Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
17. nov 2009

Gabi tak veselo..... ale uz je mala OK, nie?

gabuliik
17. nov 2009

Veselo,veselo .... 🙂 Je ok,ale ktovie dokedy 😝
Dokonca mali v pondelok v škôlke bábkové divadlo a jej sa to páčilo.Až som sa čudovala.Ale som rada.Horšie je,že mi ešte ani jeden nespí.Malý si pospal skoro do tretej,takže skôr ako o 21 nezaspí.A Monika bude ťahať s ním ... 😝

stankatt
17. nov 2009

aj my sme este hore 😝 😝 😝 😝

bubadlo27
17. nov 2009

🙂 cavte, tak my uz nastastie spime 😉 , zajtra nam pride konecne nabytok do detskej, no som zvedava ako poliakovi soferovi vysvetlim kde byvam, asi skor porodim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vcera sme chodili po nakupoch, ustata som bola jak blazon, ale aspon som si nieco pokupovala 😉

stankatt
17. nov 2009

huraaaa spime 🙂... keby aspon do 8mej rana...

macka7
18. nov 2009

ahojte chcem sa spytat ci nepoznate nejakeho plynara-vodara idem prerabat kuchynu a potrebujeeem ☹

tehulka4
18. nov 2009

ahojte maminecky, konecne soms a sem dostala aja ja...u ans nove nic, akurat sa nam tlaci novy zub a maly furt beha...vsade..on ani nechodi on rovno lieta, no a somozrejme ze este envie poriadne brzdit tak vzdy capne na zem a potom huci..chvalabohu sme zdravi,teda zatial..zajtra idem na ockovanie v 14 mesiaci..nemate niektora skusenost s tou novou vakcinou ktora obsahuje navyse aj nieco proti ovcim kiahniam?myslim, ze ci je potom teplota a atak..kupila som ju tu kombinovanu v jednom, ze aby ho nemuseli pichat dvakrat ale netusim co by ot mohlo urobit..tak dufam, ze tam zajtra nejaku chripku ci co nenachytame.. 😖 dufam, ze uv as je inak vsetko ok...

maci, ja jedneho mama..teda bol u mna raz ked som vytopila susedov, ale bol vcelku v pohode..a robi pre nejaku firmu takze ak sa s nim dohodnes bokom tak by ta to asi ani vela nevyslo, a neviem ci je aj plynar, ale urcite nejakeho pozna, tak ak nikoho nenajdes a budes chciet, poslem ti na neho cislo a spytaj sa ho...

timotej
18. nov 2009

ahoj tehu aj náš Timi rovno lieta. Ako začal behať tak už iné ani nechce sem tam ešte 4-nožky ked je unavený. Neviem ako ostatní ale ja nič nič nestíham. Ked spí tak som rada že navarím najem sa a potom ešte vypijem kávu. Malému sa vytlačilo 6 zubov naraz celé noci sa budil. Ale čo už musíme to vydržať. Chvalabohu že ich máme tých našich drobcov.

lyongirl
18. nov 2009

baby, ja chcem letooooo a teploooo, lebo toto počko a choroby ma dovedú do hrobu... 😠
Riško berie ATB, Alex zatiaľ odoláva, ale ako teraz spí, tak pokašliava, doteraz mu nič nebolo...
kedy to všetko skončííííí...

tehulka4
18. nov 2009

mame 8-my zub !!!!..huraaaaaaa...este ma sice par bezsennych noci caka ale uz je to o osme menej...😀

timi, my sme tiez zacali chodit a zrazu zacal miesto chodenia lietat...a stale beha...ani sa poriadne nezastavi..

vladkaz1
18. nov 2009

tehu super gratulujem ja som bola dnes na poradni a super vsetko oki pribrala som kilo 😀 ,bola som sa hned odmenit kupila som si sveter ,makeup ,baretku 😀

stankatt
18. nov 2009

ahojte, tak od dnes uz mame 13 zubov 😀 selma zubata

tehulka4
18. nov 2009

baby, uz sa vam niekedy stalo ze by ste mali MS skor o tyzden? a co to sposobilo?

vladkaz1
19. nov 2009

Tehu mala som ked som prechladla skor ,aj neskor ...

gabuliik
19. nov 2009

Čaute baby!Tak to len my stagnujeme na 8ich zuboch? 😝

Tehu,mne sa to stáva dosť často.Neviem prečo 😖 .A ja mám dokonca taký cyklus,že každých 25dní 😝 😠 .

vladkaz1
19. nov 2009

neboj sa nic vam neutecie narast musia .. 🙂

gabuliik
19. nov 2009

Šak musia,ale už hrozne dlhú dobu je zlý a ja to pripisujem zubom a oni nič ... 😒 😠 A posledné 3 dni mi spal cez obed 45 min. takže si vieš predstaviť aký bol milučký 😲 😠 😠 😠

vladkaz1
19. nov 2009

no tak to teda ano ... ja som dnes jak vyprdnuta boli sme s macku rano v tescu tak mi bolo zle zjedla som jogurt s musli a je mi hrozne tazsko 😝

gabuliik
19. nov 2009

ja sa do tesca chystám v nedelu cez obed ,ked bude malý spať.Segra dojde pre mna a idem kúpiť mikulášške,bo nič nemám a inokedy sa tam nedostanem.a možno zbuchnem aj nejaké darčeky pre deti .... uvidím ako sa bude dariť.
daj si niečo bublinkové a vygrgaj sa .... a inak,mne ked bolo počas tehu ťažko tak som si občas dala aj espumisan a pomohol

vladkaz1
19. nov 2009

hmm ja so zostala taka pri mase v tescu doslo mi zle a hotovo ... hruza
nemame doma malinovku nic bublinkove len dzus .. a na ten nemam chut takze budem musiet travit alebo pojdem spat vcera som uz po 7 mej chrnela 😅 ..
ja nekupejem mikulaske ..tak sme sa dohodli .. len nasej malej
a zajtra idem na chalupu len tak na poobedie 🙂

bubadlo27
19. nov 2009

ahojte,
vladi ma tusim nove vlasy 😉 🙂 , inak si prosim ta davaj pozor a nelez do nakupnych centier, nechaj radsej na MM, nech ta obskakuje, sa setri 😉 🙂
nam vcera prisla konecne ta detska izba, tak sme s MM skaldali do polnoci a krpana uz dnes spi v novej posteli, aj doobeda tam obidvaja spali, som zvedava ze dokedy tam dnes v noci vydrzi sama spat 😉 🙂
ustata som jak kon, este ma caka malovanie na stenu, predlohy uz mam, asi zajra sa do toho pustim
😉 🙂

gabuliik
19. nov 2009

raz za čas sa treba vyspať ..... aj ja to robím 😅
ved ja idem tiež kúpiť len deckám a MM,ale mám stravnáče a tie u nás neberú,tak preto chcem isť tam.
júúúj a chalupu závidííííím 🙂 ,uži si to.

lyongirl
19. nov 2009

Ajojte, ja som prišla len pozdraviť a idem hajať 😉 , lebo minulá noc mi dala zabrať a už som total K.O.
Obidve deti berú ATB ☹ 😠 , Alex minulú noc 2x vracal, čo mu sople zatekali, takže som v noci 2x prevliekala plachtu, Rišena som musela v noci budiť na ATB a samozrejme sa prebra a hodinu hučal a nechcel spať...
Aby toho nebolo dosť, tak Alex cez deň 2x vyvracal aj ATB, aj všetky lieky, tak som mu ich už ani nedala, zajtra musím zase volať doki, že čo...
Baby, ja chcem leto a teplo, lebo toto počko a choroby ma ubíjajú, už mi len chýba chytiť nejakú depku ☹

lulinak
20. nov 2009

Ahojte.
Gratulujem k zúbkom,aj my máme noví v poradí-10.Ale s horúčkami ☹,chvala bohu je už vonku.No trošku som Vás prečítala a idem pokračovať v žehlení.Čaves.

krtko.
20. nov 2009

aj my mame prvy zubok 🙂

lyongirl
20. nov 2009

krtko gratulujeme, my ešte nemáme nič, ale ja som rada 😉

gabuliik
20. nov 2009

Čaute.
Gratulujeme k zúbkom.... 🙂
Dnes som mala celkom fajn den,až na to,že Monika ráno v škôlke plakala ☹ .Asi nejaká kríza,lebo od utorka bola vcelku v pohode.No čo už.
Mala by som isť žehliť,ale nechceeeeee sa mi 😅 ,asi to nechám na zajtra 😀 .

vladkaz1
21. nov 2009

Gabi ja mam taku kopu zehlenia ze dnes sa nepohnem od zehlicky pocitam 😝

gabuliik
21. nov 2009

Čaute.Vladi,tak to sme na tom rovnako.Decká mi zaspali,idem dole poumývať zem a spratať hračky a fičím žehliť.Ked to nestihnem dokončím zajtra. 😝

vladkaz1
21. nov 2009

gabi no horsie je ze mi bolo zle a vobec som sa toho ani nedotkla a mam taku kopu ze uz do postielky sa mi to nevojde nemam kde skladovat a mam oprate dalsie 2 pracky ... chapes? zajtra si idem kupit pracku ,uz mam vybratu elektroluxku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre