Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

basado
3. sep 2009

ahojte,
vladka tak to je super že vam to zabera? ake mate antb.?

basado
3. sep 2009

jej jaka som oplašena aj chybu robím, chcela som napísat že je to super , ked to zabera. nemal tam by ten otaznik 😀 😝
naš malinky išiel super do školky, ale ked išiel do triedy tak spustil rev ☹ ☹

vladkaz1
3. sep 2009

Dostali sme Duraceft,tusim tak sa to pise ... no a uplna zmena za jeden den vcera bola az zelena ,no mohlo ich to napadnut aj skor .. ale sak hlavna vec ze to pomaha 🙂

basado
3. sep 2009

teraz robím poriadky v skriny všetko mu je male, ale zas po adkovi ostalo, tak som rada.
no len neviem kam dam tie male veci, len mi to tu bude zavadzat asi to dam do pivnice alebo niekde do bazaru 😉

vladkaz1
3. sep 2009

moja aj ja sa chytam prave som nahodila do albumu Luckine nove veci , verim ti ze je toho vela my co mame doma nic neni Lucke dobre .. ja to nechapem ale nestihame kupovat veci .. tak sa vytiahla ..
Hod na bazar ved urcite predas daj skor na babybazar ,alebo mimibazar tak nakupuje vela mamiciek a da sa tam dat neobmedzene mnozstvo inzeratov 😉
ja sa chystam potriedit veci nemala som cas , ale uz mamkupcu do predu aj kamosky .. no male veci si nechavam 😀 😵 , kukni mi do pasu 😉

bubadlo27
3. sep 2009

cavte, ale to tu flakate ☹
zajtra ma mala 2 roky, tak som sa rozhodla,ze jej upeciem torticku, tak dufam ze sa podari 😉
oslavovat budeme v sobotu, to maju nasi hody, tak to spojime 😉

gabuliik
3. sep 2009

Čaute baby.Včera som sa sem nedostala.Začali sme chodiť do škôlky,ale veľmi zle.Malá plače.Včera aj dnes tam bola len hodinu a volali mi ,aby som po nu išla.Zle to znáša.Teraz v posteli plakala,že ona tam ráno nejde.Je to pre mna tažké ju tam nechávať,ked vidím ako narieka.Mm hovorí,že jej dáme na to,aby si zvykla mesiac.Ked nie,tak ju necháme ešte rok doma. ☹
Vladi,tak predsa sa snažíte? 🙂

stankatt
3. sep 2009

cafte, Gabi to fakt? chuda male.... ☹ ale snad si zvykne...
Vladi hura na to 😀

stankatt
3. sep 2009

mala zalomila uz o 19,30 😀 dnes zacala chodit po celom byte. tka je zlata, ide jak robot 😀 😀 😀

bubadlo27
3. sep 2009

gabi, presne toho sa bojim aj ja, lebo by som ju chcela dat od marca do skolky a uz teraz mam z toho depku ☹

gabuliik
3. sep 2009

No,ja som sa toho tiež bála a myslela som si,že to zvládnem.Ale nezvládam.Dávam jej mesiac a ked si nezvykne,tak ju nechám ešte rok doma.Ale zas sa bojím toho,že mi ju na rok nezoberú,že nebude volné miesto.A možno to bude znášať ešte horšie.Ale je to hrozné ju tam tak nechávať.... ☹

lyongirl
3. sep 2009

čafte babule, kde ste? potrebujem poradiť!!! pls
Malý sa dnes napapal a keď som ho išla dať odgrcnúť, tak ho 3x naplo a vyvracal všetko aj s obedom, ktorý jedol pár hodín pred tým. Bola som celá ogrcaná, aj posteľ, ale fakt dosť. No a večer, keď som ho išla kúpať, tak mal na plienke také ružové, napadlo ma, že či to nie je krv v moči, ináč netuším, čo iné by to mohlo byť. Nič iné mu nie je a neviem, čo sa to deje. Snáď bude noc OK. Neviete čo to má byť? Zajtra mu asi odoberiem moč a odnesem dr. na vyšetrenie.

gabuliik
3. sep 2009

Lyon,nepritlačila si ho moc ked si išiel odgrcnúť?Alebo ešte ma napadá ,že či to nebolo aj z tepla.Dnes bolo hrozneee.No a to ružové na plienke fakt neviem..... ☹

lyongirl
3. sep 2009

nepritlačila, to by len vygrcol viac, ale on to doslova na 3x vyvracal

timotej
3. sep 2009

Lyon môj malý bude mať rok a ešte sem tam grcne ked to preženie s mliekom alebo čajom. To ružové ak to bola krv tak sa neznepokojuj lebo to môže byť tým, že silno potlačil a praskla mu nejaká žilka v ritke to som niekde čítala že u detí je to normálne. Ešte ma napadlo kamoškini malí mali minulý týžden črevnú vyrozu a tiež obaja vracali vekovo 2,5 a rok sú. Dr. povedal, že to prejde len ked bude teplota tak sirup alebo čípok inak to trvalo 4 dni.

vladkaz1
3. sep 2009

Domi na tvojom mieste by som isla dokine istota je istota mala mala take ruzove ked mala zapal moc. noo neni to sranda, ale dufam ze to bolo fakt nic len s tepla alebo tak..
Juj baby to s tou skolkou ma fakt mrzi aj nas to caka na buduci rok dufam ze ju zoberu ..aj ked bude este malicka a ano snazime sa MM ma vcera po dlhej debate presvecil ze je ten spravny cas .. a ze chce chlopa 😅 😀 ale ze ked nebude nic sa nedeje bude mat doma baby hahaha a ja pocitam ze tak to bude 😀

lyongirl
4. sep 2009

ahojte, volala som dokine a povedala, že to ružové na plienke je z moču, že keď vracal, tak bol dehydrovaný a vtedy sa v moči tvoria nejaké soli a oni spôsobujú ten ružovkastý flak. Že ak malému nič nie je a je čuly a v pohodke, tak nemusíme chodiť, jedine, že by sa niečo vyskytlo. Ale našťastie je úplne ok, noc bola fajn a teraz sa spokojne hrá.

tehulka4
4. sep 2009

breee ranecko...maminky, chcems a spytat, neobjednava si tu niektora vecicky pre malych z nextu?n vdaka.. co mate inak novo? my nist akurat ze som z toho pocka dnes nejaka ovalena..🙂

lenkahrehusova
4. sep 2009

ahojte žienky 🙂
No to dnešné počasie, nič moc ☹
ale aspoň trošku s´vami popíšem 😉
lyon, to je super, že malému nič nieje.

vladkaz1
4. sep 2009

Domi super aj ma to napadlo niekto to uz spominal ,pri dehydratacii , hlavne ze je vsetko v poriadku 😉
tehu nie aj mna by to zaujimalo ako ste opadli s tou objednavkou ?doslo vam nieco?
lenka ahoj no pocko nic moc a ja uz kaslem ..boli ma hrdielko

tehulka4
4. sep 2009

vladi, co som objednavala z HM absolutne nic...ale uz mi objednaval kamaratov brat co zije v UK z nextu a prislo mi to, akurta ze tomu kamosovi frajerka zakazala sa so mnou vobec bavit, preco neviem, tak som prisla o zdroj dodavky. No a ked som si chcela objednat stadial, tak tomu nejak nechapem, a zas postovne pre jednu je tam dost drahe, tak sa mi to potom skor oplati objednat od niektorej co to objednava,ale to som pozerala na babybazari a tam si baby prizadzuju na jednom kuse aj 3 ecka, co ma pri tej mojej opbjednavke bude stat pomaly to postovne co by som platula z anglicka..noo tak som z toho mimo..skoda ze nemam momentalne nikoho v anglicku.. ☹

lyongirl
4. sep 2009

baby, ten môj krpec spal len 1/2 hodky a už je hore, ani kafé som si nestihla spraviť, poliala som si poctivo orchidky, sadla k bábovke a on hore 😠 . Alex pekne spinká.

vladkaz1
4. sep 2009

baby ja mam vsetko hotove chvala bohu ale mala nechce spavat po obede ako to mate?
tehu to nechapem co jej sadlo nieco na nos? 😕
A nechces ist radsej do madarska? maju tam oproti Rak. super ceny aj HM aj Next 😉

vladkaz1
4. sep 2009

tehu kuk do mojho albumu cast s toho co som Lucke nakupila 🙂 HM ,next, early days, george

gabuliik
4. sep 2009

Čaute baby.Tak dneska malú odo mna trhali.Revala som jak blázon.Prišla som po hodine pre nu so strachom,že bude plakať a ona im tam recitovala básničky.Tak som sa potešila,že až.Učka hovorila,že plakala len nejakých 10-15 min. a potom sa hrali.Tak ,že od pondelka ju skúsime nechať o hodinu dlhšie.
No a bola som s malým u dokiny,bo je komplet celý vyhádzaný.Že asi niečo zjedol,tak dávame Fenistilové kvapky a uvidíme. ☹

vladkaz1
4. sep 2009

gabi no super ze mala robi pokrok 😵 tesime sa s vami , booze a maleho mi je luto .. a co ma alegiu ? alebo atop. ex.?no dufajme ze ani jedno s toho 😒

lenkahrehusova
4. sep 2009

vladka, krásne veci, kde si nakúpila 😉
My ideme zajtra do SCS malej kúpiť nejaké teplejšie veci a uvidím, či tam budú mať aj zimné bundy. Už sa teším, keď bude trošku väčšia a budem kupovať veci aspoň na 2 sezóny. Teraz ich má zatiaľ len na pol roka. Aj teraz jej kúpim zim.bundu a na rok jej už bude malá 😒
Ale čo už...
Gabulik, tak super že malej sa tak v škôlke páči 🙂

vladkaz1
4. sep 2009

leni to mi nosi kamoska 🙂 , to som vsetko nefotila ale mam na zimu nakupene ,uz len zizmicky nejake paradne stucky pancusky .. salik nejaky s capicku co mi pojde k kabatiku a hotovo .. ja kupujem zo zasady vacsie aj o 2 cisla svetriky zalomim rukav a nohavive dole stahovacie a vynosi ich dlho 🙂

lenkahrehusova
4. sep 2009

ja sa tiež snažím kupovať väčšie čísla. Teraz sa to už dá.
Inak dobre sa nakupuje keď sú letné alebo zimné výpredaje 😉 vtedy sú značkové veci za dobrú cenu. to vždy nakúpim malej skoro na rok dopredu 😉

tehulka4
4. sep 2009

vladi,ja sa v poslednej dobe tazko dostanem dalej ako je SK...aj v rakusku odvtedy co mame maleho som bola mozno raz ci dvakrat....a tza tvoja kamoska ti odkial nosi tie vecicky, lebo su ozaj krasne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre