Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
20. mar 2010

Ahojte, mne bolo trochu blbo v noci aj teraz, ale už je lepšie. Dnes ideme do Drahoviec na cintorín a potom s Erikom asi do Maxu sa pohrať. Teraz prišiel z prechádzky, mm s ním bol skoro dve hodinky vonku. Idem dokončiť obed, malý hajať za chvíľu.

vladkaz1
20. mar 2010

Ahoj macka ,neviem si zvyknut na tohoto noveho kona ,chyba mi proste ta uvodna stranka .
ja som vysmazila syr zo zemiakmi ,chuda mala ,ta sa tak pred serblom posrala ,ale doslova sracka ,ju prehnalo a nestihla sadnut tak boris to umyva teraz a osprchoval ju ja mam uz veget ,az vecer budem zehlit ,rano som si upratala ,mala pojde teraz hajat my s tatinkom nieco poriesime a pojdeme von a do cirkusu zas 🙂

marcelkatt
20. mar 2010

No ani ja si neviem nejak zvyknúť na novú verziu koníka, ale čo už. Snáď časom... My sme si pospali poobede a potom sme boli vonku všetci a na nákup. Večer sme pozreli rozprávku, dovolili sme výnimočne aj Erikovi, lebo sme si pospali dlhšie, takže by aj tak v postieľke asi vymýšľal.

suziad
21. mar 2010

cau, no v bazare je sekcia KUPIM zruzena to je blbe a ja som chcela dat inzerat ze kupim 😠

lyongirl
21. mar 2010

Zuzi a čo kúpiš?

suziad
21. mar 2010

lyon uz vies 😉 dala som do bazaru aj nasho mercedesa tak uvidim ci ho predam. Rozhodujem sa medzi chicco s3 alebo c1. A ty ako tesis sa na svadbu?

suziad
21. mar 2010

Teda tento ale nie som si ista s tymi kolieskamy ako by sa slo v zime https://www.modrykonik.sk/bazar/golfky/3ryl/3-k...

a potom tento tu zase treba dokupit car fix a vanicka tusim nema rukovetko ale to asi ani nevadi co myslis http://deti.bazos.sk/inzerat/3303570/Znackovy-k...

vladkaz1
21. mar 2010

suziad ten chicco co si dala predava kamoska velmi pekny z bohunic 3 kombinaciu za 6 ticic tusim taska ani raz rozbalena ,vanicka jak nova aj to vajco a sportak len pouzivala .Inak oranzovo kremovy taka kombi aj pre dievcatko aj chlaceka 🙂

vladkaz1
21. mar 2010

suziad ten chicco co si dala predava kamoska velmi pekny z bohunic 3 kombinaciu za 6 ticic tusim taska ani raz rozbalena ,vanicka jak nova aj to vajco a sportak len pouzivala .Inak oranzovo kremovy taka kombi aj pre dievcatko aj chlapceka 🙂

suziad
21. mar 2010

Vladka teraz, ktory ten prvy c1 alebo ta trojkolka a ma aj ten car fix do auta!

vladkaz1
21. mar 2010

ten prvy jak golfky myslim 🙂 , ja som ho mala mat ,ale srdce mi pistalo po jane no tak som si ho dopriala 😀 ,ale sak za rok zas akricka pojde nova nejaka ,na zimu si ho potom necham,inak vozim malu som max. spokojna 😀

lyongirl
22. mar 2010

Zuzi, no ja by som golfky nechcela, radšej tú druhú trojkolku, tá sa mi páči aj viac, aj je vačšia, určite sa aj lepšie ovláda...

no my sme nejakí chorí, máme nejakú virózu, Alex včera 3x vracal, Riško 1x, mne je tiež stále zle, oblieva ma horko, točí sa mi hlava. Idem si lahnúť k Riškovi, celý deň bol včera upišťaný a zavesený na mne 😝

vladkaz1
22. mar 2010

kazdy si kupi aky sa mu paci a vyhovuje . 🙂
Drzim palce nech aspon ta trojkolka ti vyhovuje 😉

vladkaz1
23. mar 2010

a co sem uz nik nechodi ? kde ste? 😅

lyzenka
23. mar 2010

čafte,

tak včera sme boli na Tekela v škôlke pre rozhodnutie.....a že ho neberú pre nedostatok miesta....ale že ho berú na Spartakovskej......tak som rada.....ale bola som naštelovaná na Tekela, že jasné, že ho zoberú tam.....a kuk som len kukala....ale neva, Spartakovská je tiež kúsok a budú tam snáď všetci naši kamoši a kamošky 😀
na Tekela mali asi 80 žiadostí....

marcelkatt
23. mar 2010

Lyzenka, blahoželááááme. My ešte čakáme na rozhodnutie. Som zvedavá kedy nám príde rozhodnutie domov.

gabuliik
23. mar 2010

Čaute baby.Som tu dlho nebola,od soboty som ko.Mám takú hroznú angínu,že až.Včera ma MM viezol dokine.Som bola aj na ušnom,lebo ma celú noc boleli uši.Ale nemám ich zapálené,ale tá angína mi do toho vráža.Včera som celý den ležala a MM sa staral o decká.Dnes už fičím sama.Musel ísť do práce ☹

marcelkatt
23. mar 2010

Gabulik, želám Ti skoré uzdravenie, nech si čím skôr fit!!! Drž sa a vylieč sa.

anesim
23. mar 2010

Lyzenka, malá mi chodí na Spartakovskú pri škole a tento rok končí. A má veľmi dobré učiteľky, ktoré pôjdu od septembra k maličkým, malá ich má veľmi rada a aj ich prístup je super, Ja som s tou škôlkou spokojná 🙂

marcelkatt
23. mar 2010

Anesim, potešila si aj mňa ak nášho vezmú. Prístup pani učiteľky je veľmi dôležitý, hlavne na začiatku. Aby deti chodili s radosťou do škôlky. Ja nie som z TT, takže neviem, ktorá škôlka aká je, ale Spartakovskú pri tej škole máme najbližšie, tak sme ho prihlásili tam. Ak ho vezmú, nastúpi v polovici novembra až. Tak som zvedavá a netrpezlivá, no uvidíme.

bubadlo27
24. mar 2010

ahojte, my sme boli vcera cele poobedie v meste, boli sme aj v Merkate, deti sa smykali, hrali, super pocasie bolo a dnes vyzera este krajsie 😉
deti umrncane od rana, vstsvsju uz o piatej, nech sa uz zmeni ten cas, lebo ma porazi ☹
aj ja som rada , ze budu mat v skolke dobre ucitelky 🙂

marcelkatt
24. mar 2010

Ahojte maminky, my sme boli včera tiež celé poobedie vonku, boli sme sa pohrať v Maxe, potom sme boli pozerať vláčiky na stanici, asi hodinku sme tam boli a ešte sme sa stavili u švagrinej, tam sa deti tiež zahrali spolu a na moje prekvapenie sa vôbec neškriepili o hračky, no boli ako anjelici včera obaja. Teraz som bola iba v Kauflande s Erikom peši, pekne sa držal za ruku, no fakt poslúchal. Teším sa, lebo posledný týždeň bol ako vymenený, všetko chcel, pišťal a vynucoval si. Ale to si tým asi každé dieťa prejde, raz med a raz čertík... Hlavne, že je zdravý a že konečne aj počasie praje 🙂 Som zvedavá ako bude cez víkend, chceli by sme si urobiť nejaký výlet, no uvidíme.
Majte sa krásne zatiaľ, idem sa pustiť do varenia, niečo jednoduché a rýchle... Papa a všetky moooc pozdravujem 😉

tehulka4
24. mar 2010

huraaaaaaaaaaaaaaa...konecne krasne pocko...my sme tiez boli vcera skoro cely den vonku..boli sme u segri..aj teraz sme prisli z vonku, je tam ozaj kraaasne teplucko..no parada, len aby sa to nepokazilo..🙂ked bude takto pekne, mohli by sme dat nejake to stretko niekde...co vy na to?

marcelkatt
24. mar 2010

No obed hotový, spravila som iba rybie prsty a zemiaky varené s maslom. Polievka karfiolová... Erik už spinká asi 15 minút, tak mám ticho už... Poobede máme návštevu. Idem ešte rýchlo poumývať podlahy...
Tehulka ja súhlasím so stretkom, ak bude krásne... No od 1.4 do 6.4 som ja mimo TT a potom zas od 8.4 do 22.4 budem preč. Takže ja buď inokedy,alebo potom niekedy začiatkom mája. veď to je jedno, hádam už bude iba krajšie počasie...

lyongirl
24. mar 2010

Ajojte, aj my sme celé dni vonku ako sa oteplilo a Riško začal mať rád kočík, tak to využívam, lebo doma je to čert rohatý...
Dnes som sa dozvedela, že mi tiež malého zobrali do škôlky na Družbe v Jame, tak som skákala od radosti, ževraj tam zobrali všetky deti. No a práve obedujem a zalizujem sa na vynikajúcim jedlom...urobte si chúťky 😀

marcelkatt
24. mar 2010

Blahoželáme aj tebe Lion, resp Alexovi k prijatiu do škôlky. My budeme snáď vedieť budúci týždeň ako sme uspeli, prípadne neuspeli. Príde nám to poštou. Ale som nedočkaváááá...

lyzenka
24. mar 2010

anesim,
tie pani učiteľky, čo pôjdu od septembra maličkým .....ako sa volajú? ale sú tam dve triedy malákov, že?

lyzenka
24. mar 2010

lyon,
a gratulujem, že Alexa zobrali do škôlky....aj Katka Krištofiaková tam bola zahlásiť malú Ninku.... 😉

anesim
24. mar 2010

Lyzenka, tam sú z každého oddelenia po dve. Malú má Adrika a Milenka, priezviská tu radšej nie 🙂 . Milenka, je teraz od januára nová, ale je tiež veľmi dobrá, lebo učiteľka, kt. ich mala 2,5 roka išla na materskú.Tú druhú triedu najstarších má riaditeľka a zdá sa mi , že ona má vždy velkáčov. Tak k malinkým asi pôjdu tieto dve naše a asi dvojica z tých, čo majú teraz strednákov, ale to si len myslím 😉

lyzenka
24. mar 2010

no jasné,
práve dnes sme boli v škôlke, ešte odniesť obálku, aby nám mohli poslať rozhodnutie o prijatí.....tak som tam blúdila a hladala riaditeľku, nakoniec som zakotvila v nejakej triede a taká staršia učtieľka v cope, ale taká milá bola...a tuším strednáci to boli......ako prídeš cez hlavný vchod...potom doprava dole.........Ajko jej dokonca povedal svoje meno.... 😀 a hneď sa tam aj hrnul do triedy....ale potom už zatvorili triedičku... 🙂
Na chodbe tam majú veľkonočnú výzdobu ...také vajíčka.....tak hneď si chcel Ajčo jedno zobrať.... 😎

anesim
24. mar 2010

Hneď doprava a dole sú velkáči riaditeľky a malá majú triedu tiež v tej časti hore. Triedu majú stále tri roky tú istú, učiteľky majú svoju triedu a keď tak, tak sa menia deti. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre