Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
22. nov 2007

To fakt ta poslala preč? To je sila. Ja som od neho odišla prednedávnom a to preto, lebo som mala mykozy, prišla som tam ako surny pripad v čase, kedy to tam mali napísané a sestrička mi povedala, že ona tam má objednané 3 pacientky a nemôže ma zobrať. Mám prísť zajtra a možno ma zobere. Prišla som, ale pre kartu a utekala som od neho preč. Doktor, ktorý nemá čas na pacientky podľa mna neni doktor.

vivien742
22. nov 2007

mamičky z trnavy, poznáte súkromnú škôlku meduška? Počula som že je okrem nej v trnave ešte jedna súkromná škôlka, ale neviem kde. Nie som z trnavy, ale bývam blízko. Aký je rozdiel medzi týmito škôlkami a štátnymi?

rainbow
22. nov 2007

ahoj vivien ,bývalá kolegyna je zakladateľkou

vivien742
22. nov 2007

dakujem rainbow, ale to mi veľmi nepomôže, čo ponúkajú, aké sú tam učiteľky, koľko sa platí? A tá druhá škôlka? Ďakujem babenky

rainbow
22. nov 2007

o meduške som počula len dobré, o ostatných neviem..
rozdiel ? to neviem , asi v peniazoch 😀 😀 😀
ja mám mamičku učiteľku mš , a keby nerozhodovala vzdialenosť tak ked bude malý chodiť do školky, tak by bol, určite u nej-ale to je ešte daleká budúcnosť 😀 😀

vivien742
22. nov 2007

ďakujem rainbow si zlatá, ja to mám rovnako, čo sa týka vzdialenosti či do senca, alebo do Trnavy, tak uvidím, viem že je tam menej detí v súkromných škôlkach a starajú sa o ne ako o vlastné, o tej ďaľšej som nezistila nič

melory
autor
23. nov 2007

maju aj stranku www.meduska.sk a lyzenka - z fora, mozes jej napisat internou postou, tam pracovala ako vychovavatelka, je to skolka super, len stoji 10-20x viac ako statna

sjuzi
23. nov 2007

Ahojte, čítala som, že ste sa pýtali na MUDr. Navrátila. Tak ja na neho nemôžem povedať nič zlé. Je to úžasný lekár, usmievavý a dokonca i pri problémoch vie úžasne povzbudiť. Jediná chyba je, že sa u neho strašne dlho čaká... 😀 Lebo každej pacientke sa poctivo venuje.
Ale už zmenil sestričku a tá to tam trocha lepšie organizuje. 😉

palvinka
23. nov 2007

ahojte trnavčanky 😀 ,
strááášne dlho som nebola na koníkovi a teraz pozerám, že je tu kopa nových maniniek tak ahojte 😉 . Čo nové? Neviete kedy v TT začínajú vianočné trhy? A bude aj nejaký mikuláš?

vivien742
23. nov 2007

melory ešte raz ďakujem

melory
autor
23. nov 2007

skus napisat lyzenke vola sa petra ona je ochotna pokecat ale zas na stranke mas vsetko a preco chces sukromne?

sjuzi
24. nov 2007

Ja som sa do TT privydala a min.rok veru bol Mikuláš z balkóna z Radnice na decká vyprával 😀 a bolo tam hrozne veľa ľudí. Tak si myslím, že trhy by už mohli vtedy naštartovať... 😉

gabuliik
24. nov 2007

Sjuzi, dík za info o Navrátilovi. Ja som k nemu prestúpila.
No a trhy pokiaľ som dobre informovaná začínaju 1. decembra.

andrejkasanto
24. nov 2007

Ahojte Trnavcanky 🙂 neviete prosim o nejakom dobrom detskom lekarovi v Trnave ktory chodi aj domov ak je dieta chore?Aj sukromne za poplatok.Napiste mi do ip.dakujem

melory
autor
24. nov 2007

to fakt neviem 😖

gabuliik
24. nov 2007

Ani ja o tom neviem nič. Vôbec som nepočula, že by bola nejaká lekárka ochotná prísť aj domov.
Ja mám na našu len číslo na mobil. V prípade núdze volám. Ale nič viac.

melory
autor
24. nov 2007

inak vsak pohotovost je.

bubadlo27
24. nov 2007

Ja mam takeho zubara, ale to je ti isto na nic 😢 😢

rainbow
24. nov 2007

ahoj sjuzi ako sa máte?

vivien742
25. nov 2007

melory preto chcem súkromnú škôlku, lebo sa tam k deťom ináč pristupujú, berú ich ako svoje vlastné, nebuzerujú rodičov, detí tam je o polovicu menej ako v štátnych, učiteľky majú na decká čas, nie sú vystresované z veľkého počtu detí, sú lepšie zaplatené, takže si nemôžu povedať, že čo sa ja budem párať s nimi za desať tisíc...vieš asi ako to býva. Svokrovci prispievajú na súkromnú škôlku švagrine a chcú aj nám. Oni si to nevedia vynachváliť.

melory
autor
26. nov 2007

vivien meduska by splnila tvoje ocakavania

sjuzi
26. nov 2007

Ahoj Rainbow, som ti písala o plávaní v Kvapke do témy Plávanie... 😉
My už ideme zajtra 4x a veľmi sa tešíme. Malému sa to strašne páči a hlavne, že vidí iné detičky, tak zlatunko po sebe kukajú a špliechajú... 😀

gabuliik
26. nov 2007

Čaute babenky. Dneska som bola u dr. s malou. Od niečoho sa mi celá vyhádzala a tak ju to svrbí, že si ramienka doškrabala do krvi. Bol nám predpísaný Dithiaden, aby ju to nesvrbilo,ale mám z toho obavy. Nemáte niektorá lepší nápad?

melory
autor
26. nov 2007

gabi didiaden je len utlmovak a dost silny ale vraj uciny, a nezistila jej nic? dake osypky, piatu ci siestu nemoc???

gabuliik
26. nov 2007

nie, nezistila nič. Teda, povedala, že to bude asi z jedla. máme vynechať citrusy a natierať. Ak to nezmizne do štvrtka, mame znova prísť.

melory
autor
26. nov 2007

tak to nezavidim, uprimne, chuda monika

gabuliik
26. nov 2007

no veď to. Aj ja ju ľutujem. Dospelák to nejako prežije, ale dieťa ... uf,
Možno nám to do rána zmizne 😀

linduska1
26. nov 2007

ahojte trnavcanky. dlho som nebola na MK a vidim ze tu pribudli nove mena. dnes sme otestovali s pavlinkou detsky kutik v arcadii pri tescu tak sme rozmyslali ze by tam mohlo byt dalsie, dlhoocakavane stretko - buduci pondelok 3.12. okolo tretej. tak kto ma zaujem a cas nech sa prida. dajte vediet 😉

gabuliik
26. nov 2007

tak melory nemizne nám to. Dokonca už to máme aj na rukách a bruchu. Uvidím čo to povie do rána. ☹

melory
autor
26. nov 2007

nema to take biele v strede?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre