Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

luciask
12. nov 2007

no musim ist co uz ked nechcem aby mi vypadli ale este mam stvrthodinku. Ty co porabas? Deti uz spinkaju? Ci si uzivas snehu?

melory
autor
12. nov 2007

sneh sa roztopil a mam tu mamu tak mi pomaha

luciask
12. nov 2007

no komu je lepsie, a aspon si uzije vnucat. Urcite jej to vzacne a tebe tiez ze sa im sama nemusis venovat a mozes mat trosku volnosti.

gabuliik
14. nov 2007

Čaute! Som tu na tomto fóre krátko, až teraz som obajvila, že tu je také malé Trnavské fórum. Aj ja som z TT a chcem sa vás opýtať, že čo hovoríte na dr. Navrátila. Nedávno som k nemu prestúpila od dr. Nováka. S tým som nebola moc spokojná,lebo počas tehotenstva ma vyšetril len 3x a to som bola na rizikovom.

melory
autor
15. nov 2007

ahoj gabulik, super, ze nas je zas o jednu trnavcanku viac - ved trnava do teho.

gabi neviem ti poradit, nepoznam ho.
radi ta tu uvidime. 😉

gabuliik
15. nov 2007

Melory, ďakujem za privítanie.

hedunecka
15. nov 2007

ahoj gabulik ja som bola tiez rizikova a tiez ma vysetrovala dr. iba 3x ja som presla k strbovi..

inak tu tt neni ziadny poriadny gynda 😠

gabuliik
15. nov 2007

O tom Štrbovi sú samé dobré chyry. Aj niektoré kamošky k nemu chodia. Uvidím čo bude ten Navrátil zač a keď nie, tak volačo vymyslím. Pri dcére mi bola pri pôrode dr. Štefániková. Bola skvelá!!!! Hrozne mi pomohla. Len neviem, či má ordináciu alebo je len v nemocnici.

hedunecka
15. nov 2007

gabu ona je len v nemocke ale zda sa mi ze k nej xodia aj netehulky..no ja som ju tiez mala a je super a do dnes si ma pamata 😅 akurat som s nou bola pred 4dnami lebo som mala zapal prsnika tak sme si super pokecali ona je mila a vie cloveka povzbudit 😉

a kde ordinuje ten dr. navratil?? 😕

gabuliik
16. nov 2007

Ordináciu má za Billou čo je na Hospodárskej. Tam sú také rodinné domy a v jednom z nich je aj on. Ale ono ich je tam viac. Myslím, že 3 gynoši + zubár a ešte nejaký detský lekár. Je to trochu od ruky, ale neva.

hedunecka
16. nov 2007

no ja som tam xodila ku koznej do takeho domu vsak??teraz sa prestahoval blizsie k stanici..

gabuliik
16. nov 2007

Ano je to v rodinnom dome.

romanka144
18. nov 2007

Ahoj mamičky, nie som priamo z TT, ale byvam blizko pri TT a teraz som objavila tútu stránku, a tak som sa zaregistrovala. Rada si pokecám s niekym, kto má podobné problémy ako ja.

bubadlo27
18. nov 2007

ahoj romanka
vitam ta medzi trnavskymi aj blizko trnavskymi mamickami 🙂 🙂

romanka144
18. nov 2007

ahoj a ďakujem za privítanie 🙂

romanka144
19. nov 2007

ahojte, kde ste všetky?

gabuliik
19. nov 2007

Čauko Romanka. Ja som celý víkend pozerala, že či tu niekto nepíše a nič. Som rada, že je tu ďalšia spriaznená duša. A aké máš problémy, keď si o tom písala 🙂

melory
autor
19. nov 2007

romanka ahooooj, trnava do teho 😀

romanka144
19. nov 2007

ahoj, problémy konkrétne nemám, len také bežné veci, ale tu kde bývam (Brestovany) nemám žiadnu spriaznenú dušu, a tak rada pokecám s vami.

romanka144
19. nov 2007

ahojte, nie ste ani jedna z Brestovian? bola som dnes na prechádzke ale sama 😢 , bolo príjmene, ani rukavice som nepotrebovala. 😉

gabuliik
19. nov 2007

Čauko. Ja som z Modranky. To je dedinka pri TT. Aj ja som dosť často chodievala sama a bolo to otravné, ale časom sa ku mne pridali tri maminy a teraz sú z nás fajn kamošky. Musíš hladať 🙂

bubadlo27
19. nov 2007

romi,
ja som z TT, byvam na Druzbe a zatial xodim kocikovat sama 😢 😢

romanka144
19. nov 2007

zajtra sa chystám na sono nožičiek MUDr. Pružincovi a potom ešte aj na poradňu a čaká nás zajtra aj prvé očkovanie.

bubadlo27
19. nov 2007

no my sa xystame na nozicky vo stvrtok 🙂 🙂 🙂

romanka144
19. nov 2007

keďže nie som z TT priamo, chcem v jeden deň vybaviť čo najviac v meste. 😉

bubadlo27
19. nov 2007

jasne aj by som to tak riesila 😀 sak trepat sa teraz s kocikom a hlavne ked nevies ake bude pocasie,
ja to mam z druzby na skok 😵

jankatt
19. nov 2007

ahojte maminy 🙂

romanka144
19. nov 2007

ahoj Janka

melory
autor
20. nov 2007

ahojte, u pruzinca je sranda, vzdy sa musim pousmiat nad jeho gestikulaciou.

luc22
20. nov 2007

ahojte,mate niektora skusenosti s Dr. Ugorovou? Aka je?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre