Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
23. aug 2009

lenka dakujem uz bola nakoniec som zohnala len cisto farebne cierne .. ale pohoda bola som fakt cool zaujimava .. az na tie sumky .. 😀 neva MM bol uplne super chodil za malu ja som tancovala mala potom zaspala a my sme sa bavili tulkali az do rana no bola som naozaj prekvapena dlho sme si tak neuzili
Inak Bubi som zabudla malej prajem zo srdiecka vseeetko naj naj 😵 😵 😵 😵 😵

vladkaz1
23. aug 2009

pockaj ved este mam tyzden cas na gratulaciu 😀

bubadlo27
23. aug 2009

akurat som ti isla pisat, ale aj tak dik 🙂

bubadlo27
23. aug 2009

dnes tu s vami pisat nebudem, hadzem inzeraty 😀

vladkaz1
23. aug 2009

oki hadz hadz moja .. ja idem asi chrapat som jak keby ma preslo stado ... 😀
tusim som uz stara na take tanecky 😅

stankatt
24. aug 2009

ahojte 🙂
buby co predavas?

vladkaz1
24. aug 2009

ahojte tak uz som konecne popratala cely byt varit nemusim hcvala bohu pojdem sa dat do kopy a do obchodu nakupit ... inak som jak mechom ochmelena .. 😀

bubadlo27
24. aug 2009

ahojte,
stanka, veci po malej, po malom, vsak kukni na bazar, teraz sa to dobre vyhladava aj podla mena 🙂

bubadlo27
24. aug 2009

som si prave vydrazila na ebayi autosedacku 🙂

stankatt
24. aug 2009

buby si sikula 🙂
co porabate dievcence?

bubadlo27
24. aug 2009

jaj a vyhrala som tenisovu raketu 😀 😀 😀

stankatt
24. aug 2009

Buby ty furt neco vyhravas 😲 😀 😀 😀 😀 😀

bubadlo27
24. aug 2009

kto sutazi, aj vyhrava 😉 😀

vladkaz1
24. aug 2009

😉 cafte ja som prave dosla od mami bola som pomahat na oslave mala este dnes kolegine .. ale pohoda
bubi gratulujem super veru sa ti dari sutaz sutaz oplati sa 😉 😵 😵

gabuliik
24. aug 2009

Čaute babenky.Ja som dnes úspešne predala ohrádku 🙂 ,aspon som malej čo to išla pokúpiť do škôlky.Ešte mi chýbajú dáke tepláky,musím ešte niekam zbehnúť. Dnešný večer som si krátila žehlením 😝 ,neznášam to!!!

Tehu,ako bolo v Tatrách?Dnes som stretla tvoju sestru a hovorila,že si mala nejaké výhrady na reštiku 😀

gabuliik
24. aug 2009

Kde ste? 😕

bubadlo27
24. aug 2009

ja som tu 😉

stankatt
25. aug 2009

bre ranko... 🙂

macka7
25. aug 2009

Ahojte nedame stretko? Kym je este teplo 😉

vladkaz1
25. aug 2009

baby ja som navrhovala stretko uz davno... 😀 vcera som total uprata byt ,vsetko vydrhla dnes rano jak keby u nas bomba vybuchla som bola taka nasrata tak na novo ..a to sme len 3 ja a ja som cely den bola u mami ..akoze nechapem ..

bambi09
25. aug 2009

baby,prepáčte,vladka,aj Ty-zlatko,Ty sa na nás hneváš?? ☹ ☹ ☹

vladkaz1
25. aug 2009

baby kde ste? 😕

gabuliik
25. aug 2009

Ja som tu.Ale v poslednej dobe to tu všetky dosť flákame,že? 😀

stankatt
25. aug 2009

uz som tu aj ja 🙂 sme cele dni vonku... teda poobedia... malu treba unavit, aby vecer zaspala...

gabuliik
25. aug 2009

Hmm,Stanka,tak to poznám.Ale niekedy to nevychádza.Posledné dni má malý totál rozhádzané spanie.Doobeda už málokedy.Potom odkvacne okolo 11tej a spí podla toho,že či ho niekto zobudí alebo nie do 13tej. Ale tieto dni ho fakt furt niekto budí.dnes Monika,spal pol hodku.Tak som ho išla o tretej znova uspať a spal do piatej 😝 .Naštastie odkvacol pred pol hodkou..... 🙂

vladkaz1
25. aug 2009

ahojte ja kukam velmi krehke vstahy mala uz spi chvalabohu dnes bol den blbec veru a robili nam tie merace len som sa nevedela dostat z bytu lebo mi mala schovala kluce nasla som ich za postelu ani by ma to nenapadlo ze vyleze na botnik a pobere kluce

gabuliik
25. aug 2009

Júúj Vladi,tak to sa stalo aj mne,ked bola Monika menšia.Odvtedy ich vešiam na vešák s bundami 😀 .Andrej zas schováva krémy a mobily..... 🙂 😝

vladkaz1
25. aug 2009

no gabi pekne tak kremy mam na policke tam sa nema ako dostat veru a vesiak na bundy mame zatial provizorny len taky kovovy kym nemame chodbu dorobenu .. ☹

vladkaz1
26. aug 2009

ahojte dobre rano idems malu dokine lebo kasle jak stary tur ... tie sople nie a nie nam prejst a ja som 3X v noci grcala je mi zle 😝

stankatt
26. aug 2009

fuuu Vladi nezavidim...
Mon uz spinkaaaaa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre