Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
7. júl 2010

OLIVERKOM zo srdiečka prajem všetko najlepšie!!! Hlavne nech sú zdravučkí, spokojnučkí 🙂

gabuliik
7. júl 2010

Čaute.
Aj my prajeme Oliverkom všetko len to naj,naj,naj!! 🙂

bubadlo27
7. júl 2010

aj my sa pripajame samozrejme 🙂

ka3n
7. júl 2010

ahojte..oliverkom prajem vsetko naj naj..

Neviem, ci si ma este pamätáte, ale sem-tam som jednu -dve vet y napisala, ale dnes mam na vas otazocku, ja bývam v Slovenskej Novej Vsi, čo je pri TT a chcem sa spýtat, aké kúpalisko v TT alebo v okolí TT pre rodinku s dieťaťom mi viete odporučiť, alebo ktoré máte odskúšané ..dakujem

vladkaz1
7. júl 2010

dakujeme pekne a tehu aj vam vsetko naj 😵

marcelkatt
7. júl 2010

@ka3n mne sa páči na Družbe na Lokomotíve kúpalisko 🙂

@vladkaz1 chcem sa Ti moja zo srdca poďakovať za Tvoju podporu a hlavne, za dnešný deň, prešla som na iné myšlienky. Moc to pre mňa znamená.

marcelkatt
7. júl 2010

Tak Erik už spinká 🙂 🙂 zaspinkal hneď, no poobede nespal, tak preto. Vytešujem sa, že už 4 noc spinká sám vo svojom kráľovstve 🙂

gabuliik
7. júl 2010

Čaute. Ja som dnes nejaká unavená a nervová jak pes.Od rána som mala na krku 4 deti,Andrej mi zaspal od 15-16hod. čo je hroza,lebo ešte nespí a asi ani tak skoro nezaspí.Monika je už ko.Zajtra ma čaká tiež perný den.Doobeda nákupy,navariť,poobede to vyšetrenie a zas deti ... 😝

marcelkatt
7. júl 2010

@gabuliik držím palečky a prajem veeeľa trpezlivosti a energie hlavne!!!

marcelkatt
7. júl 2010

Náš poklad 🙂

gabuliik
7. júl 2010

@marcelkatt ,tak tú energiu by som potrebovala,len kde ju načerpať 😀 v poslednej dobe ma nič nebaví a z ničoho nemám radosť.som totál vyšťavená.chcelo by to oddych ...

marcelkatt
7. júl 2010

@gabuliik to mi je ľúto moja. Verím Ti a teraz 4 deti, no dosť. Držkaj sa!

stankatt
7. júl 2010

ahojte, tak aj ja sa pridavam do klubu vycerpanych... doobeda varujem malu ( a ta vstava 5,30 ) + navarit, nakupit a poobede makam v robote.... nevlaaaaadzem... ja neviem kde tie zeny beru energiu... potrebujem aspon 48 hodin spanku....

gabuliik
7. júl 2010

stanka,tak mne ten spánok moc nechýba,už som si zvykla,že málo spím,ale neviem,za celý rok toho už mám akurát dosť.stačil by mi jeden volný den ... oni sa tie deti akože zahrajú aj samé,ked chcú,ale ten bordel po nich ... no a kedže bolo dnes celkom fajn,tak som s nimi radšej chodila po vonku ...
a tiež sa čudujem,kde beru tie ženy energiu ... 🙂

lucyso
8. júl 2010

ahojte. smiem sa pridat aj ja do klubu vycerpanych mamiciek 😀 😀 😀 ?
Livia spinkavala krasna, ale to sa nam uz skoncilo. hore je kazde tri hodiny...
poviem VAm ze zle sa zvyka na horsie 😅 🙂 😨 ...

marcelkatt
8. júl 2010

Ahoojte 🙂 my sme dnes vstali presne o 8mej. Napapali sme sa, teraz som vybrala z mrazáku kapustnicu, nechce sa mi variť dnes 😀 Vyzerá celkom krásne dnes vonku, mne takéto počasie vyhovuje, nemám rada chlad a vietor, no neznesiem extrémne teplo a dusno. Z toho mi je fakt zle, migrény a závrate... Uf

@lucyso tak tomu verím, že na horšie sa ťažšie zvyká, i keď nechcem to zakríknuť, aby sa mi to pr druhom nevypomstilo, no Erik fakt od pôrodnice do teraz veľmi dobre spinkáva. Do pol roka iba 2x ma hore v noci, potom do roka asi raz a od roka vôbec, prespí od tej 20tej do 8-9tej.
@stankatt
@gabuliik
@vladkaz1 aj vám prajem krajšie pokojnejšie dni i noci, nech nie ste moc vyčerpané, držím mooc palečky nech s ato zlepší 😉

berenice8
8. júl 2010

Ahojte baby, tema trosku mimo, ale bud. tyzden idem na cukrovku na test, mozete mi niektora k tomu nieco napisat? nalacno a tak? alebo ako to funguje?
dakujem babulky

lucyso
8. júl 2010

fuuuuuuha berenice no neviem, ale zda sa mi ze by si mala byt nalacno... ano ano na lacno🙂, si spominam. az po dvoch hodinach ked si zoberu znova vzorku, sa mozes najest.

marcelkatt
8. júl 2010

@berenice8 tak ako písala aj lucyso, tiež som tak bola pri prvom tehu nalačno a dve hodiny nepapať.... Ale nie všade to robia takto. Záleží vraj od labákov kam vzorky posielajú.

berenice8
8. júl 2010

@marcelkatt aha...no super..lebo tak rychlo sme so sestrickou dotelefonovali, ze som sa jej to nestihla opytat, ako to prebieha...to sa tusim nieco hnusne pije, ne? ci to je zase nieco ine?

marcelkatt
8. júl 2010

@berenice8 To si kúpiš v lekárni prášok - glukózu a u sestričky Ti to zarobia do asi 2 alebo 2,5dc vody. Mne poradila doniesť si limetku, alebo citrón, že to je lepšie.

berenice8
8. júl 2010

@marcelkatt to si musim este aj sama kupit?

marcelkatt
8. júl 2010

@berenice8 myslím, že áno.

marcelkatt
8. júl 2010

@marcelkatt mne sestrička napísala na papierik názov a šla som do lekárne...

berenice8
8. júl 2010

@marcelkatt dakujem..tak ja jej vpondelok este zavolam, pre istotu...ale aspon mam trosku predstavu..

marcelkatt
8. júl 2010

@berenice8 niet začo, neboj zvládneš to... Najhoršie je tie 2 h nepapať si myslím...

lucyso
8. júl 2010

ano musis si to kupit sama. ja som si tiez kupila pre istotu citron, ale zvladla som to🙂)).. je to moc sladke.

gabuliik
8. júl 2010

Čaute.
Tak,dnes som stihla skoro všetko čo som mala.Hlavné je,že mám vybavené to sono a všetko je ok.Ešte som to stihla odniesť aj ženskému. 🙂
MM bol dnes zlatý.Hrooozne sa venoval deckám,ja som len tak asistovala.Ešte mi aj nahodil garnižu a vyčistili sme bazén.Krpcov som ospršila,Monika už aj spí a Andrej tam ešte vykecáva.MM mu išiel dať čaj.Uvidím či to pomôže.
No idem makať.... potom sa tu možno ešte ukážem.

lucyso
8. júl 2010

teda gabuliik, super.
ja som mala dnes presny opak teba 😀 😀 😀 😀 😀 .....

stankatt
8. júl 2010

Cafte, tak Mon je zdravaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaaaaaa dnes sme boli na kontrole... sice som si s nou uzila pekne nervicky v cakarni,.... mala je taka jedovata .... furt tam hulakala jak keby bola z lesa.... to kedy skonci toto uvrestane obdobie? Zajtra uz ide do jasli, tak doobeda oddychujem... a spat mienim aspon do 9tej 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre