Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

jasom
6. apr 2009

ahojte baby,
trosku sa vam sem zamiesam, chcem sa vas spytat na nazor ohladom dobrej pediatricky v trnave, neviem za kym mam ist tak zistujem zatial referencie. Dakujem za akykolvek nazor, kludne aj ip 😉

gabuliik
6. apr 2009

Čaute.Ako sa všetci mááááteeee?My výborne. Dnes sme boli na poradni,mame 8770g,moc som sa stým odhadom nekopla.Ozaj,Stanka na dalšiu poradnu ideme o 2 mesiace a to na očkovanie. 😲

bubadlo27
6. apr 2009

ahojte,
my sme boli dnes v meste, tooolko kocikov sme stretli ze azzzzzzzzzzzz 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pocasie krasne, teplucko 🙂 len aby to aj dlho vydrzalo 🙂

malych mam obidvoch chorych, mala ma chytene priedusky a maly to dostal asi od nej, tak sme si dnes vystali u lekarky ☹
dufam, ze ste vsetci zdravi 🙂

gabuliik
6. apr 2009

Cauko.My sme zdravi.Nastaastie. 🙂
To počasko teší aj mna a mooooc.Furt sme vonku.Len je to na škodu toho,že nestíham upratovať.Dneska som len umyla okná.Ostatné musím zvládnuť zajtra a v stredu.... 😖

stankatt
6. apr 2009

ajojte
Gabi "len" ? 😲 sak aj to je fuska pri detoch....
Aj my sme zdraviiiiiiii tfuj tfuj tfuj....

gabuliik
6. apr 2009

Tak fuska to bola.Lebo moja dcérenka velmi rada pomáha 🙂 .To ako keby som robila so zatiahnutou ručnou brzdou 😀 😀 😀 .Ale zvládli sme.... a zajtra pokračujeme.Stihla by som viac,keby mangel nemusel ísť makať na záhradu.Varoval by 😀 😀 😀 .Ale zajtra ho to neminie.

lulinak
6. apr 2009

Čaves.Aj ja som dnes umývala okná 😝 .Dnes u nás oproti v baráku vyskočila jedna mamička z okna tak je mi trošku blbo keď si nato spomeniem,má 3 deti prváčku,dvojročného a januárové bábätko.Katastrofa ☹ .Chudátka a aj jej muž.A ja som o tom čase umývala okná.

gabuliik
6. apr 2009

Fúha,tak to neni bohviečo ☹ A prečo to urobila,nevieš?

lulinak
6. apr 2009

Neviem,ale ona bola taká nekomunikatívna a to tretie bolo neplánované už bola 6 rokov doma asi popôrodná depresia do toho alebo čo,ťažko povedať a ešte aj úver + kríza asi dosť na psychiku.To vedela asi iba ona.

krtko.
6. apr 2009

lulinak a kde byvas?

lulinak
6. apr 2009

Na linčianskej.

lulinak
6. apr 2009

Už idem radšej dohajan aj zajtra je deň a treba porobiť poriadok.

zuzanikaaa
7. apr 2009

no aj my sme nejaki chorlavi, mame sopliky, tak nic ine nerobim len kazdu chvilu zapinam vysavac a odsavam 😒 chuuda a uz sa jej to nepaci, sa storcuje a reve, nemate nejaky recept ako to odsavanie nejako sprijemnit? 🙂

stankatt
7. apr 2009

Zuzi to sa neda sprijemnit 😠 fuuuu si predstav, ze by to robili tebe.. ☹ 😒
Princezna spinka, tak cakam kym sa zobudi, dame obedik a prchame von.... 😀 😀

lyongirl
7. apr 2009

Ahojte, ja posledne nestíham 😝 , veď to poznáte....
Počasie je nádherné, aj muž začal chodiť z roboty skôr a potom ideme všetci von. Včera sme vonku aj kojili, Riško je taký cecúšik, stále na mne zavesený a stále by papal. Aby som sa stíhala venovať aj Alexovi, tak som si objednala šatku a budem Riška nosiť.
Stále robim to isté dokola, periem, žehlím/občas MM/, upratujem, varím, kojím, prebaľujem, už mi šibká, večer padám na hubu od únavy. A teraz naštudovať na nete úvazy na šatku, malému asi kúpime skejt ku kočíku, tak treba ten na nete vybrať, no mám roboty a roboty 😀 . Tak som sa trošku posťažovala a idem niečo robiť....alebo ešte pozrieť niečo kým drobci spia.

gabuliik
7. apr 2009

Lyon,nezávidím.... a poznám zároven.Štuplov som uspala okolo pol ôsmej.Oprala som v rukách,stiahla zem na chodbe a v kúpelni a šup sem 😀 .
V noci a ani cez den mi malý vôbec nespal.Neviem čo zas má. 😠 Monika bola celý den ako čert,2x mi behla skoro pod auto.Vôbec nepočúvala 😠 😠 😠 !A ešte aby toho nebolo málo,tak som stratila zl.náušnicu. ☹

gabuliik
7. apr 2009

Kde ste všetciiiiii??? 😀 😀 😀 😀

peggi
8. apr 2009

Ahojte. Lyongirl aj ja som si objednala bybyšatku,už ju mám doma,ale zatial sme ju nepoužili,lebo z tých úväzov som totálny magor. Raz sa mi to aj celkom podarilo,muža s malým som "poomotávala" presne podla pokynov a hned som ich aj "odmotala",lebo malý reval ako tarzan a nechcel v šatke byť. Ale nevzdám to,bola dosť drahá na to,aby sa válala doma v kúte. 😉 A tiež radi chodíme do prírody,kde je šatka oveľa praktickejšia ako kočík. Cez víkend sa chystáme na výlet,tak snáď sa nám podarí vyrobiť nejaký úväz. 😀

stankatt
8. apr 2009

Ahojte 🙂 ja mam baby vak a bola som spokojna. Tie prve mesiace to bola super vec🙂 , teraz uz ale lezi v kute...

brinzulka
8. apr 2009

babulky...otazka na Vas...v porodnici ste mali erarne kosele? Nebol problem s vymenou? Brali ste si a obliekali aj svoje pyzamo?
dakujem za odpovede 😉

stankatt
8. apr 2009

ahoj, ano mala som erar koselu a v poho. Je lepsie mat ich kosele 😉

riarey
8. apr 2009

Mile mamicky,
mam jednu otazku.
Riesil tu z Vas niekto poblem s hladanim opatrovatelky pre Vase dietatko ked ste sa chystali do prace?
Ja osobne som do tejto situacie postavena...Od 15.4 nastupujem ,mam 2roky 3mesiace mladu dcerku a hladam opatrovanie.
Aj formou strazenia u inej mamicky sdietatom podobneho veku...
Ma z Vas niekto skusenosti,pripadne pozna niekoho kto opatruje.Budem rada za kazde info,
dakujem vopred.
Zuzka

gabuliik
8. apr 2009

Baby,totálne to tu flákate... 😀 😀 😀

krtko.
8. apr 2009

ked sme cez den vonku,teraz musim vsetko dobehnut 😵

gabuliik
8. apr 2009

Ja viem,tiež som dobiehala. 😉 Len mne deti dnes zaspali už o siedmej,bo vstávali o 4 ráno 😕 😠 .Tak som to nejak stihla do tej štvrť na desať.

krtko.
8. apr 2009

gabuliik,a to su uz o 4: vyspane?a to tak mate kazdy den?

stankatt
9. apr 2009

cafte, som tu na skok, tata ma dovcu, tak mam chvilu cas... rano som bola korculovat, rychlo som navarila a som tu 😀 . Tak nasa princezna zacala rano vstavat o 6,00.... 😝 😝 😝 tak mam toho dost.... Snad jej to prejde, ale zas nepapame uz v noci... Tak aspon nieco 😉 a cez den spi minimum 🙂 a to vonku v kociku 😝

gabuliik
9. apr 2009

Krtko nie,nemáme to tak furt. To bolo výnimočne. 😠 normálne vstávame medzi 6-6,30. 😉
Stanka čao!
My papáme vnoci 2x a cez den tiež nič nespíme.Len v kočíku.

mmona
10. apr 2009

mi chodíme spat okolo 20, papame okolo jednej a vstavae 6.30 🙂

stankatt
10. apr 2009

ahojte 🙂 krpec spinka, ani nemukla- treba ju unavit.... stale behame za ruky- moje krize su uz v ..... ☹
Uz 4 noci nepapala a dnes sa napapala o 6,15 a spala do 8,00 😝 😀 😀 paraaaada, cez den len vonku v kociku... tak furt pendlujeme po meste 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre