Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
3. dec 2010

Ahojte, hlásim sa z dnešnej poradne. Stav nezmenený, no moč mám konečne dobrý 🙂 v pondelok nástup na príjem, v utorok niekedy doobeda by mal byť Patrik z bruška vonku 🙂
@tehulka4 ešte raz ďakujem Luci za odvoz, pomohla si mi a ušetrila čas 😉 zajtra sa ozvi sms, alebo ip ako ste dopadli u dr ráno. Držím palečky!!!!

tehulka4
3. dec 2010

@marcelkatt jeeezis maci, co si mala, ved som tam nesla iba kvoli tebe..ja som tiez mala termin...takze pohoda..jasne napisem,a j ked si osobne myslim, ez nic takeho vazneho sa nedeje..snad si poznam dieta.. 😀 😝 ale tak ked chce mat on istotu tak v pohode...ved snad nepojdem este skor ako ty rodit a tiez cisarskym..no uznaj... 😀 😀 😀

marcelkatt
3. dec 2010

@tehulka4 nie mojko, Ty ak tak 8meho 😉

tehulka4
3. dec 2010

@marcelkatt jaaaj moje, len aby deckov nebol nejak vystresovany zo vsetkeho a hned na zajtra by mi nedal aj prijem a pozajtra sekcia..🙂)))

gabuliik
3. dec 2010

Caute tehulky ... 🙂
Tak @marcelkatt, držím palčeky nech to dobre dopadne .... 🙂
@tehulka4 a tebe tiež hrozí sekcia ? či ako?

marcelkatt
3. dec 2010

@tehulka4 no to teda nie, povedz mu, že 8meho... Predsa bude Mikuláš, máš narodky no.... A Filipkovi dohovor.

marcelkatt
3. dec 2010

@gabuliik Ďakujeeem Gabika.

gabuliik
3. dec 2010

Marcelka nemáš za čo ... ja sa teším s vami. 🙂
Monika išla dnes na obed domov a potom sme boli vonku.Trochu som ich posánkovala,lebo tu ani poriadny kopec neni a potom sme z dvora vyvážali sneh na ulicu,aby sa MM dostal dnu autom.TAkí boli mokrí,že až,ale nevadí aspon sa vyvetrali.Teraz sa tu hrajú a sušíme veci 🙂

marcelkatt
3. dec 2010

@gabuliik no u nás mm spí po práci, Eriček sa vozí na motorke, ale chcem si s ním íť niečo kresliť a vystrihovať za chvíľu nech nám ujde čas..

lucyso
3. dec 2010

Ahojte maminky... tak zrychlosti som Vas precitala a teda MArcelka tesim sa s tebou, budem na Teba mysliet:D, tak teda nech uz je utorok:DDD.
Tehu a ty ako to s tebou vyzera? kedy, kedy🙂?
Inak ja som stale chora, stale ten hnusny kasel.... uz ma brucho z neho boli...:(
dnes sme boli na poradni, vsetko ok a za dva mesiace pribrala Livia len kilo, ale vraj sa o to viac vysvihla... lebo inak je to riadny papkac🙂.
No a zajtra mam gratulantov, mensiu oslavu, takze budem vypekat a chystat chlebicky atd no a v nedelu by sme chceli ist na mikulasa pozriet. pojdete aj vy?

marcelkatt
3. dec 2010

@lucyso moja vylieč sa a ďakujem. My v nedeľu nie, ja ledva dýchgam a behám už... A v nedeľu mi príde rodina z PD už... 😉

macka7
3. dec 2010

Ahojte citam ze aj Gabi aj Tehu mate problemy s malymi tak sa pripajam moja mala je v poslednej dobe jak odtrhnuta z retaze robi si co chce a mozem aj na mihalnice sa postavit a nic na nu neplati:(( a jedenie no katastrofa na obed s kazdeho dve lyzicky a vecera tak to je horor :(

tehulka4
3. dec 2010

@gabuliik, moje to sa este uvidi zajtra..dokimu sa nejak nepozdavalo dnesne ctg, lebo ze sa mrnus nejak nehybal, tak ze skusime natocit este zajtra a potom sa uvidi...boji sa toho ze ci neni nahodou nieco s placentou tak uvidime...

gabuliik
4. dec 2010

Ahojte.
@tehulka4,dúfam,že je všetko ok .... daj vedieť ...

Ja mám dnes zas blbý den ... ☹

bubadlo27
4. dec 2010

@gabuliik no dufam ze by tehu dala vediet 🙂 , aj ja mavam blbé dni čoraz častejsie 😠
my sme boli dnes na mikulasovi v divadle, predstavenie bolo super, normalne obaja sedeli a ani nedychali cely cas 😉

zuzanky
4. dec 2010

@tehulka4 Dúfam, že ste v poriedku a zajtra daj vedieť ako si dopadla. Budem na teba myslieť. 🙂

marcelkatt
4. dec 2010

@bubadlo27 písala som Luci SMS, takže uvidíme čo a ako.. Ak sama nenapíše sem a ozve sa, dám vedieť.

tehulka4
4. dec 2010

caute maminecky...vsetko v poriadku, ziadna sekcia, len mrnus trochen vymysla..asi uz od nudy nevie co ma robit.. 😀
baby, chcela by som pre decka body s takou tematikou vianoc..v tescunic a aj keby mali tak zasa nasu velkost starsieho ez 98 nemaju, neviete mi poradit kde by som na nete mohla nieco take zohnat? na www.bess.sk a aj na wwww.mamimo.sk som bola ale tam je to take obycajne..ak by ste niektora o niecom vedeli tak mi prosim dajte vedeit...dakovala velmi pekne.. 😉

marcelkatt
4. dec 2010

@tehulka4 uf moja, som sa bála keď si sa neozvala. Som rada, že ste v poriadku. Ja pre Patrika mám vianočné kúpené od augusta 😀 😀 ale pre Erika tiež nie 😒

tehulka4
4. dec 2010

@marcelkatt , moje prepac..ja dnes nejak nestiham..ale mam pocit ez nielen dnes..rano som isla do tej nemocky, potom doobeda s malym v meste, , potom poobede ze an nakup do tersca a prisli sme nieco pred pol9 tak rychlo amleho okupat, nakrmit a uspat..este som trochu robila poriadok v kuchyni a teraz ze idem dosprchy len mrknem sem...no ja by som ich mala obidvoch rada v tom istom, len teda v 2 velkostiach..🙂

marcelkatt
4. dec 2010

@tehulka4 no som rada Luci, že si ok!!!! Dávaj si pozor.

tehulka4
4. dec 2010

@marcelkatt , ja vzdy, akurat ma furt nieco boli..inak aj dnes priserne krize, zasa napravo kde je maly strceny, takze cakam ze do rana asi zasa nasnezi a prituhne..🙂)..co ja, ja pridem odrodim a idem, sice neviem kedy, ale tak co uz..skor ty si davaj pozor, nieze porodis este skor nez stihnes prist v pondelok na prijem..🙂)

vladkaz1
4. dec 2010

Ahojte kocky v piatok sme boli na 50 siatke ,dnes vonku troska na nakupe ,mala strajkovala vonku ,ale potom pekne isla.
Som rada ze sa mate este fajn a myslim na vas ,Luci aj na teba ze by sme este tu kavicku mohli dat pred porodom ,lebo potom uz sa asi dlho nestretneme co??? 😀 😀 😀
Zajtra sa pojdeme bovovat ,akurat som dovarila knedlo zelo ,tak zajtra bude uz pokoj .

marcelkatt
4. dec 2010

@tehulka4 mňa dnes preháňa od poobedia, ale to asi od takej vnútornej nervozity... Beriem to železo, nech sa mi tá krv upraví, som si nasadila sama 😀
@vladkaz1 mňam dobré si navarila, až si mi chuťky spravila Vladka. my sme sa dnes posánkovali, boli sme asi vyšľe hodinky vonku a potom sme s Erikom vyše troch hodín spinkali. Robino zatiaľ upratal "špajzu" a bude tam bývať kočík, nemám ho kam dať no... ten červený na jar predám už, aj tak ho nevyužívame už, ale na trhy ešte poslúži...

vladkaz1
4. dec 2010

Je macka no podarilo sa mi dobre navarit po dlhom case.
Jasne Robko je sikovny musim uznat .. a to tam kde mal komp????
Dakujem za sedacku posluzila nam dobre ,len keby nebol ten nas krpec taky velky do nej ... 😀
No aj mala sa dobre unavila ,predstav si ze vobec nespala dnes ale o 8 smej zalomila a spi jak drevecko 😀
Vsetci uz spia iba ja tu snorim , na 50 siatke bolo dobre ,ale na maleho hlucno 😒

marcelkatt
4. dec 2010

@vladkaz1 áno tam kde mal pc. Upratal, hovadinky vyhodil a bude tam kočík. Dvere dáme preč a kúpim tám sťahovaciu roletu nejakú... aby bol lepší prístup. A veď Ty dobre varíš, čo po dlhom čase... Mne sa dnes nič nechcelo, mali sme cestoviny iba. Zajtra asi upečiem kura. Večer príde ocino a Katka s Nelinkou.

marcelkatt
4. dec 2010

@vladkaz1 máš foto z oslavy? Ak áno daj zopár sem, alebo na FB...

vladkaz1
4. dec 2010

Macka mam par fotiek sem nedam na fb zajtra oki?
Idem hajat som uz aj ja unavena a v noci vstavam na istotu 😀 papa a pozdrav vasich a Nelke boztek 😵
Mozno sa stavim ,ale len podam Katke cokoladku 😉

vladkaz1
4. dec 2010

Nahravam tam fotky tak sa mrkni moja 🙂

marcelkatt
4. dec 2010

@vladkaz1 oki idem pozrieeeeť 🙂 a dobrú nôcku všetkým 4 rom, peknú nedeľu.. papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre