konca pomaly.

inac pochybujem, ze v kosiciach je o vela lepsia porodnica, lebo aj ked mi zeny somreme, trnava sa radi medzi dobre porodnice.

lyzenka, ideme von na sankovacku, dufam, ze nas neodfukne. ozi slivosovy necakaju druhe? alebo chcu len samka?
dnes som prala plienky a kosielky...idem si pre postielku a baldachyn, no co ti poviem kopu radosti.. a ty sa prosimta nestresuj, ved nic ti neutecie. ozi moja kamoska mo akurat volala, ze mala menzes a je tehotna, aj to sa stava.

lyzenka
28. jan 2007

juuuj, baldachyn by som aj ja chcelaaa... 😀 Hmmmm....tak sa drzte pevne na tych sankach.......tam u vas na prednadrazi vzadu su take dva dobre kopce .....tam som sa ucila aj lyzovat na takych tych zltych malych lyziach co vsetci mali... 😀
Slivosovci asi necakaju babenko.....pokial viem, tak maca by aj prijala....ale juraj asi nie....tak neviem......mozno to panbozko zariadi uplne inak.... 😀
Tak zatial papeny a prijemnu sankovacku....... 😀

jankamanikova
28. jan 2007

Ahojte babule! Chcem Vas len pozdravit, ze sa drzte a davajte na seba pozor. Inac nechcem Vam brat iluzie, ale v tom novom ruzovom kresle velmi nechcu rodit. Vraj maju lepsiu prax na tych starych a poviem Vam, ze ked som si prezrela to ruzove kreslo, som rada, ze som v nom nerodila. Aj lekarka mi to vysvetlila. Ale ked chcete na nom rodit, tak mozete, len im to treba povedat. A tie stare nie su az take zle.

Tak len davajte pozor na svoje brusenka a babenka a hlavne na seba 🙂 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre