Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
31. mar 2010

my máme bryndzovú nátierku...
MM varené doma neje skoro vôbec, pretože jedáva u mamy, tak má robotu a tam aj raňajkuje, aj obeduje a doma si dá potom už len chleby na večeru, alebo jogurty. A posledne jedáva večer fakt málo, už aj chleba vyhadzujem...
Alex zostal fajnovka asi v 1a pol roku a Riško v roku. Riško nad všetkým ohŕňa nos, zbadá lyžičku a už reve, ale kúpený puding si dá a 2x za deň, alebo holý rožok, ale čo to je, okrem toho má moje mlieko, ale už mi to lezie na nervy, takéto jedenie. Aspoň, že Alex zje každý deň polievku, lebo ináč by jedli len suché a varené treba jesť.

lyongirl
31. mar 2010

a ešte ma napadlo, čo som tu minule písala, že majú otvoriť novú predajňu Protetiky, tak ževraj to budú zdravotnícke potreby, že tam je na dverách reklama, mi kamoška hovorila, ale z Protetiky mi napísali, že topánočky tam budú mať a že sa dá kedykoľvek doobjednať...
Toto je kúsok z mailu, čo mi napísali:
Dobry den,
dna 6.4. otvarame v Trnave nasu vlastnu podnikovu vydajnu/predajnu. Bude sa nachadzat pri poliklinike Druzba na starohajskej ulici v priestoroch byvalej lekarne. Tam si budete moct zakupit akykolvek nas tovar a v pripade, ze by nemali na predajni, predavacka moze objednat ten tovar pre Vas priamo u nas.

amunet
1. apr 2010

Ahoj, vsade plno ludi ani nakupovat sa neda 😠 ,
moja mala zje vsetko ale asi je hlavne po MM a vypytuje sladke co sa mi strasne nepaci. Vodu nechce len zo sirupom 😠 aj som ju to chcela naucit ale vypluva to.

lyongirl
1. apr 2010

čaute babeny, rozmýšlala som, či si nezaožíme súkromnú skupinu a nepresťahujeme sa tam, aby sme si tu nevypisovali tak verejne, lebo si tu píšeme všeličo a všelikto to číta...
kto je za?

lyongirl
1. apr 2010

amunet z tej malinovky si nič nerob, sú aj horšie veci, hlavne, že ti malá papá všetko. Mne zase deti pijú čistú vodu, ale v jedle sú preberační, Riško do roka nebol a potom to začalo a trvá to, ohŕňa nos nad všetkým, nechce už ani varené a láduje sa stále kupovanými pudingami, to už je len zdravá výživa, ale čo mám robiť, ak mu nedám jesť, tak je upišťaný a nervózny a aj tak nezje nič iné...no dnes zjedol polievku, tak som rada, ináč od rána prežúva rožok, samozrejme holý.

tehulka4
1. apr 2010

no baby, u nas je to s jedenim podobne...mm sice zje vsetko skoro aj hrniec, a to je problem, ze j navarim aj na 2-3dni a u nas je v ten den po otm..tak varim jak debil kazdy den nieco ine..a maly strasne malo je...teda obedy skoro nic, len trochu zeleniny zje a strasne mu chuti hrianka so syrom alebo chleba peceny vo vajicku, a tiez sa ladujeme tymi hnusnymi kupovanymi pdingami, lebo ked ho uvarim doma ja, tak mi ho ani nezje..no slak ma trafa co vam poviem..

lenocka6
1. apr 2010

ahojte, no chvalabohu ti moji maskrtnici aj s manzelom zjedia skoro vsetko. Samozrejme su take jedla, co su velmi oblubene, ako pecene kuriatko, rezniky, chlebik vo vajicku, maly ma rad strasne hrianku, ale po mensom frflani zjedia aj ine. Dneska sme mali napr. hraskovu kremovu polievku, kedze je dnes zeleny stvrtok s opekanymi krutonmi a manzelovi som opiekla aj kusky slaninky do toho. My s muzom sme to teda zblajzli, mala trochu vymyslala ale zjedla, za to Adamka som musela krmit. ALe nakoniec zjedol. Chvalabohu nemam s jedením u nas az taky problem.

gabuliik
1. apr 2010

Čaute.Dnes som sa bola ostrihať a dala som nakrátko aj malého.Je taký smiešny,ale nevadí,aspon už nebude stále spotený.
Inak, s tým jedením to neni ani u nás bohviečo.Majú rozmaznané hubičky... 😀

vladkaz1
1. apr 2010

Gabi prosim si foto 😉

vladkaz1
1. apr 2010

u nas nehovorim o vareni ,jedeni lebosa rozculim ,keby ste jak ja stale vyvarali a vsetko sa pozralo a zas musite varit na novo aj 2X denne no neviem neviem 😝

krtko.
1. apr 2010

ahojte.hlasim sa po dlhej dobe.nejako neni casu 😖
lyion ta sukromna skupina je dobry napad.ja by som bola za
s tym varenim je to u nas vcelku dobre.ale neviem preco v poslednej dobe im nejako nejdu polievky.
ale maso moze byt stale.tento tyzden som robila bravcove jazyky na kyslo s knedlou.lenka s petkou sa najedli ako mali zahoraci 😀
muz ani nehovorim
natalka sa zasa nevie dojest ked urobim mlete maso s makaronmy a rajcinovou stavou
ale som rada ked su v skolke.tam maju kazdy den nieco ine .lebo ja ked varim tak varim tak na 2 dni

lyongirl
1. apr 2010

a ostatné čo hovoríte na tú súkromnú skupinu????
a ešte vymyslite názov, ako si ju pomenujeme...

amunet
1. apr 2010

Lyon ja suhlasim, sice malo sem chodim, ale mam na to dovod, tak sukromna tema by bola super.

vladkaz1
1. apr 2010

mne je to jedno ,ja uz sukromne veci nepisem

krtko.
1. apr 2010

prave sa mi dodrb...a pracka ☹

vladkaz1
1. apr 2010

no moja nic moc ,aj mne sa tak veru som bola nestastna ,chvalabohu nova pere jak hodinky klop klop

marcelkatt
1. apr 2010

Čo sa týka súkromnej témy, mne je to jedno, či bude, alebo nie, lebo dôverné veci na web nedávam. Ak niečo napíšem, je mi jedno, kto to číta, pretože nepíšem nič tajné ani tak súkromné, že by to nemohol niekto čítať. Ak mám niečo fakt, čo by nemal niekto cudzí, alebo neželaný čítať, pošlem IP, prípadne si to poviem osobne. Takže je mi jedno, či bude, alebo nie súkromná téma.
My sme v PD od dnes, tak sa vytešujem s mojou rodinkou 🙂

lenkahrehusova
2. apr 2010

ahojte...... želáme pekné sviatky, krásnu slnečnú šibačku a veľa šibačov a oblievačov 🙂)))))))

Lyon, súkr.tému môžeme založiť 🙂 Potom daj vedieť, aby sme sa tam presťahovali 🙂
Akurát mi minule do IP písala jedna baba, aby som z albumu vymyzala foto malej vo vani, lebo že nevieme, aký prasáci si pozerajú naše detičky :/ Tak som ju radšej vymyzala 🙂 Pre istotu.

lyongirl
2. apr 2010

no tak k tej súkromnej téme...
ani ja už nepíšem nič zo súkromia, ale aj tak si tu hocikedy vypisujeme, že sme sa pohádali s mužmi a ako nás naštvali a neviem čo, to vypisujete aj ostatné a ak vám nevadí, že to tu je verejne, tak kľudne to píšte verejne...
ja sem už skoro vôbec nechodím, pretože viem, že si nás hocikto číta a nepáči sa mi to. Doteraz možnosť súkr. skupiny nebola, ale už je, tak prečo ju nevyužiť, kto má záujem, dajte mi vedieť, že tam chcete byť, môžem ju založiť a pridať vás tam, a kto si chce písať tu, tak si píše tu...
krtko, amunet, lenkahrehušová s vami teda rátam a aj s gabulík 😉 , aj keď sa ešte nevyjadrila...

vladkaz1
2. apr 2010

Lyon zas sa neseparuj ,my sme nepovedali ze tam nechceme byt ,ale ze nam to je jedno 😉

lyongirl
2. apr 2010

ja sa neseparujem, ale keď je niekomu niečo jedno, tak to pre mňa nie je odpoveď... Keby každý povedal mne je to jedno, tak by sa asi nikdy nič nevyriešilo, alebo nepohlo ďalej...
ja som si myslela, že by ste uvítali baviť sa súkromne a nie verejne - všetkým na očiach. No, keď to bude každému jedno, tak to dopadne tak, že si tu budete písať ďalej a to pre mňa nemá význam sem už prispievať, nakoľko mi vadí, že to tu čítajú neželaný ľudia...

vladkaz1
2. apr 2010

Lyon ,ved ty si to uz vyriesila za nas v predoslom prispevku nie? ze s ostatnymi pocitas ...a my si mozeme pisat tu teda ked nam to je jedno ...
Pre toto sem pomali nechodim,zboznujem taketo debaty

bubadlo27
2. apr 2010

cavte, zas sa hadate kvoli pic...., mne je to tiez osobne jedno, ja ti pisem s frekvenciou tak raz za tyzden, podla mna ak to niekomu je jedno, je odpoved taka, ze bude pisat aj dem aj do sukromnej temy ak sa niekomu uraco poslat pozvanku
ale aj tak tu je pocet prispevkov minimalny, tak pochybujem si v sukromnej to bude lepsie.
ja som mala z tejto skupiny pocit, ze je tu preto,m ze ked nejaka nova mamicka sa presunie z porodov sem, tak si bude pytat, rady, co ako chodi, aj ohladne doktorov a tak, pochybujem o tom, ze ak ked sem napisete ze mame sukromnu temu, si to niekto precita a bude vypisovat IP ze by chcel prispievat do sukromnej
dominika, sak ked si chces zalozit sukromnu skupinu,si zaloz aj 10, mne je to osobne egal, ja tiez sukromne veci nepisem a ani nemam takych nepriatelov, co by ma sondovali a sledovali a potom pouzili proti mne
jedine mi to le luto, ako to tu cele dopadlo ☹

vladkaz1
2. apr 2010

Mas pravdu nehadam sa pre hlupost ... len sa ma to trocha dotklo ,ale kazdy mame ine meritko na danu vec .. radsej nenapisem uz nic a bude .

gabuliik
2. apr 2010

Čaute.
Baby,čo sa tu dohadujete o somarinách ..... mne je tu s vami dobre,aj ked v poslednej dobe to tu viazne,ale to neva.A k tej súkromnej skupine ... ja sa pridám hocikde,ked si budem môcť s vami pokecať.Mna tiež nikto nesonduje a až také súkromné veci si tu nevypisujeme.Že sa povadím s MM,no nech si to prečíta kto chce...,ked mu to robí radosť čítať o iných ....

Vladi,foto ... dám možno večer,ak sa mi podarí ... 🙂

lyongirl
2. apr 2010

mne vôbec teda nie je ľúto ako to dopadlo, aj , keď som nečakala, že to takto dopadne. Pýtala som sa 2x, na 1 otázku mi odpovedala len krtko, ostatné ma tu asi neregistrujú, tak som sa pýtala 2x a tie, čo súhlasili napísali a ostatným to je jedno. Tak ako pýtať sa 3x nemienim, ani doprosovať sa nemienim, ako som písala, ani ja nepíšem nič verejné, ani to nemôže použiť nikto proti mne, len som myslela, že súkromne je písať si lepšie.
Lenže ako vidím, tak málokto má záujem písať si súkromne, tak si píšte verejne, ja už verejne prispievať totižto nemám záujem, preto som to chcela vyriešiť súkromnou skupinou. Nechcem sa ani hádať, možno som niečo napísala tak ako som nemala, ale v podstate som len chcela vysvetliť, prečo som chcela súkr. skuinu. Ak som sa niekoho dotkla, tak sa ospravedlňujem, to som v úmysle nemala...
Čaute.

marcelkatt
2. apr 2010

Zbytočne sa tu riešia somariny. Ak bude taká téma nech je, a kto chce tam pôjde, ak nie tak nebude. Lion, keď je niekomu niečo jedno, to neznamená, že nesúhlasí s témou, alebo súhlasí iba toľko som chcela napísať a myslím, že aj Vladka. Čo je na tom ak je niekomu niečo jedno, či sa zriadi, al nie súkromná téma? Však ak chceš založ ju a hotovo. A je na každom, či tam prejde a čo bude vypisovať. Ak tam budem, môj obsah písania sa nezmení, aj tak súkromné veci nepíšem. Iba toľko. Inak sem chodí aj tak niekedy moc málo mamičiek, niekedy skoro nikto, takže neviem, či to bude mať nejaký význam.

vladkaz1
2. apr 2010

Ale ved ja som vobec nezacala riesit sukromnu temu ,ja som sa k nej vyjadrila ze mi to je jedno ... ved ked chcete zalozte si ju ,akoze to ja vobec neriesim ..ani sa nezduvam ani nic .. 😀
Gabi som zvedava hrozne na to foto 😉

marcelkatt
2. apr 2010

Inak maminky, prajem Vám pokojné a príjemné prežitie veľkonočných sviatkov. Dievčatám, maminkám veľa šibačov, mooc vody 😀 a chlapcom peknú výslužku 🙂 pekný sviatočný dník všetkým.

marcelkatt
2. apr 2010

My ideme na prechádzku teraz, konečne sa vyčasilo... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre